Prof. Dr.

Fevziye Toros

Çocuk psikiyatrisi

10 görüş +ekle

Randevu Hattı: 0 850 333... numarayı göster

Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim dalında Mersin üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. daha fazla

Adresler

Hakkımda

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  çok iyi bir doktor,işini çok sevdiği her halinden belli,zamanın nasıl geçtiğini anlamadık,sanki ailemizden biriyle sohbet ediyor gibiydik,çocuğum çekingen bir yapıya sahip olmasına rağmen o bile rahat davrandı,kendisine çok çok teşekkür ediyoruz ve başarılarının katlanarak büyümesini diliyoruz...

 • memnunum

  3 yasindaki oglum icin gitmistim. Cok ilgili bir doktor. Bizi cok dogru bir sekilde yonlendirdi. Oglum kendisi sayesinde su an okullu ??Kendisine cok tesekkur ederim.

 • memnunum

  Doktorumuzun kendisini üniversite hastanesinden biliyorum daha önce büyük oğlumu da götürmüştüm ve çok da memnun kalmıştım. Küçük oğlumu da tereddütsüz götürmek istedim. İlgili ,bilgilendirici olması bizi çok memnun ediyor.Tedavi hakkında bizi bilgilendirdi ve yönlendirdi. Kendisinden çok memnunuz.

 • çok memnunum

  dr. fevziye hanimı kızımdaki korku nedeniyle panik atak oluşmuştu. internette araştırırken doktor hanımı buldum ve randevu aldım. kendisi kızımla ve benimle ayrı ayrı dinledi ve ilgilendi. kendisinden çok memnun kaldık herzaman hiç tereddütsüz herhangi bir rahatsızlık oluşursa gideceğim kendisine birkez daha ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Tavsiye üzerine gittim doktorumuza ve de çok memnun kaldım. Bize ve oğlumuza yaklaşımı çok iyiydi , İlgili ve bilgilendirici davrandı bize karşı. Tedavi sürecinde bizi devamlı bilgilendirdi. Tedaviye devam ediyoruz ve de çok olumlu gidiyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

 • çok memnunum

  Doktorumuza herkese tavsiye ediyorum ben de tavsiye üzerine gittim ve çok memnun kaldım. birebir bizimle konuşması ve ilgilenmesi çok etkiledi bizi...çocugumuzun gece korkusu, banyoya yalnız gidememesi ve tırnak yemesı sorunları sona erdi.. çocugu sorun yaşayan ebeveynlere öneriyorum.

 • çok memnunum

  kızım sıkıntısı olunca anne beni konuşma doktorum fevziye doktora götür diyor.yoruma gerek yok artık.çocukların hisleri işte.sağolsun doktorumuz.teşekkürler fevziye hanım

 • çok memnunum

  teşekkür ederiz. kendis ayrıntılı ve makul, mantıklı yol gösterici teknik ve önerilerde bulundu. aynı zamanda verdiği ilaçlarla çok kısa zamnlarda çok ilerleme kaydettik. ben bu kadar hızlı düzelme olacağını tahmin etmemiştim. Bizim gibi dikkat eksikliği olanlar için özellikle öneriyorum.

 • çok memnunum

  işinin ehli,,yaptığı işi çok sevdiği belli, çok sıcak, sevecen, sorunları anlatırken son derece rahat ediyorsun çekinmiyorsun.kolay ulaşıyorsun.tetavisi tanısı kadar isabetli

 • çok memnunum

  Harika bir doktor.Yaşamında hep başarılı olmasını dilerim.