Prof. Dr.

Fevziye Toros

Çocuk psikiyatrisi

Randevu Hattı: 0 850 333... numarayı göster

Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim dalında Mersin üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. daha fazla

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Hakkımda

Hasta, Danışan Görüşleri:

  • çok iyi bir doktor,işini çok sevdiği her halinden belli,zamanın nasıl geçtiğini anlamadık,sanki ailemizden biriyle sohbet ediyor gibiydik,çocuğum çekingen bir yapıya sahip olmasına rağmen o bile rahat davrandı,kendisine çok çok teşekkür ediyoruz ve başarılarının katlanarak büyümesini diliyoruz...

  • 3 yasindaki oglum icin gitmistim. Cok ilgili bir doktor. Bizi cok dogru bir sekilde yonlendirdi. Oglum kendisi sayesinde su an okullu ??Kendisine cok tesekkur ederim.

  • Doktorumuzun kendisini üniversite hastanesinden biliyorum daha önce büyük oğlumu da götürmüştüm ve çok da memnun kalmıştım. Küçük oğlumu da tereddütsüz götürmek istedim. İlgili ,bilgilendirici olması bizi çok memnun ediyor.Tedavi hakkında bizi bilgilendirdi ve yönlendirdi. Kendisinden çok memnunuz.

  • dr. fevziye hanimı kızımdaki korku nedeniyle panik atak oluşmuştu. internette araştırırken doktor hanımı buldum ve randevu aldım. kendisi kızımla ve benimle ayrı ayrı dinledi ve ilgilendi. kendisinden çok memnun kaldık herzaman hiç tereddütsüz herhangi bir rahatsızlık oluşursa gideceğim kendisine birkez daha ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

  • Tavsiye üzerine gittim doktorumuza ve de çok memnun kaldım. Bize ve oğlumuza yaklaşımı çok iyiydi , İlgili ve bilgilendirici davrandı bize karşı. Tedavi sürecinde bizi devamlı bilgilendirdi. Tedaviye devam ediyoruz ve de çok olumlu gidiyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

  • Doktorumuza herkese tavsiye ediyorum ben de tavsiye üzerine gittim ve çok memnun kaldım. birebir bizimle konuşması ve ilgilenmesi çok etkiledi bizi...çocugumuzun gece korkusu, banyoya yalnız gidememesi ve tırnak yemesı sorunları sona erdi.. çocugu sorun yaşayan ebeveynlere öneriyorum.

  • kızım sıkıntısı olunca anne beni konuşma doktorum fevziye doktora götür diyor.yoruma gerek yok artık.çocukların hisleri işte.sağolsun doktorumuz.teşekkürler fevziye hanım

  • teşekkür ederiz. kendis ayrıntılı ve makul, mantıklı yol gösterici teknik ve önerilerde bulundu. aynı zamanda verdiği ilaçlarla çok kısa zamnlarda çok ilerleme kaydettik. ben bu kadar hızlı düzelme olacağını tahmin etmemiştim. Bizim gibi dikkat eksikliği olanlar için özellikle öneriyorum.

  • işinin ehli,,yaptığı işi çok sevdiği belli, çok sıcak, sevecen, sorunları anlatırken son derece rahat ediyorsun çekinmiyorsun.kolay ulaşıyorsun.tetavisi tanısı kadar isabetli

  • Harika bir doktor.Yaşamında hep başarılı olmasını dilerim.