Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Ziyapaşa Mahahallesi 67055. Sokak No:1, Seyhan
Özel Adana Ortadoğu Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Sezaryen
  • Gebe Kalamama
  • Ağrılı Adet
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

16 hasta yorumu

Genel skor

Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Diğer

Filiz hanım 13 yıl sonra ikinci kızımı kucağıma almama vesile oldu.Hem de beklenmedik gün ve saatte.Tecrübe ve iyi zaman yönetimi sayesinde herşey istediğimiz gibi oldu.Doğum sonrasında da kendisine her ihtiyaç duyduğumda ulaşabildim.İyi ki tanımışım.


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Diğer

Hem 10 yaşındaki kızıma hem de 1 yaşındaki oğluma gebelik sürecimde çok Yardımcı olmuştur. 2 hamileliğimde sağlıklı geçti çok şükür ama yine de her detayı bilimsel açıklamalarıyla anlatırdı (parmakları burada, eksiği yok. Ayağıyla baskı yapıyor bu kalça kemiğinde sorun olmadığı anlamına geliyor. Burun açısı çok iyi görünüyor down sendromu riski yok işaretidir bu) gibi. zaten hassas olduğumız hamilelik sürecinde bu açıklamalar kalbimizi ferahlatıyor. Yeniden doğum düşünmüyorum Allah hastalık da vermezse senede bir kontrolerimde filiz hocamdan başkasına gitmem


P
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Diğer

Merhaba , 1 ay önce Filiz hanımda normal doğum yaptım. Doğum sürecim çok iyi geçti, doktorum gece saat 03 de doğuma geldi, o saatte olmasına rağmen şefkatini ve Güler yüzünü esirgemedi. Herkesin anlattığı gibi doğumun zorluğunu doktorum sayesinde pek anlamadım. Daha da önemlisi normal doğum istemiyor olmama rağmen beni yüreklendirdi, doğum korkumu onun sayesinde aştım. Anlattığı doğum öncesi egzersizler sayesinde kolay bir doğum yaptım. Gebelik takibim süresince de çok anlayışlı davrandı, bilmem gereken her şeyi detaylı olarak anlattı. Sayesinde güzel bir gebelik ve kolay bir Doğum yaşadım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. İyi ki varsınız Filiz hocam.


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Diğer

Birden fazla kişi tavsiye etti ettiği için bir yıl boyunca Filiz hanıma muayene oldum. Sürekli prolaktinim yüksek çıkıyordu. Ortadoğu hastanesinde MR çektirdim hipofiz bezimdeki tümörü göremediler. Sağlıklısın denildi ama yine de bir yıl boyunca haftada 2 tablet olmak üzere prolaktin hormonunu düşüren bir ilaç kullandırdı bana doktorum. Gebe kaldım ve sonra kalp atışı yok diyerek kürtaj yaptı( yaşadığım en kötü tecrübeydi sonrasında enfeksiyon kaptım) daha sonra başkent ve Balcalı hastanelerine gidip yeni MR çektirdim ve ortadoğudaki görüntüleri de gösterdim, meğer hipofiz bezimde tümör varmış ve hatta bana"temiz" dedikleri görüntülerde tümör daha büyükmüş. Filiz hanım branşı gereği bana o kadar uzun bir sürede ve o dozdaki ilacı tavsiye edemezmiş. Şuan tümör için iki farklı endokrinolog ile süreci yürütüyorum.Bunlara ek olarak da şunu belirtmek isterim ki detaylı açıklamalar, ilgi vs görmedim. Hatta kürtaja girerken sakinleştirici bile vermediler titreyerek elim ayağım buz kesmiş halde girdiğim ameliyathanede bir de azarlandım doktor tarafından.Keşke diyorum başka bir doktora da görünseydim kürtaj olmadan önce. Diğer okuyuculara tavsiyem; hangi doktor olursa olsun mutlaka ikinci bir görüş alın. Asla hayati bir kararı tek bir doktorun görüşüyle vermeyin. Herkese sağlık diliyorum.

Op. Dr. Filiz Kavi Seçen

Merhaba Sinem Hnm öncelikle tekrar geçmiş olsun demek isterim. MR raporunuzu tekrar kontrol ettim normal olarak rapor edilmiş ancak dediğiniz gibi bir hipofiz adenomu mevcutsa MR I radyoloji uzmanımızın değerlendirip raporladığını ve bizim bu sonuca göre tedavi düzenlediğimizi bilmenizi isterim. Raporunuz hastanemiz kayıtlarında mevcuttur.Kaldı ki hipofiz adenomunda da medikal tedavi yapılacaksa aynı tür ilaç kullanılmaktadır.Adenom çıkmış olsaydı zaten yönlendirirdim. Bebeğinizin kalp atışının olmadığını belirtmişsiniz ancak öyle bir durum yok, 23 haftalık erken doğum nedeni ile Yenidoğan eşliğinde canlı doğum yapıldı ancak prematürite nedeni ile ne yazık ki bebek yaşatılamadı ve bir sonraki gebelik içinde serkülaj yapılması planlandığı ve bu konuda bilgilendirildiğiniz de hastane kayıtlarında mevcut. Ayrıca bebek kalp atışı yok diyerek direk küretaj işlemini zaten yasal olarak yapamayız mutlaka bir radyoloji uzmanının raporu gerekir.Sağlıklı günler dilerim


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Doğum Öncesi Eğitim Ve Doğuma Hazırlık

2011 yılında oğlumun dr olan ,ortadoğuda tanistigim ve mükemmelligiyle detayciligiyla devam ettiğim bir uzmandır kendisi..2019 yılında zorunlu kürtaj yaptığım.. filiz hanım işinin ehli asla soru sormaniza gerek bırakmayan acaba dedirtmeyen bir doktordur.Güler yüzlü candan samimi ve bilinçli bir uzmandır. Sonsuz teşekkürler ..


T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Adana Ortadoğu Hastanesi

Filiz hanım iki çocuğumun da doktorudur.Hamilelik takiplerimi kendisi yaptı.Sezeryan doğum yapmama rağmen çok kısa sürede toparlandım.Açık sözlü,güleryüzlü,titiz ve işinin ehli bir doktordur.Kendisine şükranlarımı sunuyorum.


A
Doğrulanmış kullanıcı

Selam bende memnun kalmadım.çok soru sorulmasından hoşlanmıyor.insanı heran tersleyecek gibi konuşuyor.benim kan değerlerim düşük olmasına rağmen normaldir hamilelikte deyip geçiştirdi.Bebeğimin ultrason fotoğrafını isteyince biz fotoğrafçı değiliz poz almak için bekleyemem dedi.Helede biraz hamilelik bilginiz varsa sizi daha fazla azarlıyor.


Ö

Mükemmel bir doktor.Her sorduğunuz soruya tüm ayrıntılarıyla yanıt vermesi ,yönlendirmesi ,alternatifler sunması,güleryüzlülüğü ve pozitif enerjisi insanı ciddi rahatlatıyor.Adana"da birçok doktora gittim.Filiz hanım gibi bir doktora rastlamadım.


S

NEDEN CANA YAKIN GÜLER YÜZLÜLÜĞÜ İLE DEĞERLENDİRME YAPILIYOR .TABİKİ GÜLER YÜZDE ÖNEMLİ AMA BU YORUMLARA BAKANLAR BİLGİ VE BECERİLERİNİ , BİZE NE KADAR FAYDALI OLUR BUNU MERAK EDİYOR. LÜTFEN DOKTORLARI İNSANİ YÖNDEN DEĞİLDE HEKİMLİK YÖNÜ İLE DEĞERLENDİRİN ÇÜNKÜ SADECE BUNA İHTİYACIMIZ VAR.


N

canım doktorum iki çocuğumu da sizin sayenizde dünyaya getirdim bana göre belki de birçok hanıma göre adana nın eniyi doktorusunuz.Filiz hanım güleryüzlü yoğunluğuna rağmen işini gelişigüzel yapmayan dikkatli ve özverili bir doktordur.ancak doktorum ortadoğudan ayrılmış.. bence hastane için büyük kayip.benim için nerede olduğu önemli değil nasıl olsa her yerde onu bulurum.kendimi yalnızca onun ellerine onun bilgisine teslim edebilirim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Sezaryen
  • Gebe Kalamama
  • Ağrılı Adet
Tümünü göster

İlgili aramalar