Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi

Ziyapaşa Mahahallesi 67055. Sokak No:1

01140 , Seyhan ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  B
  Doktor: Op. Dr. Rıdvan Açıkalın

  Bel fıtığı sorunum vardı. Fıtığım patlamıştı ve narkoz sıkıntım vardı. Sağ ayağımdaki güç kaybı sebebiyle zor yürüyordum. Birçok doktora gittim. Hiçbir doktor ameliyatı yapmak istemedi. Felç kalırsın dediler. Narkoz problemimden dolayı ölürsün bile diyenler oldu. Öneri üzerine Rıdvan Bey'e ulaştım. Psikolojik olarak çok rahatlattı beni, destek sağladı. Allah bin kere razı olsun ondan. Ameliyatımı yaptı ve çok başarılı geçti. Çok kısa sürede ayağa kalktım ve eskisinden daha iyiyim. Hastaya karşı çok ılımlı. Detaylı bilgi veriyor. Soru sorarken çekinmeden rahatlıkla sorabiliyorsunuz. Anlayacağınız şekilde detaylı anlatıyor. Kardeşim de kendisine ameliyat oldu ve çok memnun. Kendisine sonsuz sonsuz teşekkürler ediyorum. Allah işini gücünü rast getirsin.


  I
  Doktor: Op. Dr. Rıdvan Açıkalın

  Alnımda ufak bir şişlik çıkmıştı, genel cerraha gittik ve beyin cerrahisine yönlendirildik. Yapılan tetkikler neticesinde operasyona karar verildi. Doktorumuza güvendik. Ameliyat çok başarılı geçti. Sonrasında da herhangi bir problem yaşamadım. Allah herkese böyle bir doktor nasip etsin. Her zaman aynı sıcaklıkla hastasını karşılyıor. Hastasına bakış açısı çok güzel. Her zaman rahatça ulaşım sağlayabiliyoruz. Çok çok memnun kaldık. Allah razı olsun Rıdvan Hocamızdan.


  M
  Doktor: Op. Dr. Rıdvan Açıkalın

  Boyun fıtığı sebebi ile gittim. Ameliyat oldum. Ameliyat başarılı geçti. Rıdvan Bey hastayı sabırla dinleyen bir doktor. Süreçle ilgili de çok detaylı bilgi iletti.Sürekli irtibat halinde olabildik. Birşey sormak, danışmak istediğimizde kendisine ulaşabildik. Benden sonra gelinim de 2 kere beyin ameliyatı oldu Rıdvan Bey'e. Aynı şekilde hiçbir sorun yaşamadı. Süreçten memnunduk. Memnuniyetimizden dolayı çevremizden birçok hastayı yönlendirdik.


  P
  Doktor: Op. Dr. Rıdvan Açıkalın

  Eşimin beyin kanaması sebebiyle gittik. Rıdvan Bey ameliyatı gerçekleştirdi. Ailede ilk defa başımıza geldi, hiç bilmediğimiz bir konuydu. Rıdvan Bey sorduğumuz en saçma sapan sorulara, defalarca sorsak bile her zaman anlayışla cevap verdi.Hasta ile ilgilenmek dışında aynı zamanda hasta yakınıyla da çok güzel empati kuran bir doktor.Hastanı,n hasta yakınının gerçekten o an acısını paylaşıyor.Sizin en yakınınız gibi davranıyor. Benim ve çocuklarımın en kötü günlerinin kahramanıdır Rıdvan Hoca.Benim en kötü süreçlerimde sabah akşam beni rahatlattı.Hep destek oldu. İnşallah kimsenin yolu düşmez ama böyle bir rahatsızlıkta en iyi adres Rıdvan Bey. İyi ki de yolumuz kesişmiş.


  A
  Doktor: Op. Dr. Rıdvan Açıkalın

  Beyin kanaması sebebiyle gittim. Gittiğimde nabzım çok düşükmüş. Ölümden döndüm. Rıdvan Bey ameliyatımı gerçekleştirdi. Çok başarılı geçti. Sonrasında da hiçbir sorun yaşamadım. Ara ara ağrılarım olabiliyor. Sağolsun çok ilgilendi. Mucize gibi birşeydi, hayata tutundum sayesinde.Kendisine çok teşekkür ediyorum. Çok ilgili bir doktor. Hastanedeyken de sık sık kontrole geldi. Hep destek oldu. Rutin kontroller için gidiyorum. Çok çok memnunum doktorumdan.


  B
  Doktor: Op. Dr. Rıdvan Açıkalın

  Bayılma sonucu gittiğim doktorun ameliyat olması gerekiyor demesi üzerine araştırarak Rıdvan Bey'e ulaştım. Gerekli detaylı testler, anjiyo yapıldı. Ben 20-30 metre serbest dalış yapıyordum. Buna bağlı beyindeki damar genişlemiş ve sonuç itibariyle patlamış. Ameliyat çok başarılı geçti. Hastanede yatarken sürekli gelip gitti yanıma. İzinli olduğu gün bile gelip kontrol etti beni. Çok çok ilgili bir doktor. Son kontrolümde artık bir sorun kalmadığını iletti. Ben doktorumdan çok çok memnunum. Çok teşekkür ediyoruz kendisine.


  Y
  Doktor: Op. Dr. Rıdvan Açıkalın

  Annemin beyin kanaması teşhisi sebebiyle acil olarak gittik. Mükemmel bir şekilde ilgilendi. Yakınları olarak bizimle çok güzel iletişim halindeydi. Hastaya karşı da güven veren bir doktor. Anneme psikoloijk olarak çok destek sağladı, moral verdi. Aynı soruyu birkaç kez bile sorsak samimiyetle cevap verdi. Güleryüzle bizi karşısına alarak durumun neden kaynaklandığını, neler yapılması gerektiğini detaylıca açıkladı. Ameliyat çok başarılı geçti. Rıdvan Bey'in yaptığı açık ameliyat sayesinde bazı hareket kayıplarından kurtulduk. Çok çok memnun kaldık. Harika bir doktor.


  E
  Doktor: Doç. Dr. Cem Mirili

  Biz daha önce farklı bir hastanede tedavi görüyorduk.Ayrılalı 3 yıl oldu.Farklı bir doktora gittik.Memnun kalmayınca Cem Bey'den randevu alıp geldik.Eşim kemoterapi tedavisi görüyor.Çok ilgili, hoşgörülü, mütevazi, sıcak ve alakalı doktorumuz.Cem Bey'den çok memnunuz.Eş dosta hep kendisini tavsiye ediyoruz.Hasta ilişkileri, tecrübesi, diyalogları çok güzel.Cem Bey'e çok teşekkürlerimizi iletiyoruz.Çok memnunuz kendisinden.Tüm onkoloji hastalarının da kendisine gitmesini öneriyoruz.


  E
  Doktor: Doç. Dr. Cem Mirili

  Ben çok çok memnunum kendisinden.Benim bulunduğum hastanedeydi, kendisi ile tanışmak istedim.Memnun kalınca Cem Bey ile tedavime başladım.Kontrollerim olurken hastalığım nüksetti.Önce radyoterapi aldım, şu an kemoterapi alıyorum.21 günde bir destek tedavisi alıyorum.Cem Bey çok sevimli, canayakın, çok da ilgili ve araştırmacı.Hastasını bırakmıyor, sağolsun beslenme konusuna kadar birebir herşey ile yakından ilgileniyor.


  M
  Doktor: Doç. Dr. Cem Mirili

  Ben son derece memnunum.İlgisi, uyguladığı tedavi, yaklaşımı mükemmel.Ben akciğer kanseri hastasıyım. Aslında zor olan bir hastalığı yenme aşamasında geldim.Tedavimiz devam ediyor.Ben hastane fobisi olan bir insanım, yaklaşımı o kadar güzeldi ki hastaneye seve seve geliyordum.Hastalara öneriyorum kendisini.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar