Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

DOĞU MAH. MADALYON SK. CEBECİ RESİDENCE SİTESİ A BLOK NO: 8 İÇ KAPI NO: 8, Pendik , İstanbul
Özel muayenehane

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Fırat Atak 1968 yılında doğdu. Diyarbakır Anadolu Lisesinden 1986'da mezun oldu. Dicle Tıp Fakültesini 1992 yılında bitirdi. 1998 Yılında Anestezi...

Daha fazla


Hizmetler


DOĞU MAH. MADALYON SK. CEBECİ RESİDENCE SİTESİ A BLOK NO: 8 İÇ KAPI NO: 8, İstanbul

Özel muayenehane

14 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Z
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Pendik Şifa Hastanesi Ozon Tedavisi

Annemin Ozon tedavisi ile başlayan yolculuğumuz/ dostluğumuz bana prp ile devam ediyor. Çok ama çok memnun kaldık/kaldım. İnsan kendini bu kadar evinde ve güvende hisseder. Hocam tekrar herşey için teşekkürler iyiki tanıdım sizi emeklerinize sağlık...

N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Pendik Şifa Hastanesi Bel fıtığı için ozon tedavisi

Bel fıtığı rahatsızlığı için 6 seans ozon tedavisi uyguladı Dr. Fırat bey ancak yapılan işlem benim hastalığım için yeterli değildi. Girişimsel radyoloji imkanları kullanılarak uygumalama yapılmadı.

B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Pendik Şifa Hastanesi Randevu

Internet aracılığı ile karşılaştım gerçekten memnun kaldım . Saç ile alakalı sıkıntı yaşıyorum bunun tedavisinede fırat beyle birlikte başladık. Kesinlikle tavsiye ederim

F

Ben kendisinden uzun yıllardır hizmet alıyorum, hem kişisel olarak hem de teknik olarak verdiği hizmetlerden fazlasıyla memnunum. Ben ozon tedavisi alıyorum ve faydasını da gördüm. Devam ediyorum hala, hem ekibinden ve tüm hastane personeli olarak fazlasıyla memnunum.

C

Tavsiye üzerine tercih ettim, çok memnun kaldım. Özellikle ozon tedavisinde gördüğüm seanstan sonra çok olumlu ilerlemeler ve gelişmeler gözlemledim. İhtiyacı olanlar için kesinlikle tavsiye ediyorum.

A

Doktorumdan ozon tedavisi gördüm ve çok memnun kaldım. Doktorum çok ilgili, insanlara çok sıcak yaklaşımı var. 3 senedir hastasıyım memnunum. Ozon alıyorum, prp yaptırıyorum, beni doktorlara yönlendiriyor farklı branşlara. Eşimi götürdüm biz çok memnunuz.

D

Çok memnum kaldım tedavisinden. 16 seans gittim. Hibromiyalji hastasıydım, ağrılarım vücüdumun her yerindeydi, yaygın ağrılarım vardı ozon tedavisi oldum. Tedavi süresi boyunca ağrılarım yoktu, çok rahatlamıştım bir süre aradım kısa zamanda tekrardan hastası olacağım memnun kaldım.

H

Doktor Fırat Atak'ı yaklaşık 15 yıldan beri tanıyorum, gayet mütevazi, hastasına iyi davranan ve höşgörülü bir hekim. Her zaman hastalarına saygılı, hastalarıyla ilgilenen, sevgi dolu bir hekim. Kendisinden 3 yıldan beri ozon tedavisi görüyorum, gayet memnunum ve tüm çevreme iyi bir hekim olduğunu söylüyorum ve kendisine başarılar diliyorum.

Ç

Doktorumdan çok memnunum, ozon tedavisi ile istediğim sonucu elde ettim. İlgisinden ve alakasından memnun kaldım, mantar tedavisi gördüm.

E

Bizim aile doktorumuz sayılır, hastanesine sürekli gidiyorum bu nedenle tercih ettim. Tüm davranışlarından ve her şeyinden memnunum. Ozon tedavisi uygulandı bana, diğer hastalıklarla ilgili de yardımcı oldu, yönlendirdi.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Fırat Atak 1968 yılında doğdu. Diyarbakır Anadolu Lisesinden 1986'da mezun oldu. Dicle Tıp Fakültesini 1992 yılında bitirdi. 1998 Yılında Anestezi...

Daha fazla


Diğer içerikler

Röportaj

İlgili aramalar