Psk.

Fulya Özbilen verifiedCreated with Sketch.

Psikoloji

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • M

  Kendisine internetten ulaştım. İlk gittiğim günden itibaren çok büyük değişiklikler olduğunu fark ettim. Hayatımda birçok şey değişmeye başladı iyi anlamda. Seaslardan memnun kaldım ve halen devam ediyorum. Çevremdekilere tavsiye ediyorum.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • 2014 yılında Mersin Üniversitesi Psikoloji Bölümünden onur öğrencisi olarak mezun olan Fulya Özbilen, 2016 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programına başlamıştır.
   Mezun olduktan sonra ''Evlilik ve Çift Terapisi'' eğitimini tamamlamıştır. 2014 senesinden bu yana Yaprak Psikiyatrik ve Psikolojik Danışmada görev almaktadır.

  Röportaj

  Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

  Her insanın benzer sorunlara verdiği benzersiz tepkileri incelemek, anlamak benim için vazgeçilmez bir keyif olduğu için bu alanı tercih ettim.

  Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

  İnsanların önyargıları mesleğimin önünde büyük bir engel. Sadece hasta olanların gittiği zannedilen bir branş oysa yaşam zorlukları karşısında zayıf düştüğümüzde hepimizin yararlanması gereken bir alan.

  Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

  İncelemek
  Anlamak
  Güven ilişkisi sağlamak

  Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

  Panik bozukluk tanısıyla takip edilen bir danışanım Doğum yaparken Doğuma onunla girmem için doktorundan izin almıştı. Benim için unutulması imkansız bir tecrübeydi.

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  8 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • M

   Kendisine internetten ulaştım. İlk gittiğim günden itibaren çok büyük değişiklikler olduğunu fark ettim. Hayatımda birçok şey değişmeye başladı iyi anlamda. Seaslardan memnun kaldım ve halen devam ediyorum. Çevremdekilere tavsiye ediyorum.

  • B

   Kötü bir süreç yaşıyordum. Gerek konuşması gerek yardımıyla çok çok memnun kaldım. Psikolog olmak yerine aile dostu gibi davranıyor. Yanlışlarınızı söylese bile yanınızda olduğunu hissettiriyor. Çok iyi biri. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

  • I
   Konum: Yaprak Psikiyatrik ve Psikolojik DanışmaHizmet: Deste almak

   Fulya Hanım o kadar anlayışlı o kadar yardım sever bir insan ki kesinlikle tereddütsüz herkese tavsiye ediyorum.İhtiyacım boyutunda yanımda olacağından şüphem yok.

  • T
   Konum: Yaprak Psikiyatrik ve Psikolojik Danışma

   Gönül rahatlığıyla danışan yönlendirdiğim çok sevgili güleryüzlü meslektaşımdır. Özel hayatında da kendini geliştirmek için kullandığı, tükenmek bilmeyen bir enerjisi vardır. Danışanlarla etik kurallar çerçevesinde kurduğu samimi ilişkiyi ve bakış açılarıyla aldığı eğitimleri birleştirerek danışanlara profosyonelce yaklaşımını her zaman takdir etmişimdir. Şiddetle önerilir :)

  • A

   İlk görüşmemiz çok güzel geçti ve bizi çok güzel karşıladı. Beni iyice dinledi duygularımı hissettiklerimi anladı. Ayrıca çok güvenilir. Herkese tavsiye ederim.Teşekkürler.

  • B

   Fulya Hanım'dan gayet memnunum. Kendisini sürekli geliştiren birisi olduğunu düşünüyorum. Arkadaşça yaklaşıyor gayet samimi sıcak kanlı bir kişiliğe sahip olması ayrıca karşısındaki danışanının rahat olmasını sağlıyor. Dolu dolu geçen seanslar oluyor gerçekten. Yönlendirmeleri her zaman olumlu sonuç verdi. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

  • M

   Oğlum yanlızken yabancı biri ile hayatta konuşmazdı ama Fulya Hanım bu konuda oğlumu yönlendirmeleri ile destek vermiştir. Oğlumu ikna etti ve aynı zamanda çok güzel sohbet ediuorlar.. Bizide çok güzel aydınlattı kendisi aklımda soru işareti kalmadı çocuğum ile ilgili. Herkese tavsiye ederim kesinlikle.

  • M

   PanikAtak şikayetim olduğundan bir arkadaşımın şiddetli tavsiyesiyle gidip terapi aldığım işini gerçekten profesyonelce ve sizi yormadan yapan bir psikolog terapime devam edeceğim çok memnun kaldım