Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

psikoterapi
cinsel işlev bozuklukları
evlilik öncesi cinsel danışmanlık
ergen cinselliğiHizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

2 hasta/danışan görüşü

Genel skor

F
Doğrulanmış
Konum: Ege psikoloji enstitüsü Diğer

Gökçe hanımla sıkıntılı bir boşanma yaşarken tanıştım gerçekten hayatımın en kötü en karamsar dönemindeydim.Her görüşmemizden daha iyi olmaya adım atarak çıktım.Yeniden doğmuş gibi hayata devam etmemi sağladığı için kendisine minettarim.Uzmanlığını bilgi ve tecrübesini samimiyetle birleştiren harika bir psikolog. Herkese kendi mükemmel tecrübemle tavsiye ediyorum.

N
Doğrulanmış
Konum: Ege Pozitif Psikoloji Diğer

28 yaşındayım. Kendimi bildim bileli belirli dönemlerde psikolojik destek almaya yönlendirildim. Yine günlerden bir gün belki de hayatımın en ihtiyaç duyduğum bir döneminde, tesadüf eseri Gökçe hanımın çalıştığı kliniğe rastladım ki tesadüflere asla inanmam. Bir işaret olduğunu biliyordum ve koşarak gittim. Kendisiyle EMDR tekniği üzerine konuştuk. Bana ne olduğunu, nasıl bir yol izleyeceğimizi, bedenimde ve ruhumda seans sonrası neler olabileceğini detaylarıyla anlattı. Önceleri biraz korktum Ama dedim ya bu bir tesadüf olamazdı ve ben onun benim hayatımın kurtarıcısı olacağını hissediyordum! Seanslara başladık. O kadar zor ve o kadar güzel bir yolculuktu ki! Yıllarca süregelen ve tekrarlanan travmalarımı defalarca, bıkmadan usanmadan ben düştükçe kaldırarak, yapabilirsin biliyorum diyerek! ve ben düştükçe hep kaldırarak! Aylarca çalıştık. Ve şimdi yeni bir ben yarattık. 28 yılda onlarca insanın yapamadığını O yaptı. Bana hayatımı geri verdi. Şuan hissettiğim duyguyu tarif edebilmemin mümkünatı dahi yok. Cünkü bana ne yaptığını bilseniz, oturur ağlardınız. Ama mutluluktan! Her yeni güne onun sözleriyle başlıyorum, her gün aynaya bakıp O’na teşekkür ediyorum. Ve hayatımın sonuna kadar O’na her ama her gün teşekkür edeceğime söz veriyorum. Diğer taraftan mesleğine aşıktır, gelişime her daim açıktır. Hep daha fazlasını bilmek ve uygulamak ister, bir kitabı bir günde bitirir. Eğitimden eğitime koşar. Çok genç ama çok başarılıdır. Ve çok çok daha iyi yerlere geleceğinden hiç şüphem yok! Güzel kalbi ona her zaman en iyisini verecektir. Ve Gökçe hocam sözlerimi sonlandırırken bana hayatımı tekrar verdiğin için teşekkür ederim. Ben ve ruhum bunun bir tesadüf olmadığını biliyoruz. Bütün ihtiyacı olanların, sizin güzel yolunuzdan geçmesi dileğiyle! Çünkü sizinle yürümek çok güzel!

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

psikoterapi
cinsel işlev bozuklukları
evlilik öncesi cinsel danışmanlık
ergen cinselliğiSıkça Sorulan Sorular