Gökçen Alyamaç, Dermatoloji Bursa

Uzm. Dr. Gökçen Alyamaç

Kaydet

Dermatoloji

6 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Bursa
Doktor Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Yaralanmalar
  • Uyuz
  • Saç Dökülmesi
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

6 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Doktor Muayenehanesi Diğer

Hayatıma dokunduğunuz için, bana iyi geldiğiniz için çok şanslıyım. Uzun süredir geçmeyen egzamam Gökçen Hanım sayesinde iyileşti. Sıcak gülümsemenizle, hastalığım hakkında verdiğiniz bilgilerle kendimi fazlasıyla güvende hissettiğim doktorum Gökçen hanım iyi ki varsınız!
Hem ben hem ailem için vazgeçilmezimsiniz!


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Oğlumda siğil çıkmıştı. 6 ay boyunca başka bir doktora tedaviye gittik ancak geçmedi. iş siğillleri yakmaya kadar geldi. Oğlum daha 7 yaşında olduğu için ve canı çok yanacağı için yakma işlemini uygulatmadım. Bir arkadaşın tavsiyesiyle Gökçen Hanıma gittik verdiği kremler ile 2 haftada geçti, 6 ay boşuna ızdırap çekmişiz ve nerdeyse çocuğun siğillerini yaktıracaktık.
Ayrıca oğlumda egzama vardı bize bir krem karışım verdi nerdeyse 3-5 günde kaşıntıyı kesti ve uzunca bir sürede kaşıntı yaşamadı.
İyiki Gökçen Hanıma gitmişiz. Bu sayfada çok az yorum aldığını görünce hem şaşırdım hemde yazma gereği duydum. Kendisine tekrar teşekkür ederim


B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medicana Bursa Hastanesi Cilt Bakımı ve Akne Tedavisi

Gökçen hanıma bir tavsiye üzerine akne tedavisi için gitmiştim yaptığı testler ve muayene sonrası çözümün zoretanin tedavisi olduğunu belirtti başta çevremden duyduğum olumsuzluklardan dolayı korkuyordum ama Gökçen hanımın konuyla ilgili uzmanlığıyla bana tedavide nasıl ilerleyeceğimizi anlattığında hiç korkum kalmadı kendisine tedavi süresince her an ulaşabilmekte ayrıca güven sağladı ve ben çevremden duyduğum hiç bir olumsuzluğu yaşamadan 9 ay süren zoretanin tedavimi tamamladım, yüzümde Gökçen hanım sayesinde ne bir leke ne de bir sivilce kaldı, alanında ender bulunan bir doktor kesinlikle herkese güvenle tavsiye ediyorum


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medicana Bursa Hastanesi Cilt Apselerinde Insizyon Ve Drenaj

Cilt problemim için tesadüfen gittiğim bir doktordu fakat yaklaşımı anlatım tarzı ve yakınlığıyla hem hastalığım hakkında bilgi sahibi olmamı hem de stressiz bir operasyon geçirmemi sağladı. İnanılmaz memnun kaldım. Beş yıldızı sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum. Kendisine sonsuz teşekkürler. Eklerinize sağlık hocam.


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medicana Bursa Hastanesi Cilt Bakımı ve Akne Tedavisi

Yüzümdeki akneler için çok sayıda doktora gittim. Pek çok ilaç kullandım. Gökçen hanım ile tanıştıktan sonra yüzüm bambaşka bir hal aldı. Çevremdeki herkes farkediyor. Ağır ilaçlar kullanmak zorunda kalmadan böyle bir sonuç aldığım için çok mutluyum. İnanılmaz pozitif, ilgili ve tecrübeli bir hekim. Bir kez daha teşekkür ederim...


S

uzman dr Gokcen hocamin bana uyguladigi tedaviden cok memnun kaldim kendisini halende tedavime devam etmekteyim herkese ve tüm yakinlarima tavsiye eriyorum Allah razi olsun mesleginde basarilarinin devamini dililiorum slmlar ..


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Yaralanmalar
  • Uyuz
  • Saç Dökülmesi
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (3)

İlgili aramalar