Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Kalp Ve Damar Cerrahisi Randevusu

Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Şirinyalı Mah. 1487.Sok.No:4 Lara, Muratpaşa

Özel Antalya Yaşam HastanesiŞirinyalı Mah. 1487.Sok.No:4 Lara, Muratpaşa

Özel Antalya Yaşam Hastanesi

Özgeçmiş

Hakkımda

Doç.Dr. Gökhan Özerdem Özel Antalya Yaşam Hastanesi'nde hasta kabul etmektedir.


12 hasta/danışan görüşü

Genel skor

Doğrulanmış
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Kalp Ve Damar Cerrahisi Randevusu

Babamı bypass kalp ameliyatı için götürürdüm ve o an teşhisini koyup o anki heyecanımızla bizi aydınlatıp sakinleştiren ve bu işin duayeni diyebileceğim Doç.Dr Gökhan Özerdem ve ekibine teşekkürler…yardımsever ve ilgili insanlar iyiki sizler varsınız…teşekkürler…

S
Doğrulanmış
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Diğer

2022 Haziran ayında babamın 2 ana damarinin tikali olduğunu ve acil bypass olması gerektigini öğrendiğimizde Gökhan beyle görüştükten sonra sakın ve emin adımlı konuşmasıyla tecrübelerine dayanarak babam ameliyat oldu çok şükür ameliyatimiz başarıyla geçti burdan Gökhan beye nekadar tşk etsek azdır....

B
Doğrulanmış
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Diğer

Sayın Gökhan Hocama ne kadar teşekkür etsek azdır. Babamın 2017 yılında açık kalp ameliyatı olması gerektiğini öğrendiğimizdeki korkularımı, hislerimi anlatmam imkansız.. O dönem Gökhan Hocam ile tanıştık, babamın açık kalp ameliyatını yaptı. Gökhan Hocam ile tanıştığımız ilk andan itibaren gözüm kapalı güvendim ve hep ettiğim dua "Allah onu başımızdan eksik etmesin'' oldu. Bilgisi, donanımı, tecrübesi ve bize verdiği güven ile hem ameliyat süreci, hem de babamın sonraki süreçleri çok iyi geçti. Hastalarına önem veren, mütevazi, alçak gönüllü, işinin ehli bir doktor.. Sayın Hocam hakkınızı ödeyemeyiz. Babama yeniden sağlığını ve bana da babamla hayallerimi kazandırdığınız için sonsuz teşekkürler. Hep dualarımızdasınız. Sağlıkla kalın..

A
Doğrulanmış
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Kalp Ve Damar Cerrahisi Randevusu

26 mart tarihinde 3 damarımı değiştirip 5 gün içinde mükemmel bir alâka ve güleryüzle beni taburcu eden Gökhan beyefendiye minnet ve teşekkürlerimle.....

A
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Yapılan anjio sonucu 3 ana damar tıkalı olduğu gözlendi ve bypass yapıldı ,bugün 18. Gün ve çok iyiyim ,Tüm ekibe teşekkür ederim her şey ilgi alaka mükemmeldi .

H
Doğrulanmış
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Kalp Ve Damar Cerrahisi Randevusu

25.11.2021.Antalyada rahatsızlanmam dolayısıyla YAŞAM hastanesine götürüldüğümü yapılan muayene sonucu aurt damarımın patlamak üzere oldugunu ve acilen ameliyat olmam gerektiğini söylediler.Bende Allah a sıgınarak gerekiyorsa yapın dedim.4 saat süren ameliyat sonucunda gözlerimi açtığımda karşımda gördüğüm DOÇ.DR.GÖKHAN ÖZERDEM e ameliyatımı siz mi yaptınız dediğimde gülerek evet dedi.AURT damarını değiştirdim kalp kapakçıgını değiştirdim şuan nasılsın dedi,iyiyim dedim.Allah senden razı olsun Allah eline ve sana zeval vermesin Allah seni ülkemize bağışlasın.Şuan gayet iyiyim bu ikinci yaşamımı başta Allaha sonra kıymetli sempatik insancıl hasta psikolojisinden çok iyi anlayan mesleği ile ilgili tartışmasız bir hekim olan DOÇ.DR.GÖKHAN ÖZERDEM e teşekkürü ve saygıyı bir borç bilirim.

S
Doğrulanmış
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Kardeşimin aort damarında 7.2cm baloncuk oluşmuştu ve ayrıca kalp kapakcigi değişmesi gerekiyordu

Çok riskli ve dev anevrizma (7,2 cm) ile kapakcigindaki değişimi için gitmiştik. Yaklaşımı, ilgisi ve bu zor operasyonu çok basit bir şeymiş gibi 3.5 saat içinde yapıp, kardeşimi bize sapasağlam geri verdiği için çok teşekkürler.

E
Doğrulanmış
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi

Babam 1992 yılında aort kapakçığı değişimi operasyonu geçirdi, 2018 yılında ise ilk operasyonundan tamamen bağımsız aort anevrizması teşhisi kondu fakat ilk geçirdiği operasyon sonrasında göğüs kafesi kalp zarına yapışarak iyileşme olduğu için ikinci ameliyatının yüksek risk taşıdığı ve ölme ihtimalinin diğer hastalara göre daha yüksek olduğu ifade edildi.
Aort damar çapı 63mm yükseldiği için ameliyat olması zorunlu fakat ameliyatıda çok riskliydi 3 aylık araştırma döneminin ardından Gökhan ÖZERDEM hocamıza Kayseri’den Antalya’ya getirdim babamı.
Önce Rabbimin sonra Gökhan hocamın sayesinde babam sağlığına kavuştu. Başta Gökhan hocam olmak üzere tüm ameliyat ekibine teşekkür ediyorum. Gökhan hocamın göstermiş olduğu anlayış ve sağduyu o dönemde bana ve aileme çok büyük moral oldu. Hocam iyiki varsınız, sizin gibi doktorlarımızı rabbim eksik etmesin, Saygılar..

Doğrulanmış

Babam 2003 yılında Kayseri'de çok ağır bir bypass oldu çok şükür çok iyi geçti o gün bu gündür çok rahatız. Hangi doktora gitsek hayran kalıyor. Teşekkürler Gökhan Bey helal olsun size. İşinin hakkını veren gerçek bir doktor.

A
Doğrulanmış

Babamın çeşitli gerekçelerle çok riskli görülüp yapılmayan kalp amelliyatı için kayseride doktor doktor gezip tüm yolları tüketmişken bulduğum gerçek bir doktor.Tecrübesi, bilgisi tartışılmaz.Allah gökhan hoca gibi doktorların değerini bilmeyi bize nasip etsin.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular