Adres

Yenidoğan Mah. Aziziye Cad.No:86, İlkadım
Samsun Gazi Devlet Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
18 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
N
Konum: Samsun Gazi Devlet Hastanesi Bel Fıtığı Ameliyatı

Babamın belfıtığı patlayıp ayak parmakları kısmi felc olmustu güçlu beyin ilgi ve alakasindan cok memnun kaldık


U
Konum: Samsun Gazi Devlet Hastanesi Bel Fıtığı Ameliyatı

Güçlü bey annemın 10 yıldır doktoru ve annemın felç kalma ihtimalı yüzde elliden fazlaydı hıc yorulmadan sekiz saat boyunca ameliyatta kalıp annemi bize eskisinden çok daha sağlam teslim eden doktorum allah sizden ellerınızden ve çalışma arkadaşlarınızdan razı olsun denilecek tek bısey varsa oda samsunun en iyi doktorusnz bütün hastalar size emanet. Ailece teşekkürlerimizi sunuyoruz.


E
Konum: Samsun Gazi Devlet Hastanesi Bel Fıtığı Ameliyatı

Güçlü hocama geldiğimde fıtığım patlamış ve yürüyemiyordum ameliyat olmam gerektiğini söyle bende ameliyatımı oldum ilk 2 gün biraz zor geçti ama şimdi acı çekmeden yürübiliyorum güçlü hocam ve ekibine çok teşekkür ederim.


Konum: Samsun Gazi Devlet Hastanesi Bel Fıtığı Ameliyatı

Güçlü beye şiddetli bel ve bacak ağrısı şikayeti ile gittim mr sonuçlarında ilerlemiş bel fıtığım olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. 28 yaşında olduğum için ilk başta tereddüt ettim fakat hiçbir tedaviden sonuç alamadım. Bacağım aksadığı için ve şiddetli ağrılar yüzünden işe gidemez hale geldim. Daha fazla ertelemeden ameliyat olmaya karar verdim ve yaklaşık iki ay önce Güçlü beye ameliyat oldum. Ameliyat olduktan sonra ağrılarım tamamen geçti. Şu an kendimi gayet iyi hissediyorum. Kendisi gerçekten Samsun’un en iyi beyin cerrahlarından.(Fatma B.)


A
Konum: Samsun Gazi Devlet Hastanesi

Güçlü bey babamın doktoru bel fıtığı ameliyatını güçlü bey yaptı ameliyat öncesi ağrıdan yürüyemeyen babam ameliyat sonrası hiçbir ağrısı kalmadı babamın 2 tane fıtığı ve belinde bel kayması ve kireçlenme vardı fıtıklarını temizleyip bel kaymasını önlemek için 7 tane vida taktı ameliyatın çok riskli olmasına rağmen ameliyatı büyük bir başarıyla yaptı ve ameliyatı 6 saat sürdü şu anda hiçbir ağrısı kalmadı doktorumuz Güçlü Tanyel ve tüm personele ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz


A
Konum: Samsun Gazi Devlet Hastanesi Bel fitigi

izmir'den ablamla fıtık patlaması için namını duyduğum korkularımla olduğum ameliyatim çok başarılı geçmiştir ilgisi ve samimiyeti çalışanlarının yaklaşımı oldukça başarılı şu an çok iyiyim artık ağrım kalmadı ev islerimi sorunsuz hallediyorum güçlü hocam ve ekibine çok teşekkür ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum YILDIZ ÇIPLAK


Konum: Samsun Gazi Devlet Hastanesi Bel Fıtığı Ameliyatı

8 yıl önce güçlü beye bel fıtığından ameliyat olmuştum sol tarafımdan bana sağ tarafımda da fıtık olduğunu söyledi . 8 yıl sonra sağ tarafınımdan hareket edememeye başladım ayağımı kaldıramıyordum. Güçlü beyden randevu aldım durumum çok ağır olduğunu görünce hastaneye yatırdı.bizimle çok güzel ilgilendi bu sefer ağrılarım çok fazla olduğu için biraz zorlu ameliyat geçirdim . Çünkü belimde kayma vardı .ariyetten belimde kemik büyüğümüş bu yüzden ameliyatta uzun süre kaldım . Ameliyattan çıktığımda sağ ayağımı oynata biliyordum .ağrılarım hemen kesildi . Dikişlerim çıkana kadar hastanede yatırdı, mikrop kapmasın diye hastaları ile çok ilgileniyor .en iyi hekim diye bilirim .


F
Konum: Samsun Gazi Devlet Hastanesi

Güçlü beye ilk muayene olduğumda hemen ameliyat olmam lazım dediğinde bayağı bir korktum.Ama ağrılarım attığımda hic düşünmeden hemen ameliyat oldum.Hastalarıyla çok iyi ilgileniyor hastalarını dinliyor. Onun sayesinde ağrılarımdan kurtuldum ve yürüyorum.Tekrar ameliyat olmam gerekirse Güçlü beyden şaşmam.Çok teşekkür ediyorum.


Konum: Samsun Gazi Devlet Hastanesi

Güçlü bey annemin doktoru annemin belfıtığı ameliyatını güçlü bey yaptı ameliyat öncesi ağrıdan yuruyemeyen annem ameliyat sonrası hiçbir ağrısı kalmadı güler yüzlü cana yakın hastalarıyla yakından ilgilenen bir doktor başta Doktorumuz Güçlü Tanyel olmak üzere tüm personele ilgi ve alaka karından dolayı teşekkür ederiz


C
Konum: Samsun Gazi Devlet Hastanesi Bel Fıtığı Ameliyatı

İlgisi insanları dinlemesi ve hemen çözüm bulması çok iyi.. Yaptırdığım amelyattan çok memnun kaldım ağrım kalmadı artık.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet