Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Samsun Gazi Devlet Hastanesi kadrosunda 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Samsun Gazi Devlet Hastanesi

Yenidoğan Mah. Aziziye Cad.No:86

55070 , İlkadım ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Samsun Gazi Devlet Hastanesi kadrosunda 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 5 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 11 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 8 adet göz hastalıkları uzmanı, 10 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 8 adet kulak burun boğaz uzmanı, 6 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 5 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 13 adet pratisyen uzmanı, 3 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyodiagnostik uzmanı, 5 adet radyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi patoloji uzmanı, 8 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Samsun Gazi Devlet Hastanesi Samsun ilinde Yenidoğan mahallesi Aziziye Cad.no:86 adresinde bulunmaktadır. Samsun Gazi Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3623113030 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Metin Aktaş Diğer

  Merhabalar L4veL5 de 2 adet fıtık tanısı ile fizik hastanesinden Metin hocama şansa nasip nederseniz deyin gittim. Belki de bu zamana kadar gördüğüm beyefendi kişiliği ilgisi alakası nederseniz deyin tam bir profesör. Hastalığımı mr göre sanki fal bakar gibi tek tek anlatarak hem beni rahatlattı hemde bilgi sahibi oldum diğer doktorlar kesmek için sıraya girerken hocam ilac tedavisi ve sonraki gelişen süreçte ameliyat durumuna bakacağını söyledi. Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah böyle bir hocayı tanımada geç kaldığım için üzgünüm gerçekten çok ilgili.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erdal İzci Diğer

  Çok iyi bı doktor anlayışlı işini hakkıyla yapıyor kasık fıtından Ameliyat oldum Ekibine ve kendisine çok teşekkür ediyorum


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erdal İzci Diğer

  Erdal Bey ile yakın zamanda kıl dönmesi problemim sebebi ile tanışma fırsatım oldu. Kendisi mesleğini en iyi şekilde yapan ve hastalarına bunu hissettiren bir hekimdir. Sizin aracılığınız ile kendisine ilgisinden ve alakasından ötürü ailem adına teşekkürlerimi iletirim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erdal İzci Diğer

  Ben 2 sene önce Guatırdan dolayı gittim kendisine tavsiye üzerine.Sonra ameliyat aşaması ve sonrasında ameliyatın vermiş olduğu ufak tefek ağrılar haricinde hiçbir sorun yaşamadım.Bence Erdal Bey,Hastalarına olan ilgili,alakası yönünden,Ameliyat başarıları,hastalık analizleri ve bu analizlere göre tedavi süreci uygulamaları sürecinden Genel Cerrahi olarak tartışmasız en iyileri arasında. Kendisi belliki Tıp mezunu olurken ettiği yemini inanarak,gönülden etmiş. Rabbim ayağına taş değdirmesin.Başarılarının artarak devam etmesini dilerim kendisine..


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Gökhan Dinçer Diğer

  Gökhan beye Babam icin gittik.Herseyden once Insan evladı ve Adam gibi Adam Allah yetiştirenlerden ve kendisinden rağzı olsun.Babami guzel bir goz muayenesi ve tetkiklerden sonra katarakt ameliyati olmasi gerektigini soyledi Dr bey.bizde kendisine ve de ilgisine guvenerek tabiki dedik ameliyata karar verdik.Babami katarakt ameliyati yapti Gökhan bey ve Babam su an 20 gun gecti ve çok memnun gozunun bulanikligi gittigini ve gayet guzel gordugunu soyluyor.Böyle saygıdeğer doktorlarla karsilasmak inanin bizi çok mutlu etti.Tekrar kendisinden ve yetistirenlerden Allah rağzı olsun.Hic dusunmeden gidebileceginiz bir doktor kendisi.Teşekkur eder saygilarimi sunarim.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Eyüphan Mehmet Baysal Diğer

  Kulak tıkanıklığı için gittim temizleme yaptı biraz duyan kulağım artık hiç duymuyor ve canım çok acıyor bunu ona belirttim şuan kulağım duymuyor ve çok acıyor bu normal değil dedim yapacak bişeyim yok diyip gönderdi beni. hastaneden içeri duyarak girdim çıktığımda tüm sesler boğuk boğuktu

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erdal İzci Diğer

  Erdal bey'e Sivas ta kıl dönmesi amelitayı oldum, samsun çok iyi bir hekim kazandı kesinlikle tavsiye ediyorum branşında çok iyi ve tecrübeli bir hekim kendinizi ve ailenizden kim olursa olsun gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz, o daha iyisini yapana kadar en iyisi o tek kelimeyle..


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Musa Çilingir Diğer

  Guatr ameliyatı oldum 31 Mart 2022de.Allah razı olsun Musa beyden çok başarılı geçti ameliyatım.tavsiye ederim olacak olanlara.. ameliyat sonrası da hasta ile alâkadar olması takdire şayan tekrar tekrar Allah'ım razı olsun


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erdal İzci Diğer

  Erdal beye safra kesesi taşı için gittim iyiki gitmişim keşke daha önce gitseydim o kadar cok doktora gittim hep başından sağdılar ama erdal bey hemen ilgilendi
  Ve alanında çok iyi bi doktor çok iyi ilgileniyor hastasını yalniz bırakmıyor her şeyi sorduğumda çok güzel cevaplar veriyor ben çok memnun kaldım iyiki erdal beye gitmişim beni agrilarimdan bi tek o kurtardı çok teşekkür ederim erdal hocam.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Muhammet Bahattin Ulu Diğer

  Testislerimde yanma şikayeti ile gittim. Doktor bey gercekten efendi kibar bir insan Allah razı olsun,a dan z ye bütün tetkiklerimi istedi ilgilendi kulak ardı etmedi,Allah böyle doktorların sayısını arttırsın.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar