Günhan Erbakan, Göz Hastalıkları İzmir

Prof. Dr. Günhan Erbakan

Göz hastalıkları

5 görüş

Kaydet


Adres

Doktor Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Glokom
  • Göz Kanlanması
  • Behçet Hastalığı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

3.5

Genel skor
5 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Ç
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Sol gözümün korneasında oluşan hasar sonucunda ilk müdahalenin ... hastanesinde yapılmasına müteakip Günhan beyin Prof ünvanı sebebiyle görüşünü almak için gittik.Kendisine sol gözüm bandajlı ve kapalı iken iki göz kasının birlikte hareket etmesinden kaynaklı sağ gözümü hareket ettirdiğimde sol göz kapağımında hareket edip hali hazırda hasarlı olan kornea ya daha çok zarar verdiğini (bu nedenle bandaj lens kullanıyordum.) ve canımın yandığını söylediğimde bana gözümün yeterince sıkı şekilde bandajlanıp kapatılmAsını söyleyip sert bir şekilde gözümdeki lensi çıkarıp(hatta muayene sırasında bile sol gözün hasarlı olduğunu unutup sağ gözümden lens çıkarmaya çalışıp)sonrasında uyarmam sonucu lensi çıkararak yine sert bir şekilde bandaj yapıp ‘’tamam şimdi hareket etmez’’diyip göndermiştir.Ben kendisine aksini söylesem de ne yazık ki bir kifayeti olmadı.


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Gözü tikali ve kapanmisti nerdeyse

Oglum dogdugu gunden beri sol gozu tikaliydi ve hep capakti gozü kısılmısti nerdeyse kapandi 7 doktora goturdum krem damla ve goz masaji onerdiler gecmedi en son Günhan beye götürdüm burun yanina basip gözü açti sok oldum Allah razi olsun 1 bucuk yasinda oglum ve gözü o gunden beri iyilesti hergun dua ederim kendisine onun icin şiddetle tavsiye ederim


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel İzmir Can Hastanesi

Çok mükemmel ve ilgili.çok memnun kaldık.Herseyi detaylı açıklıyor.Kızım icin gitmistim.Kendimde en kisa zamanda gidicez.


Ö
Doğrulanmış kullanıcı

1 yaşındaki oğlumun sol gözünde sağa baktığında kasılma ve kayma gibi bakışı vardı ve günhan beye götürdük muayene dahi yapmadan karşıdan bakıp bu çocukta hiç birşey yok deyip geri gönderdi... bizim içimiz rahat etmedi başka bi doktora gösterdiğimizde duane sendromu adında bi teşhis koydu doğuştan göz kasının çalışmadığını tespit etti.. günhan beyden hiç memnun kalmadık


P
Doğrulanmış kullanıcı

Mukemmel bir doktor, mukemmel bir insan. 1988 de Retina dokolmani ameliyatini yapan profesor Erbakan o gunden beti her yil duzenli goz kontrolletimi yapan doktorumdur. Gorebilmemi kendilerine borcluyum. Herkese oneririm.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Glokom
  • Göz Kanlanması
  • Behçet Hastalığı
Tümünü göster