Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Görüşler

5

Genel skor
4 görüş

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Çanakkale Devlet Hastanesi Karın ağrısı, kramplar , aralıklı sancılar

İlk defa güven beye muayene oldum. İlgili, hastalığa teşhis koymak için tetkiklerde bulundu. İlaç verdi . 1 ay sonra gelmemi söyledi fakat randevu alacağım zaman randevu sisteminde yoktu. Bu yüzden bu durumdan rahatsızım. Farklı bi doktora randevu almak zorunda kaldım. Doktor beye güvenim sarsıldı.


G

Güven bey çok güler yüzlü ve beyefendi biri ...canakkalenin en gözde doktorlarından biri benim için ....ilgisinden dolayı çok tesekkur ederim hastasına Kapidan girerken bir sifasini veriyor ...allah razi olsun kendilerinden :-))


O

Hastalarını çok iyi gözlemleyen,takip eden,araştıran önce hastalığın sonuçlarına neden olabilecek sebebleri bulan,hastalığı tedavi ederken bir taraftan hastaya yaşam tarzı değişikliği sunan(hastalığın nüksetmemesi için) çok ender bir doktordır.Yaptığı hizmetin kutsallığına inanan, insanlığı ön planda olan,ÇANAKKALE de yaşayanlar için büyük bir nimetdir.


S

doktorun hastayı karşılamadaki durumu tedavinin birinci aşaması.bana ilaç yazdı çok memnum kaldım.tüm yakınlarıma ona gitmelerini tavsiye ediyoru.sağlıklı hayat mutlu hayat.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar