Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Numarayı göster

Çanakkale Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet dermatoloji uzm... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Çanakkale Devlet Hastanesi

İnönü Cad.

Çanakkale ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Çanakkale Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 9 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 6 adet göz hastalıkları uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 6 adet kardiyoloji uzmanı, 6 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 4 adet nöroloji uzmanı, 5 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 7 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi patoloji uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Nilay Uğurlu Kaya Diğer

  yüzümdeki sivilceler için gittim ve yüzümde maske vardı. Henüz şikayetimi anlatırken bir krem yazıp elime verdi maskeyi çıkarmadım yüzümü görmedi umarım verdiği krem işe yarar :)

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ömer Güngör Diğer

  Kalp krizi ile acilden gittim, ana damar tümden kapalıydı. Allah razı olsun başarılı bir stent operasyonu yaptı. Sonrasında takibi ilgiside çok güzeldi. Gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz bir hoca. İşi gücü rast gelsin.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ahmet Filiz Diğer

  68 yaşında annemin yaygın bel,bacak ve omuz ağrıları nedeniyle götürdük. Farklı bir hastanede acil ameliyat önerilmişti.. Son bir kez Ahmet beye danışalım istedik.. verdiği tedaviden çok memnun kaldık. Çözüm odaklı , kibar ve beyefendi bir hekim. Hastalıkları ile ilgili detaylı bilgilendirdi.. ve çözümledi..
  Allah eksikliğini göstermesin.. Umarım uzun yıllar Çanakkale'de görev yapar.


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şerif İsmail Yurt Diğer

  Yılbaşı öncesi hic aklımızda İsmail bey yokken anneannemi aşırı ağrılarından hastaneye yatırdık sabahinda İsmail bey geldi ve ameliyat kararı aldık bel fıtığı ve 8 platin takti kilolu olması ve 70 yasinda olmasına rağmen ameliyat ve sonrası çok başarılı geçti 10 gün sonra kontrolumuz var elleri dert görmesin İsmail beyin..


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Oğuz Yaşar Sarıgül Anjiyografi

  Dedem kalp krizi geçirdi acile başvurduk anjiosunu yapıp hayatını kurtardı. Durumu bize çok güzel anlattı kafamızda hiç soru işareti kalmadı, 1 yıl geçti stendlerde hiç bir sıkıntımız olmadı. Sürekli kontrole gidiyoruz


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Turgay Parsak Diğer

  en son 5 yıl önce bel fıtığı için gittim ve doktorumun her dediğini uyguladım şikayetim kalmadı şuan. çok iyi bir doktordur tavsiye ederim


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şerif İsmail Yurt Diğer

  6 Temmuz'da bel kayması ameliyatı oldum ve 6 titanyum vida belime yerleştirildi. Hocama çok teşekkür ediyorum, farklı bir il ve özel hastanede yapılacaktı ameliyatım fakat çok korkmuştum, tavsiye ile hocama gittim ve o çok korktuğum ameliyatı hocamda olmaya karar verdim. Kendisin hastasına verdiği ilgi, özen ve hiç bıkmadan sorularama cevap vermesi takdire şayandır Bugün ameliyatımın 5.ci günü ve çok rahatım, önce Allah sonra kendisi tekrar yürümeme kavuşturdu için minnettarım.Hocama güvenin ve bu ameliyatı olacaklar korkmasın kesinlikle dalında çok iyi olduğunu tecrübe ettim çünkü onlarca doktorla görüştüm ve hocamı tercih ettim, Allah ondan razı olsun.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Gökhan Avcı Diğer

  2,5 Yıl önce konjesif kalp yetmezliğine bağlı akut akciğer ödemi ile başladığımız tedavi sürecinde beşeri ilgisi,mesleki bilgisi ile kalbimin EF'unu 25 den,55'lere kadar yükselten mükemmel bir hekim.Çok teşekkürler...


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Enis Özcan Diğer

  Tibia kırığıma platin taktı 1 senedir ayağımın üstüne basamıyorum. 2. Ameliyat ile üst platin vidalarıni çıkarttı ve sorun yok yürüyeceksin demesine rağmen degneklerden kurtulamadım. Tavsiye üzerine başka Dr gidip 3.ameliyati oldum ve aradan 1 ay geçti son Dr sayesinde sağlima kavuştum.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mahir Seyrek Diğer

  Babam, nefrostomi işlemini başarıyla gerçekleştirdi.Mahir bey Çanakkale için,çok önemli bir değer...


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar