Hafize Çobanoğlu Güngör, Göğüs Hastalıkları Muratpaşa

Uzm. Dr. Hafize Çobanoğlu Güngör

Kaydet

Göğüs Hastalıkları

7 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

7 hasta yorumu

Genel skor

I
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Diğer

Covid 19 suphesi ile esimi gordu. Dusmeyen atesi icin kan testi istedi, cigerleri icin akciger grafisi, ve tabii pcr testi. Cigerlerin temiz ciktigini bildirdi, o gece esinin pcr pozitif oldugunu ogrendik. Ertesi sabah organ tutulumunu onleyecek ilave ilaclarini yazdi. Kan tezti bakteriyel enfeksiyonu da gisterinde antibiyotigini onadi, ve esim zaturrenin kiyisindan dondu ebru hoca sayesinde. Karantina surecimiz biyunca her telefonumuzu yanitladi, her sorumuza cevap verdi. Ebru hicaya şükran duyuyoruz ve bir kez daha tesekkur ediyoruz.

G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Diğer

Çok ağır bir zatürre Sn. Hafize çobanoğlu sayesin de atlattım. Bilgisi,ilgisi ve güler yüzüyle çok ilgilendi. Sayesin de çok iyiyim şimdi. Çok Tskl.

F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Diğer

Doktor Hafize Hanımı 3 yıl evvel KOAH hastası babamı zatürre sebebiyle Yaşam Hastanesine kaldırdığımızda tanıdım. Güler yüzlü, yaklaşımı çok güzel bir doktor. Teşhis ve tedavilerine güveniyorum.

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Allerjik Astım

Farklı bir hastanede Dahiliye ve Kulak Burun Boğaz bölümlerinde 2 haftalık tedaviye rağmen gece öksürüğüne, geniz akıntısına çare bulamayınca her daim memnun kaldığım Yaşam Hastanesinde Göğüs hastalıklarından müsait olan ilk randevuyu talep ettim. Hafize Hanım'a verdiler. İyi ki de yapmışlar. Hızlı,etkili ve profesyonel (ve bu sıralar bir çok doktorda göremeyeceğiniz) güleryüzlülükle kesin tanıyı koyarak gerekli yönlendirmelerini yaptı. Kendisini büyük bir güvenle önermek isterim.

Doğrulanmış kullanıcı

Bende tedavi oldum kendisine 2 gisimde doktor hanim biraz asabiydi gercekten her zaman ayni ilgiyi bir hasta olarak bulamiyorum cook uzgunum eger bu yorumumu okursa kendisiyle bir hastasi olarak sesli gorusmek isterim 05340888027

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

M
Doğrulanmış kullanıcı

çok hanım efendi bir bayan.babamın hastalığını doğru teşhis etti ve kısa zamanda sağlığına kavuştu.güler yüzlü ve başarılı bir hekim olduğunu düşünüyorum...

G
Doğrulanmış kullanıcı

annemın teshıs ve tedavısınde göstermıs olduğu ilgi ve alakasından dolayı minnetlerımızı sunuyoruzz

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar