Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 349 profil ziyareti var

1996 yılında GATA Tıp Fakültesini bitirdi. Psikiyatri alanında uzmanlığını 2003 yılında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesinde tamamladı. 2003-2012 yılları arasında Samsun ve Ankara d... daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.
 • KIZIM OKULDA DERS YAPMIYO

  Merhaba

  Benim 6.5 yaşında ilkokul birinci sınıfa giden Defne Nas adında kız çocuğum var. Kızım çalıştığım için babaanne, anneanne, halalar arasında büyüdü.
  3 yaşında kreş başladı ama bu gitmeler gelmeler bitmedi. Ben farkına varmadım fakat ilkokul çağına gelince sanırım her şey… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Merhabalar
  Kızınızla ilgili problem için çocuk psikiyatrisine başvurmanızı öneririm. Aile içi şiddet tüm aileyi ve çocukları etkileyen bir sorundur. Aile içindeki problemleri çocuklar çok iyi gözlemler… Daha fazla

 • sorunumne olabılır?

  slm hocam ben zıhın karısıklıgı yasıyorum.yanı suan ne dsunuyorum.neden bunu dusunuyorum nıye bunu dusunuyorum gıbı sonra ısın ıcınden cıkamayınca cıldıracak gıbı oluyorum benım sorunum ne olabılır.

  DOKTORUN CEVABI:

  Merhabalar
  Sorununuzun Obsesif Kompulsif Bozukluk ( Saplantı Zorlantı Bozukluğu) olma ihtimali yüksek. İyi bir muayene ve uygulanacak bazı testler ile tanıyı netleştirip tedavi etmek mümkün olacaktır.… Daha fazla

Hakkımda

Hakkımda

 • 1996 yılında GATA Tıp Fakültesini bitirdi. Psikiyatri alanında uzmanlığını 2003 yılında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesinde tamamladı. 2003-2012 yılları arasında Samsun ve Ankara da Psikiyatri Klinik Şefi olarak görev yaptı. 2012 yılından itibaren İstanbul GATA Haydarpaşa Eğitim hastanesinde öğretim üyesi olarak çalıştı. Başlıca Depresyon, Anksiyete, Travma ve ilişkili Bozukluklar, Disosiasyon, Çoğul Kişilik, Erişkin Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, rTMS, Hipnoz, EMDR, Psikotik Bozukluklar ve Bipolar Affektif Bozukluklarla ilgilendi. 2014 de Doçent oldu. 2015 te Poster bildiri dalında " Gebe ve Emziren Depresif Bayanların (ilaçsız) rTMS ile Tedavisi" başlıklı bildiriyle Dünya Psikiyatri Birliği Kongresinde Genç araştırmacı ödülü aldı.
  @BalibeyHakan twitter hesabımdan da takip edebilirsiniz.

Hasta değerlendirmeleri:

 • B

  Yeme bozukluğum yüzünden yaklaşık 2 aydan beri tedavi görüyorum çok memnunum Doktorum Hakan beyden iyiki Tavsiye üzerine gitmişim o kadar Rahatladım ki Anlatamam Bende Şiddetle Tavsiye ediyorum Doktordan Önce Sizi İyice Anlayan Yol gösteren On numara Bir iNsan..

  Doç. Dr. Hakan Balıbey2017-03-16

  Teşekkürler

 • Ş

  9 yıldır OKB tanısıyla tedavi görüyorum.Son 3 yıldan beri Hakan Hoca'nın hastasıyım.Kendisi alanında çok uzman bir hekim olmasının yanında aynı zamanda çok iyi bir terapisttir.Hastasıyla çok güçlü bir iletişime sahiptir.Hastasının problemlerini detaylı bir şekilde sorgulayarak onunla gerçekçi bir empati bağı kurup yaşanan sıkıntılara doğru teşhiş ve doğru tedaviyle gerekli adımları atarak yaklaşmaktadır.Bu tedavi sürecinde tıbbi olarak en güncel,en geçerli ve en gelişmiş yolu seçip uygulamaktadır.Böylece kafanızda tedavinizin doğruluğuyla ilgili herhangi bir soru işareti kalmaz.Her zaman güler yüzlü ve sempatik tavrıyla hastasına moral verir.Terapi seanslarından hayata karşı motivasyonunuz yüksek bir şekilde ayrılırsınız.Bu da tedavi sürecinde çok gerekli bir unsurdur.Tedavi süresince hastasının her zaman yanında bulunur ve hastasını en iyi şekilde takip eder.Kendinizi hiç yalnız hissetmezsiniz.

  Doç. Dr. Hakan Balıbey2017-01-21

  Şafak bey teşekkürler.
  Beni hak ettiğimin ötesinde fazlası ile onore etmişsin. Teveccühün için sağol. Sağlıklı mutlu günler geçirmen dileğiyle.