Adres

Kadıköy Mahallesi Barış Bulvarı No:199, İlkadım
Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
7 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
M
Konum: Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bel Fıtığı Ameliyatı

Ben kilolu bir bayandim 29 yaslarinda ve 105 kilo ile bel fiti amaliyati oldum . Herkez sakat kalirsin dedi kilon var dediler hakan beyi tanimiyordum sansa gitim ertesi gun yurudum .kusa zamnda normal hayatima dondum gercemten cok cok memnun kaldim. Yuruyemez halde gtim ve yuruyerek ciktim orda 4 yil olacsk hic bir sikintim yok cok sukur cok tesekur ediyorum doktorumuza..


Hakan doktorum öncelikle size ne kadar teşekkür etsem azdır. 78 yaşındaki babam ATV motor kazası sonucu beyin kanaması gecirmişti, hastaneye sedyede gelen babam yürüyerek ve bilinci yerinde olarak hastaneden çıkarılmasına ve amaliyat sonrasıda doktorumun gösterdiği ilgi ,alaka ve yardımından dolayı ne kadar teşekkür etsem azdır, Allah ondan razı olsun, Allahım Hakan hocam gibi doktorları eksik etmesin,tekrar, tekrar teşekkür ediyorum.


L

Boynumda ki omurgalardan 2tanesi geçirdiğim kaza sonucu kırılmış ve sinirlere baskı yapmaktaydı, Hakan bey ameliyat olmazsam inme olasılığının yüksek olduğunu ancak ameliyat olursam da yine aynı olasılığın olduğunu belirtti. Çok tehlikeli bir ameliyattı benimkisi ancak Hakan bey sayesinde bu tehlikeli ameliyattan sağ salim çıktım. Gözüm kapalı kendimi ona emanet edebilirim. Hakan beye çok teşekkürler.


Doktorumuz hakan bey e çok teşekkür ederim.izinli gününde gelip kardeşimin ameliyatını yaptı.ne kadar teşekkür etsek az ALLAH böyle doktorları başımızdan eksik etmesin.tüm ameliyathane ekibine teşekkürler.


R

sayın hocam sizin gibi iyi bir cerrahi görmedim bem bu hocamı tüm dostlarıma tavsiye ederim kendileri çok iyi bir insandır kendilerine çok çok teşekkür ederim onun sayesinde sağlığıma kavuştum ....


A

Doktorruma çok teşekkür ediyorum nöbetçi olduğu akşam denk geldi çok şükür.acil ameliyata aldı (BEYİN İÇİ KANAMA) ameliyatım gece12 den sabah5e kadar sürdü. Allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin kendisinden ve tüm ameliyathane ekibinden allah razı olsun.


A

Doktorruma çok teşekkür ediyorum nöbetçi olduğu akşam denk geldi çok şükür.acil ameliyata aldı (BEYİN İÇİ KANAMA) ameliyatım gece12 den sabah5e kadar sürdü. Allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin kendisinden ve tüm ameliyathane ekibinden allah razı olsun.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet