Özgeçmiş

Hakkımda

1988 tarihinde İstanbul Tıp Fakültesini kazanmıştır. Cerrahi intörnlüğünü University of Colorado Health Science Center, Denver Colorado’ da tamamlamış...

Daha fazla

Hizmetler

Randevu


Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No:5 Ulus, Beşiktaş

Liv Hospital İstanbul

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
41 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
D
Konum: Liv Hospital İstanbul Diğer

“Mucize Doktor Prof. Dr. Hakan Teoman Yanar”
85 yaşındaki annemizin tedavisinden umudu kestiğimiz bir dönemdi, tanısı “Rektum ca” idi. Tümör tüm mesaneyi, vajenin büyük bir kısmını, kalın bağırsağı kaplamış ve hatta ince bağırsağın bir bölümüne sıçramıştı. Hastamız günden güne kötüleşiyordu, tümörün yaptığı baskıyla böbreğin biri de çalışamaz duruma gelmişti ve buna dayanmak gerçekten çok zordu. Ümitsiz bir halde iken bir Tv programında Allah’ın bir lütfuyla Prof. Dr. Hakan Teoman Yanar’ı gördük. Randevu alarak kendisiyle hemen diyaloga geçtik. Şu ana kadar yapılan tüm tetkik, ameliyat, epikriz ve patolojik sonuçları inceleyerek hastamızı ameliyat edebileceğini ve böyle ameliyatları sıklıkla yaptığını söyledi. Bu bizim için mucize bir haberdi. Hakan Bey hastamızı ameliyata aldı. Tüm tümörü temizleyerek tümörün basısıyla kaybedilmiş denilen böbreğe de stent takılarak başarılı bir ameliyatla hem hastayı hem de bizleri tekrar hayata döndürdü.
Prof.Dr.Hakan Yanar’ a minnettarlığımızı ifade edecek kelime bulamıyoruz. Kolorektal cerrahi konusunda son derece bilgili, birikimli, üstün bir cerrahi yeteneğe sahip ve cesur olan hocamız, ameliyat öncesi ve sonrasında güven telkin eden, güleryüzlü ve sevecen yaklaşımı aynı zamanda titiz kontrolleri ile bizi rahatlatıp girdiğimiz bu çözümsüz sıkıntıdan kurtararak bize çare olmuştur.
Başta kendisine, tüm ameliyat ekibine ilgileri için teşekkür ederiz.
İyi ki varsınız Hakan Bey, Allah sizden razı olsun.


F

Anneme uygulanan kolonoskopi tetkiki sonucunda rektumda yüksek dereceli displazi gösteren villöz adenom tespit edildi. Annem 80 yaşında.İnternetten edindiğimiz bilgiler dogrultusunda Prof.Dr.Hakan beye ulaştık ,tekrar yapılan kolonoskopik biyopside Adeno Ca.saptandı. Doktorumuz Hakan bey laroskopik cerrahi yöntemi ile cok basarılı bir sekilde sorunsuz annemin ameliyatını gerçekleştirdi. Hiç agrı olmadı bir hafta sonra taburcu olduk. patoloji sonucuda temiz çıktı ve bizler cok mutlu olduk . doktorumuz uygulanan ileostominin de bir ay sonra kapatılacağını bilgisini verdi. Yaşanılan bu süreçleri yasamak yazmak kadar kolay değil ama iyi ki doktorumuz Hakan bey idi kendisi yasadığımız sürece minnettar kalacağımız bir doktor olacak, kendisine teşekkürlerimiz sonsuz...


Konum: Liv Hospital İstanbul Kasıkda fıtık

Profosör Hakan Yanar ;Müthiş bir cerrah kasık fıtığı ameliyatımı gayet konforlu, ağrısız ve başalı bir operasyonla yaparak yaşam kalitemi düzeltiği için kendisine minnettarım, ayrıca ekibinde bulunan diğer Doktorlara ve hemşirelere de teşekkür ediyorum.
Hakan bey için Özetle Altın Eller diyebiliriz.
Zeki Yılmaz


Ü
Konum: başka bir yer Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

Güler yüzü, sevecen konuşmasının verdiği güvenle Safra kesesi ameliyatına çok korkusuz çok rahat girdim.Ameliyatım da başarılı gecmiş.Ameliyat sonrası gelip dolaşması yine gülen yüzüyle,konuşmasiyla mutlu oldum.Bir gun hastahanede yattım sonra çıktım. Evdeki iyileşme sürecimde iyi geçti.Hakan hocama çok teşekkür ederim.Bir daha başka ameliyatlık durumum olursa gözüm kapalı yine giderim .Hakan hocaya çok çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.


O
Konum: Liv Hospital İstanbul Anal fissur

Uzun süren ağrılar sonrası, anal fissur ameliyatı oldum ve eski günlere geri döndüm. Artık tuvaletim çok rahat yapabiliyorum ve şimdiye kadar gittiğim en iyi cerrah idi. Empatisi ve guleryuzlulugu ve uzmandan daha uzman olduğu için net sonuclari nedeniyle çok memnun kaldım ve hiç beklemeden ameliyat oldum. Çok şükür artık eski günlerdeki gibiyim ve yüzde 100 tavsiye ediyorum.

Prof. Dr. Hakan Teoman Yanar

Çok geçmiş olsun


Ç
Konum: Liv Hospital İstanbul Kronik Anal Fissür Ameliyat

Anal Fissür (makatta kronik çatlak) sebebiyle gittim. Kendisi 1 saat boyunca rahatsızlığımı detaylıca anlatarak, bu süreçte neler yapmam ve yapmamam gerektiği konusunda beni oldukça bilgilendirdi. Ameliyatımı da kendisi yaptı, çok memnumum. Herkese tavsiye ederim.


B
Konum: Liv Hospital İstanbul Kolon Ve Rektum Cerrahisi

Anneme rektum ca kanSeri tanısı konuldu, o an dünya başımıza yıkıldı. Babamı da 2.5 yıl önce akciğer kanserinden kaybettiğimiz için dr konusunda çok titiz davrandık. Sayısız profesörle görüştük hepside alanında nam salmış hocalardı.. Hakan Bey gerek bizlere olan ilgi alakası gerekse verdiği güven duygusu ile bizim için kesinlikle tercihimiz oldu.. öncelikle hastaya ve hasta yakınına verdiği güven duygusu ve tatminkar tutumu için çok teşekkür ederiz. İyiki de kendisiyle tedaviyi başlattık.. Önce Rabbim’in izniyle sonra da Hocamızın engin donanımıyla atlatacağiz inşallah bu zorlu süreci..
Çok teşekkür ediyoruz kendisine..


T
Konum: Liv Hospital İstanbul Laparoskopik Kasık Fıtığı Ameliyatı

Hakan bey ile 2009 yılında divertükül barsak kanamam dolayısı ile tanışma fırsatı buldum. Ağır kanama problemim kendisinin dostça yaklaşımı ve konusunda uzmanlığı ile başarılı bir şekilde tedavi edildi.
Her zaman baş vurabileceğim Güvenilir bir doktorum olduğunu hissettim. Yine fıtık problemim oluşunca hemen kendisine başvurdum.
İyi varsınız . Hakan hocam. Her şey için tekrar teşekkürlerimi iletirim.


Konum: Liv Hospital İstanbul Kanser Cerrahisi

Tanıdığım en başarılı doktor allah uzun ömür ler versin rektum ca 4 evre olan babama herkez kemoterapi bile almasin umut yok demişti internette arastirmalarim sonucu hakan hocayı tanidim ve muananesine gittik bu ne ki ben nelerini gördüm diyerek bizi rahatlattı ve çapa tip fakultesinde tedaviye başlattı akciğer karaciğer ve bagirsakta ve kemiğin bir kısmı da olan kanser sadece karacigerde milim kaldı bunu hakan hocaya borcluyuz ıyki tanidik sizi size minnettariz hocam


Konum: başka bir yer Kanser Cerrahisi

Öncelikle buradan değerli Prof.Dr. Hakan YANAR hocama saygı ve sevgilerimi iletmek istiyorum. Hastamızla hocamızın yanına gitmeden önce ismi lazım değil özel bir hastanede hastamızın tetkikleri ve endoskopisi yapılmış olup .Mide kanseri teşhisi konulmuş olup Ameliyat kararı verilmiştir. Evet verdikleri karar hocama görede dogrudur fakat özel hastanedeki iki op.dr. biri hastanede başhekimlik görevinde bulunmaktadır. Bize söyledikleri ameliyatın cok büyük riskli bir ameliyat olucağı 5-6 saat süreceği ve 3-5 ünite kan takviyesi yapılacağı,ameliyattan sonra en az 3 gün yogun bakım ünitesinde kalacağını söylemesi üzerine hastamızda bu durumdan tedirgin olmaya başlamıştır. Bir tanıdığımız vasıtasıyla hocamız Prof.Dr. Hakan YANAR ile iletişime geçmiş olup, raporlarımızı kontrolleri doğrultusunda ameliyatın kesin olması gerektiği kanaatine varmış olup. Daha önceden gittimiz Dr.ların aksine ameliyatın 2-4 saat arasında olacağı ve çok aksi bir durum olmadığında yani %1 ihtimal ile kan takviyesi yapılmayacagı ve gene %1 ihtimalle yogun bakıma alınacağını ve hatta yarınsıa ayağa kalkıp yürüyebileceğini sölemesi üzerine hastamız ve bizde ilk başta psikolojik olarak rahatlamış olup, yarınsı için ameliyat saatini kararlaştırıp 14:30 da hastamızla birlikte girmiş oldugu ameliyattan 17:15 hastamız ayılmış hafif narkozun etkisinde odasına getirilmiştir. 20:00 da hastanın narkoz etkisi gidip kendine geldiğinde hafif agrıları bulunmaktaydı bu da bu kadar bizim için büyük Hakan hocam küçük bi ameliyatta normaldir. Ameliyattan bir gün sonra hastamız Hakan hocamızın dediği gibi yatağından kalkmış gezinmeye başlamıştır. Prof.Dr. Hakan YANAR hocamıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Hocam gerçekten bu işte Profesörsünüz. Tekrar tekrar saygı ve sevgilerimle A.ALTINKÖK


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1988 tarihinde İstanbul Tıp Fakültesini kazanmıştır. Cerrahi intörnlüğünü University of Colorado Health Science Center, Denver Colorado’ da tamamlamış...

Daha fazla

Diğer içerikler