Op. Dr.

Hakan Yüksel

Kulak burun boğaz

19 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Op.Dr. Hakan Yüksel,1991 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi ' nden mezun olmuştur.Kulak Burun Boğaz Hastalıkları branşında hastalarına hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
19 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Ö.HAKAN YÜKSEL MUAYENESİ

  komşumun kızıyla oğlum aynı yaşta ve ikisindede ağzı açık uyuma aşırı terleme ve yatakta sürekli dönme gibi şikayetlerle hakan beye muayene olduk.hatta oğlum da orta kulakta sıvı toplanması da çıktı.yapılan muayenede bizimde gördüğümüz geniz eti basit bir müdahale ile alındı.oğlum artık huzurlu uyuyor.geceleri 5-6 kez yatağına kontrole gidiyodum şimdi sesini bile duymuyorum.nilaya da sinüzit tanısı kondu oda 10 gün ilaç tedavisiyle tamamen düzeldi.aynı şikayet farklı tanı ve tedavi ile çocuklarımıza sağlık veren hakan beye minnettarız.

 • N
  Yer: Ö.HAKAN YÜKSEL MUAYENESİHizmet: Randevu

  Dr Hakan beyle bir yıl önce tanıştık. Şiddetli kulak çınlaması, mide bulantısı, baş dönmesi gibi şikayetlerle kendisine gittim. Daha önce gittiğim her yerde Vertigo hastası olduğum ve tek bir ilaçla ömür boyu bu duruma alışmaya çalışacağım söylendi. Ancak Dr Hakan bey asıl tanıyı koydu ve başarılı bir tedavi süreci başlattı. Kendisine çok teşekkür ederim.

 • beta virüsi,yırtık kulak zarı,kanama ve iltihap
  toplam tedavi süresi dört gün
  sonuç mükemmel...
  teşekkürler..Dr Hakan Yüksel

 • 8.5 yaşındaki ALL tedavisi gören oğlumun sinüste oluşan Polip ve mantar ameliyatını yaptı öngörüsü ve teşhisi doğru ameliyatı çok başarılıydı sadece hekimliği değil insanî değerleri çok yüksek bir doktor oğlumun yaşadığı travmaları anlayarak öyle bir yaklaşım gösterdi ki muayeneleri ziyaret gibi geçti ilk tanıdığınızda neden en çok önerilen KBB hekimi olduğunu anlıyorsunuz ve kendinizi güvende hissedip doğru yerde olduğunuza emin oluyorsunuz tevazu ve samimiyeti rutin davranışlarından.

 • Sayın doktorum yıllardır süre gelen kulak rahatsızlığımı teşhisi ile 1 haftada inanılmaz bir derecede tedavi etti çok teşekkür ediyorum

 • O

  Hakan Yüksel hocamla eşimin rahatsızlığı sebebiyle MEDİCAL PARK hastanesinde tanıştık...koyduğu tehşis ile hanımımda ses tellerinde tümör saplandı...radyo terapi tedavisinden sonra birçok prof ve kbb doktorlarına gittik..Ama bize güven veren olmadı..Tekrar muayahane açan Hakan Yüksel hocama döndük...Açıkçası hastasına güven veren,paracıl olmayan,ileri derecedeki aletlerle muayene ettiği için.artık bizim aile doktorumrz oldu...Kısacası mesleğinin hakkını veren mükemmel bir doktor...
  OKTAY KOLTAN

 • E

  uzun yıllar burnumdan nefes alma konusunda çok sıkıntı yaşadım.şikayetimin bu kadar süre devam etmesinin nedeni benim operasyon korkum ve tampon korkum oldu.Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine doktorumuz hakan beyle tanıştım ve ilk başta korkumu dile getirdim.Kendisinin bu operasyon hakkında beni en ince detayına kadar bilgilendirmesi,tamponun artık pek yaygın olarak kullanılmadığı bunun yerine silikon konulduğundan bahsetmesi açıkcası bana konuşması, bilgisi ve sakinliği güven verdi.operasyonum gerçekleşti ve doktorumun bana anlattığı gibi,aynı gün taburcu oldum,burnumda silikon olmasına rağmen çok rahat nefes alabiliyordum,hatta kendimi ameliyat olmamış gibi iyi hissediyordum.Şu an durumum oldukça iyi ve operasyonun ertesi gün işime bile devam ettim.hakan beye teşekkür eder,kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 • V

  Benim şikayetim sık tekrarlayan baş ağrısı ve burun tıkanıklığıydı. Ben bu durumu 2,5 sene çektim. . Bu durumum bana rahatsızlık veriyordu. Bu süreç içinde birçok kez kbb doktorlarına gittim. Her seferinde farklı tedaviler uygulandı. ama faydasını göremedim. Ta ki tavsiye üzerine DR HAKAN YUKSEL e gidene kadar. Ben şuanda Allah'a şükür çok rahatım. Doktorum HAKAN YÜKSELden Allah razı olsun. çok çok teşekkür ederim. Keşke daha önce tanısaydım bu kadar zorluk çekmeseydim

 • O

  4 yaşında bir kızım var.Yaklaşık 3 buçuk yıldır kusma burun tıkanıklığı öksürük ateş sık hastalanma gibi şikayetlerimiz vardı.Gitmediğimiz doktor kalmadı diyebilirim.Fakat ne hastalığımıza bir çare bulabildik ne de bir teşhis konulabildi.Sürekli olarak hastalanıyordu hastaneye gittiğimde bir ağrı kesici bir antibiyotik verip gönderiyorlardı.En son gittiğimiz doktor geniz eti var ameliyat etmemiz gerekiyor dedi.Ama ben cesaret edemedim açıkçası güvenemedim.Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Hakan Yüksele gittik.Kızımı muayene ettikten sonra kızımda sinüzit ve geniz akıntısı olduğunu ve bu nedenle de kulağında sıvı birikmesi olduğunu söyledi.2 tane şurup verdi ve 2 haftalık tedavi uyguladı.2 hafta sonra kontrole gittiğimizde kulağındaki sıvının ve geniz akıntısının ve sinüzitin yok olduğunu söyledi.Çok şükür artık kızım rahat uyku uyuyabiliyor.Kusması ve öksürüğü yok oldu.Keşke daha önce tanısaymışız Hakan beyi.Kendine çok teşekkür ederim .Çok iyi bir doktor.Herkese tavsiye ederim.Bu arada geniz eti her çocukta olması gerektiği kadarmış.

 • M

  Çocuğumun geniz eti ve kulağına tüp takılması gerektiğini antalya da bulunan bir çok kulak burun boğaz doktorları söylemesine rağmen korktuğumdan dolayı güvenipte ameliyatı yaptırmadım Tavsiye üzerine dr hakan beyle tanıştım.yaptığı muayene sonucunda uyguladığı basit sinüzit tedavisiyle çocuğuma tüp takılmasından kurtardı.1yıl geçmesine rağmen hiç bir şikayetimiz sorunumuz yok.kendisine çok ama teşekkür eder minnettar olduğumu belirtmek isterim

 • E

  Hakan beyi 3 senedir tanıyorum ve kbb ile ilgili bir sorunum olduğunda Antalya da tereddütsüz güvenebileceğim tek doktor.Çok fazla ilaç kullanarak tedavi yöntemini seçmeyen ve alanında çok profesyonel.Uçuş personellerinin sorunlarından da çok iyi anlıyor.Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 • Ö

  Yıllarca sinüzit nedeniyle birçok hekime gittim. Geçen yıl geçirdiğim yoğun sinüzite bağlı Vertigo nedeniyle Hakan beyle çalışmış olduğu hastanede tanıştım. Kendisi bir seferde vertigo lab da yaptığı testlerle tanıyı hemen koydu ve tedavi etti. Hastaneden ayrıldığını duyunca üzülmüştüm fakat şimdi muayenehanesinde bizlere daha fazla vakit ayırması ve özel sigorta gibi olanaklarının da olması daha rahat iletişimde olmamızı sağladı. Kendisini , hasta psikolojisinde çok önemli olan pozitif ve güven verici yaklaşımları nedeniyle de özellikle herkese tavsiye ettiğimi söylemek isterim.

 • 1

  Yıllarca çektiğim horlama ve uyku apnesi problemimi çok kısa bir süre içersinde sorunsuzca tedavi etmesi ve tedavi sonrası hasta takibi güleryüzlü,hasta piskolojisini iyi bilen bir hekim olması sebebi ile kendisine öncelikle sonsuz teşekkür ederim.Şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim Uzm.Dr.Hakan YÜKSEL Alanında en iyilerin başında gelmektedir.

 • M

  Alanında şu ana kadar karşılaştığım en iyi doktor olduğunu söyleyebilirim. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • M

  Benim horlama ve uykuda nefes kesilmesi şikayetim vardı.hangi doktora gittiysem burnundan ameliyat edelim geçer dediler.en son tavsiye üzerine Hakan beyle tanıştım.bana detaylı bir şekilde bu sorunun nedenlerini ve uyku apnesi operasyonundan bahsetti.aklımdaki tüm cevapsız sorulara burada cevap buldum..ve doktoruma güvendim.Şu an operasyon olalı yaklaşık 5 yıl oluyor .aradan geçen bu kadar uzun zamana rağmen ne horlamam ,ne uykudayken nefesimin kesilmesi,.sabahları yorgun kalkmam her daim uyuma isteği ve oturtuğum yerde,araba kullanırken uyumam çok şükür bitti.doktoruma sonsuz kere teşekkür eder başarıların devamını dilerim.

 • A

  3.5 yaşında oğlumun sık tekrarlayan sinüzit ve buna bağlı gelişen kulak sıvısı vardı.antalyada bulunan bir çok kulak burun boğaz ve çocuk doktorlarına gitmeme rağmen verimli bir tedavi ne aldık nede sonuça ulaştık.Arkadaşımın tavsiyesi üzerine dr hakan beyin muayenesine gittik.yapılan tam teşekküllü bir muayene ve tedavi sonrası çok şükür oğlum şuanda sağlığına kavuştu.Bir anne olarak çocuğumun sağlıklı olması benim için herşeye değer.doktorumuza teşekkür eder kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

 • Ş

  Sn. Dr.Hakan Özgür Yüksel'e duyarlılığı, hastanın durumunu en iyi şekilde ve hızla analiz etmesi, deneyimli ve güvenilir bir doktor olması ve tabii ki sağlığıma katkıları için çok teşekkür ederim.

 • M

  doktor beyi ziyaret ettik fena değil ama daha iyi olabileceğini düşünüyorum ilgisi fena değil , ama muayene süresi biraz kısa gibi geldi bana çok detaya inmiyor

 • E

  benim oglumun sinizüt rahatsızlıgı vardı 5-6 ay sorununa çözüm bulamadık başka doktorlara da gittik oglumun burun tıkanıklıgı geçmedi çocuk doktorumuz halis ziya kazdalın tavsiyesi üzerine hakan beye gittik 2 hahta süren tedavi sonucu oglum çok rahatladı teşekkür ederiz. tavsiye ederim

Hakkımda

Hakkımda

 • Op.Dr. Hakan Yüksel,1991 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi ' nden mezun olmuştur.Kulak Burun Boğaz Hastalıkları branşında hastalarına hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(1991)

Deneyimler

 • 1986 yılında Akdeniz üniversitesi Tıp fakültesini kazandı ve 1991 yılında mezun oldu.
 • Aynı yıl Akdeniz üniversitesinde kulak burun boğaz bölümünde ihtisasa başladı.
 • 1996 yılında Finike devlet Hastanesine kulak burun boğaz hekimliğine atandı.
 • 2002 yılından sonra part time Andeva hastanesinde görev yaptı.
 • 2006 yılında Antalya Yaşam hastanesinde 3 yıl görev yaptı.
 • 2008 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Psikiyatri kliniğinde uyku fizyolojisi ve uyku laboratuarı eğitimi aldı.
 • 2008 yılında Medikalpark Antalya hastanesinde kulak burun boğaz bölümü işletme sorumluğunu alarak 3 adet uyku yatağı ile çalışmalarını sürdürdü. 2012 yılında bünyemize Antalya’nın en kapsamlı Vertigo laboratuarını kurarak çok mağdur olunan bir hastalığa bilimsel yaklaşımı ve takibi yerleştirdi.
 • 2014 Ağustos ayında kendi isteğiyle ayrılarak kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.
daha fazla

Fotoğraflar