Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Hakkı Kazaz 1991 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.Prof. Dr. Hakkı Kazaz Özel Medifema Hastanesinde hastalarına h...

Daha fazla

Diğer içerikler

Makaleler (7)

10 hasta/danışan görüşü

Genel skor

B
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Babamın açık kalp ameliyatını yapmış olup, mükemmel bir doktordur.Babam için kalp doktoru ararken arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. Gitmeden önce de internetteki yorumlara bakmıştım, yorumlarda acaba abartıyorlarmı demiştim ,fakat gerçekten yorumlardaki gibidir öncelikle iyi bir insandır, aynı zamanda mükemmel bir doktordur.Çok ilgili ve çok bilgilidir. Her aşamada sizi aydınlatır. Eli çok hafiftir. Kendisi ve tüm ekibi çok iyidir. Hiç tereddüt etmeden kendinizi veya sevdiklerinizi kendisine teslim edebilirsiniz. Bunu muayneye gittiğinizde bile hissedeceksiniz. Aradığınız güvenilir ve mükemmel bir doktorsa başka birini aramanıza gerek yok.

R
Doğrulanmış
Konum: SANKO Üniversitesi Hastanesi Diğer

Babam Cengiz Demir in 3 damarını değiştirerek baypas ameliyatını çok başarılı bir şekilde tamamlayan çok değerli hocamız Prof.Dr.HAKKI KAZAZ beye sonsuz teşekkür ederim.Ömur boyu size minnettarız.tedavi olacak hastalar hiç tereddüt etmeden gözü kapalı sayın hocamıza gönül rahatlığıyla kendilerini teslim etsinler.işinde çok çok başarılı bir hocamız.cok kısa sürede babamı eski sağlığına kavuşturdu.Allah sizden razı olsun..

N
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Değerli hocamız Prof.Dr. Hakkı KAZAZ , Annemin(Şenay Doğu) geçirdiği kalp krizi sonrası bize son derece nazik ve sabırla bypass operasyonunu anlatıp, her sorumuza açıklık getirdiniz. Endişelerimizi giderip canım annemi sağlığına kavuşturdunuz.Size ve ekibinize emeğiniz ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.

M
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

We can't say enough good things about Dr. Kazaz. He is an excellent surgeon. He is very caring, and extremely thorough. He takes his time to explain the procedure and answers your questions. He did a bypass surgery on our father and saved his life.

M
Doğrulanmış
Konum: SANKO Üniversitesi Hastanesi Diğer

Değerli hocamız Sn. Prof.Dr.Hakkı Kazaz sizlere ne kadar teşekkür edeceğimizi bilemiyoruz. Annem Gülcihan İspir in 4 kalp damarını birden değiştirerek ona yeni bir hayat verdiniz. Yoğun geçen doktor arayışımızda sizi tercih etmemizin ne kadar doğru bir karar olduğunu bizlere defalarca gösterdiniz. Son derece nazik ve kibar bir şekilde bizlere operasyonu anlatmanız , sürekli hastamızı kontrol etmeniz , pansumanlarını dahi bizzat sizin yapmanız, güler yüzünüz ve başarılı ameliyatınız için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Doktor arayışı bulunan diğer hastalara tek söylemek istediğim şey “ hocamıza gözü kapalı güvenebilirsiniz. “ Sizi asla unutmayacağız.

M
Doğrulanmış
Konum: Özel Batı Anadolu Central Hospital Diğer

Merhabalar; Değerli hocamız sayesinde by-pass ameliyatı oldum. Kendisi çok başarılı bir ameliyat geçirdi kısa sürede eski sağlığıma kavuştum. Şu virüs günlerinde hocam sayesinde endişelerimden kurtuldum. İşinde uzman, çok ilgili bir doktor. Kendisi randevuya gittiğiniz zaman hastalığı en ince ayrıntısına kadar anlatıyor. Endişelerimiz hocam sayesinde giderildi. Her sorduğumuz soruya engin bilgileri ile açıklık getirdi. Kendisinden çok memnun kaldık. Allah razı olsun. Kendisine ve ekibine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Kalp bypass ameliyatı

Merhabalar Değerli Prof.Dr.Hakkı hocam babam Muammer Duygun 'un kalp bypass ameliyatını yaptı .Çok başarılı bir operasyon geçirdi. Kısa sürede eski sağlığına kavuştu. Kendisine buradan teşekkürlerimi sunuyorum.İşinde uzman çok ilgili bir doktor hastalarıyla çok ilgili , gereken her şeyi yapıyor , tespit ve tedavileri yerinde merak ettiğimiz her konuda bizi aydınlattı. Kendisinden çok memnunuz Allah ondan razı olsun.Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum,başarılarının devamını diliyorum.

H
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer

Merhabalar ben hasan fahran. Hakkı hocam baypas ameliyatımı gerçekleştirdi. Çok ilgili ve işinde uzman bir doktor. Çok memnunum hiç tereddüt etmeden kendinizi hakkı hocaya emanet edin Allah binbir kere razı olsun . 1 hafta oldu ameliyat olalı ve kendimi yeni doğmuş gibi hissediyorum. Hakkı hocam ve ekibine sonsuz minnettarim

F
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer

Altmışyedi yıllık yorgun kalbime acilen müdahele ederek beni yaşama döndüren Değerli Prof.Dr. Hakkı KAZAZ Hocama ve ekibine şükranlarımı sunarım.
"Ömür dediğin üç gündür;
Dün geldi geçti, yarın meçhuldür.
O halde ömür dediğin bir gündür;
O da bugündür..."
Can YÜCEL'in
bu sözlerini içselleştirmeme vesile oldunuz, yaşama sevinci aşıladınız. İyi ki varsınız Saygılarımla...

N
Doğrulanmış

hakkı bey cok teşekkürler beni tekrar hayata evvel allahın izniyle bagladınız cok degerli bir doktor bendeki tüm teşhısler dogru ve zamanında idi iyiki sizin gibi bir doktorla taniştım ve size ameliyat oldugum icin evvela allaha sonra size teşkür ederim saolun kontrollarımdaki ilgi ve alakanıza teşekkürler inşallah nice yıllar beraber oluruz her şey icin teşekkürler allah sizden razı olsun tüm hastalarınıza allahtan şifa dilerim

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular