Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Fevziçakmak, Akınsel Sk. No:1, Eskişehir, Tepebaşı
ÖZEL GÜRLIFE HOSPİTAL HASTANESİ

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş
TÖRE KALP SAĞLIĞI MUAYENEHANE

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Koroner Arter Hastalığı
  • Buerger
  • Kalp Hastalıkları
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

7 hasta yorumu

Genel skor

B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: ÖZEL GÜRLIFE HOSPİTAL HASTANESİ Diğer

Böyle iyi güleryüzle ilgili doktor tanımadım doğuştan gelen kalp rahatsızlığım hakkında en ince ayrıntısına kadar beni bilgilendirdi daha önce böyle bir rahatsızlığım olduğundan habersizdim gittiğim diğer doktorlar bu rahatsızlık konusunda hiçbir bilgi vermez iken Hasan hocam sağolsun anlayabileceğim şekilde en en ince ayrıntısına kadar anlattı sürekli kontrollere başladık böyle ilgili hekimler umarım artar Eskişehir’de en iyi kardiyoloji doktoru diyebilirim ilaçlarım için sonuçlarım için beni arayıp bilgi veren hastalığımı yakından takip eden nir doktor tiroid sorunuma çözüm bulan senelerdir kilo alamam sebebime sonuç ve tedavi buldu ne kadar anlatsam az allah bin kere razı olsun güleryüzlü sekreteri ile çok yardımcı oldular ikisinden de Allah razı olsun


Doğrulanmış kullanıcı

Prof. Hasan Fehmi Töre iyi ki var. 30 yıllık kalp hastasıyım. Almanya'dakiler dahil bu kadar kardiyolog tanıdım. Verdiği pozitif enerji. samimiyeti ve usta elleri ile, tam boş yere doktorların yanlış (ben yanlış diyorum siz yorumlayın) yönlendirmesiyle baypas olacakken, Medicana Ankara Hastanesinde yaptığı balon ve stent uygulaması ile bir gün sonra işime dönmemi sağladı. O sihirli elleri ile tuttuğu pırlanta olsun. Kardiyolog dediğin Hasan Hocam gibi yürekli olur. Kolay işi herkes yapar. Ne diyor Hasan Hocam: "Bana bir damar göster, kalbini yerinden oynatayım" Yüreğim onun sevgisi ile dolu. Hasan Hocam çok yaşasın, herkesi yaşatsın.


Ü

Hasan Fehmi Töre Hoca , hastalarını sadece fiziksel kalplerini değil ,ruhsal kalplerini de iyi ediyor.84 yaşında Denizli de oturan babam her 3 ay da bir Hasan Fehmi Hocayı görmek için yaşıyor diyebilirim.Böyle bir motivasyon olabilir mi? Babamın hem kalbini iyi etti hem gönlünü aldı.Büyük insan.Allah razı olsun.İyi ki Dr olmuş iyi ki..


Ç

HASAN HOCAM,ANNEMİN YAKLAŞIK 10 YILLIK HASTASI. SADECE KARDİOLOG DEĞİL BİZCE. TÜM HASTALIKLARLA İLGİLİ ZENGİN BİLGİSİ VE HASTANIN PSİKOLOJİSİNE OLUMLU ETKİSİ İLE MEGA DOKTOR. TEŞEKKÜRLER HASAN HOCAM.


Z

Hasan Hoca annemin 20 yıllık doktorudur.ilgisi,tedavisi,yaklaşımını çok seviyoruz. sadece kaple ilgili değil kalbine etki edebilecek bütün hastalıklarında yardımcı oluyor,bizi yönlendiriyor.. ''sadece ben kalbe bakarım gerisi beni ilgilendirmez'' bir yaklaşım içinde değil,hastasının her sorunuyla ilgili..ankarada oturmuyoruz,annemi bulunduğumuz yerdeki dr larada götürdük ama tatmin olmadığımız için her orluğu aşıp hasan hocaya gidiyouz..teşekkürler..


A

sayın TÖRE hocamı değerlendirmek tüm TÖRE' lere ters düşer.Kızım hocamın 3,sınıf öğrencisi. kasım 2011 de beni anjiyo yaptı. bugün kontrole gittim. bir insan bu kadar mı pozitif enerji verir. Hocam iyiki varsınız SAĞOLUN VAROLUN. inşallah benim kızım da sizin asistanınız olur. ALİ ÖZER 14/02/2012. 0533/3576868


E

Hasan Fehmi TÖRE hoca mükemmel bir doktor. KOnusunda tam bir uzman. Hastalarıyla iletişimi en üst düzeyde. Daha siz anlatırken o nedemek istediğinizi çoktan anlıyor. En önemlisi tabiki insana güven veriyor. Teşekkürler Hasan Hoca..


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Koroner Arter Hastalığı
  • Buerger
  • Kalp Hastalıkları
Tümünü göster

İlgili aramalar