Prof. Dr.

Haşmet Bardakçı

Kalp ve damar cerrahisi

63 görüş +ekle

Online randevu alın ya da bizi ücretsiz arayın: 0 850 333... numarayı göster

Randevu al Son 30 gün içerisinde 1626 profil ziyareti var

Kalp ve Damar Cerrahı Prof. Dr. Haşmet Bardakçı uzmanlık eğitimini 2000 yılında Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi’nde tamamladı. Aynı hastaneden 2008 yılında Doçentliğini alan Dr. ... daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Hasta soruları (8)

 • Kalp deliği kapatma

  Hocam Annemin kalbinde doğum esnasında oluşmuş bir delik var şuan 3 cm olduğu belirlendi, açık ameliyattan önce kasıktan girerek kapalı olarak denediler ama başarısız oldu şemsiyeyi tutacak kısım zayıfmış şimdi açık ameliyat ile ya dikilecek ya yama yapılacak ama annem istemiyor. Ameliyatla ilgili korkuları… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Bu delikleri göğsü hiç açmadan robotla ya da koltuk altı ameliyatla küçük ve gizli kesi yaparak kapatıyorum. Normal ameliyatlara göre hastalarım çok çabuk ayağa kalkıyorlar. Geçmiş olsun.

 • Aork kapakcık ameliyatı.

  Eşimin aort kalp kapakçığı 4. dereceye kadar ilerledi. Ameliyat olması gerekiyor dediler, ameliyatını kapalı koltuk altı yaparmısınız.

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Haşmet Bardakçı

  Evet. Kapak hastalarında tercih ettiğim yöntem göğüse hiç kesi yapmadan koltuk altından ya da robotla yapmaktır. İstediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Geçmiş olsun.

Tüm cevapları kontrol et (8)

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • Kalp ve Damar Cerrahı Prof. Dr. Haşmet Bardakçı uzmanlık eğitimini 2000 yılında Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi’nde tamamladı. Aynı hastaneden 2008 yılında Doçentliğini alan Dr. Bardakçı, 2013 yılında Profesör ünvanını aldı. 2003 -2004 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri New York -Columbia Üniversitesinde ve takip eden yıllarda uluslararası merkezlerde çalışmalarda bulundu. Koroner bypass cerrahisi, kalp kapak tamiri ve değişimi, aort damar ameliyatlarını ve varis ameliyatlarını gerçekleştirmiştir. Prof. Dr. Haşmet Bardakçı hastalarını özel muayenehanesinde kabul etmektedir.

Mezun olunan okullar

 • Eskişehir Tıp Fakültesi
 • Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi - Ankara
 • Columbia Üniversitesi - Presbyterian Üniversitesi

Deneyimler

 • Özel Muayenehane - Halen
 • Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi - Ankara
 • Columbia Üniversitesi - Presbyterian Hastanesi (Newyork - Amerika)
 • Leipzig Kalp Merkezi - (Leipzig - Almanya )
 • Duke Üniversitesi Tıp Merkezi - North Caroliana (Amerika )
 • Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi - ( Zonguldak - Öğretim Uyesi )
 • Florance Nightingale Hastanesi - İstanbul
daha fazla

Fotoğraflar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  ben ahmet elci ben londuradan geldim ameliyat icin iki kalp kapam degisti degerli hocam PROF.DR.HASMET BARDAKCI hocama sonsuz tesekkurler ve yardimci ekibine cok memlunum degerli hocama devaminin basarlarini dilerim allah razi olsun 2 haftada normala dondum saglimi doktorumina ve ekibine borclugum ben londurada olsaydim bu kadar basarili ameliyat geciremezdim ve doktorum hasmet bardakcia ozellikle tesekkur ederim ve minnetarim

 • çok memnunum

  2 Mart 2012 de kalp zarı kalınlaşması (perikardit) olan annemin ameliyatını gerçekleştirdi. 3 yıllık hastalık sürecinden sonra Haşmet Bey'le karşılaşmamız bizim en büyük şansımızdı. Ameliyat çok başarılı geçti ve annem tekrar sağlığına kavuştu. Bu kadar başarılı olmanın yanı sıra hastalarınıza ve hasta yakınlarına karşı her zaman güler yüzlü ve anlayışlı olduğunuz için size çok teşekkür ederiz. Dilerim dermanı olduğunuz dertler size, ailenize ve sevdiklerinize hiç uğramasın. Başarılarınızın devamını dileriz.

 • çok memnunum

  Eşim Şennur Güder’ in 23 Ekim 2015 tarihinde Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesinde 9 saat süren başarılı ty kalp kapak değişimi ,tamiri ameliyatı yapan saygı değer, kıymetli hocamız,abartısız ve mübalağasız sözlerime dilimin döndüğü kadar başlamak istiyorum . İyi ki sizi tanımışız. Mesleğinde bilgi ve tecrübesinde üstüne tanımadığımız, Türkiye deki sayılı profesörlerden işin erbabı, nazik, güler yüzlü, samimi, insan hayatına önem veren,hastasına ve yakınlarına değer veren, engin tecrübeli, deneyimli, hiçbir menfaat gözetmeyen ,mesleğini severek yapan, sıcak kanlı en önemlisi tam bir insan evladı olan, değerli hemşerimiz Sayın Profesor Doktor Haşmet BARDAKÇI’ ya ve takdire şayan ekibine teşekkür ve minnetlerimizi sunarız. Şöyle ki eşim 1997 yılında açık mitral kapak kalp ameliyatı olduğundan 2. Ameliyatını başka doktorlar riskli bulup yapmıyorlardı. En son gittiğimiz Haşmet hoca, yılların bilgi ve tecrübesi, ameleliyat yapabileceğini söyledi ve 23.10.2015 tarihinde 9 saat süren ameliyatı üstelik koltuk altından küçük kesi ile kapalı yaparak Allahın izniyle başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrası ilgi ve alakası hastayı motivasyonu çok iyi idi. Taburcu olduktan sonra, Konyada rahatsızlandığında bile telefonla buradaki doktorlara bilgi alışverişi yapıp hastasını iyi takip eden biridir. Kelimeler ve övgüler Haşmet hocaya azdır. Kendisinden Allah razı olsun. Rabbim nazardan korusun. Allah hocamızın eline koluna yüreğine güç kuvvet versin. Cenabı hak haşmet hoca gibi profesörlerin, cerrahların, doktorların sayısını artırsın. Kendisine ve ekibine gerek şahsım gerek eşim ailem adına şükranlarımı sunarım. Allah size , ailenize ve sevdiklerinize bir ömür sağlık, sıhhat mutluluk ve huzur versin. Mehmet –Şennur Güder /Güder Ailesi HADİM /KONYA

 • çok memnunum

  16 03 2015 tarihinde Prof Dr Haşmet Bardakçı tarafından eşime kalp kapak ameliyatı yapıldı 2 kapak değiştirildi bir tanesinin onarımı yapıldı Cok ağır bir ameliyat olmasına rağmen çok başarılı geçti ve kısa sürede toparlandı Sn Haşmet hocama ve ekibine gösterdikleri başarı ilgi ve alakadan dolayı ben ve eşim sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bize verdiği güven ve mesleki tecrübelerinden dolayı minnettar olduğumuzu belirtir saygı ve sevgilerimizi sunarız. Mükemmel olmak bu olsa gerek hem cok iyi ve başarılı bir cerrah hemde mükemmel bir insan allah razı olsun başarılarının devamını dilerim

 • çok memnunum

  18.03.2015 tarihinde Prof.Dr.Haşmet BARDAKÇI tarafından anneme ASD operasyonu yapıldı.Ameliyatı annemin ricasını kırmayarak göğüs altından küçük bir kesiden girerek kapalı yöntemle yapan değerli hocamız Prof.Dr.Haşmet BARDAKÇI'ya annemin endişelerini gidererek cesaretlendirdiği için,ameliyat öncesi ve sonrasında gösterdiği nezaket ve tevazu için ben ve ailem adına teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Aysun Yalçınkaya (15.01.2015) Sayın Hemşehrimiz Prof.Dr.Haşmet Bardakçı ve ekibi 05.aralık 2014 tarihinde, Kalp krizi neticesinde öğrendiğimiz, tıkalı damarıma başarılı bypass ameliyatını gerçekleştirdiler. Sayın Hocam ve ekibine teşekkür ederim.Yakın ilgi ve alakalarından,mesleki bilgi ve tecrübelerinden dolayı minnettarlığımı bildirir, başarılarının devamını diler,saygı ve sevgilerimizi sunarım.Sağlığım çok iyi Allah razı olsun.

 • çok memnunum

  ben ülker sevinç Haşmet hocayla tavsiye üzerine tanışan şanslı hastalardanım yaklaşık 1yıl önce varis ameliyatı oldum çok memnunum Haşmet hoca inanılmaz nayif insacıl güler yüzlü insana güven veren çok başarılı Allah yolunu açık etsin inşallah saygılarımı sunuyorum .

 • çok memnunum

  Temmuz 2014 de kalp kapakçıkları değişen annemin (Fatma SOYER)ameliyatı Prof.Dr.Haşmet Bardakçı tarafından yapıldı. Haşmet Bey'n mesleki deneyim ve üstün başarısı sayesinde şu an annem çok iyi.Haşmet Bey'i tanıdığımız için kendimizi çok şanslı ve güvende hissediyoruz. Haşmet Bey'e teşekkür ve minnetlerimizi iletiyoruz. Filiz SOYER

 • çok memnunum

  Ağustos 2014 ayında babam Ahmet AYDINLIOĞLU'nun kalp damarlarından 2 tanesi ve sol şah damarı değişti. Amaliyatı gayet başarılı geçti. Doktorumuz Haşmet BARDAKÇI'ya ilgi ve alakası insani yaklaşımı nedeniyle sonsuz teşekkür ederiz. Amaliyat olacaklara kesinlikle Haşmet Hocamı öneririm..

 • çok memnunum

  Dün varis muayenesi için gittiğim sayın Haşmet Bardakçı hocam; bilgiyi,saygıyı ve nezaketi birarada barındıran mükemmel bir hekim.Kendisine şükranlarımı iletiyor, Allah yolunu ve şansını açık etsin diyorum.

 • çok memnunum

  :D yüksek ihtisas hastanesinde kalp kapağı amaliyatı oldum. doktorum Haşmet Bardakçıya çok teşekkür ederim amaliyat olalı bir yıl geçti şu an çok iyiyim . hocam Allah sizi başımızdan eksik etmesin Allah sizden razı olsun Amaliyat olacak kalp hastalarına Haşmet Bardakçı hocamı tavsiye ederim Haşmet hocama sevgiler saygılar...

 • çok memnunum

  86 yaşındaki babamın ayağında dolaşım bozukluğu nedeniyle yara oluşmuş, yarası iyileşmemişti. Ortopedistler enfeksiyon yayılmış ayağını keselim demiş, anjiyo sonucunda biz bir şey yapamayız bacak damarları 90 daralmış diyerek karar sizin tek çözüm kemik kısaltma demişlerdi. Son bir umut Ankara'da işin uzmanı bir hekimin değerlendirmesine göre karar verelim diyerek internetten rastgele numarasını bulduğum Haşmet Bardakçı hocamıza telefon ettim. Anjio CD'sini getir bakalım dedi. Ben yaşlı başlı asık suratlı bir prof beklerken güleryüzlü, mesleğini severek yapan hocamızı tanıdım. Hastanın durumunu bana anlattı, ilaç tedavisi ile sorunu çözeriz dedi ve güleryüzle uğurladı. Hocamızın insan sevgisi,kişiliği,hastasına yaklaşım tarzı ve güler yüzüne hayran kaldım. Allah böyle idealist doktorları başımızdan eksik etmesin.

 • çok memnunum

  Bir kanser hastası olan babamın kalp damarlarını By-Pass yaparak açıp babamla pek çok bayramı bir arada geçirmemizi sağlayan Prof. Dr . Haşmet Bardakçı'ya tüm ailem adına minnet ve şükranlarımı sunuyorum. O ,tüm kalp hastaları için bir şans...Tüm hastalarını kendi yakını gibi sevip, yakını gibi ameliyat eden olağanüstü bir insan. Kendimi de emanet edebileceğim yegane hekim. Hem insan hem hekim olarak zor günlerinizde dayanacağınız yıkılmaz bir güç .Elleri dert görmesin ,Allah her hastaya böyle hekimden şifa nasip etsin.

 • çok memnunum

  Yüksek ihtisas hastanesinde önce Allaha daha sonrasında Haşmet hocaya güveneceksin. İddaa ediyorum mesleğini, insanları bu kadar seven, mütevazı bir insan daha yoktur. Cumartesi hastalarını kontrole gelen pazar günü hastaneyi arayıp hemşirelerden bilgi alan bir hocadır haşmet hoca. benim aksi babamı 8 gün içinde ilki bybas diğeri karın bölgesindeki avort ana damarını ameliyat etti çok şükür babam 9 gün bugün taburcu oluyor.babamında genel durumu çok iyi hocam Allah sizi başımızdan eksik etmesin hakkınız helal edin büyük insansınız.

 • çok memnunum

  ÖNCELİKLE HAŞMET BARDAKÇI HOCAMA SONSUZ SEVGILER.21 ŞUBATTA ASD AMELİYATI OLDUM .YANİ KALPTE DELİK ...HAŞMET BARDAKÇI HOCAMLA GÖRÜŞMEDEN ÖNCE Bİ KAÇ ÖZEL HASTANEYE GİTTİM VE BU AMELİYATI BYPASS AMELİYATI GİBİ YAPACAKLARINI SÖYLEDİLER ..VE BEN ALLAHIN İZNİYLE HOCAMLA KARSILASTIM .27 YASINDAYIM VE GENC OLDUGUM İÇİN SAYIN HOCAM BU AMELİYATI GÖGÜS ALTINDAN KÜÇÜK BİR KESİDEN GİREREK YAPABILECEGINI SÖYLEDİ BİZE ...VE BEN HOCAMA SONUNA KADAR GÜVENEREK AMELİYATIMI OLDUM .ALLAHA ŞÜKÜR İYYİM VE İYİLEŞME SÜREM AYAGA KALKMAM COK HIZLI OLDU...HAŞMET BARDAKÇI HOCAMDAN ALLAH RAZI OLSUN ...SİZLERDE BILIN KI BU ASD AMELİYATI KÜÇÜK Bİ KESİDEN YAPILABİLİYOR VE HAŞMET HOCAM KESİNLIKLE İŞİNİN EHLİ ...

 • çok memnunum

  Sayın Prof.Dr Haşmet Bardakçıya 30 nisan 2014 Çarşamba günü bacağımdaki bir rahatsızlığımdan dolayı muayene oldum.Göstermiş olduğu ilgi ve itina takdire şayandır.Allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin.Hamdi KARAÇAYIR

 • çok memnunum

  öncelikle hocama sonsuz selamlar anem kalp kirizi geçirdi anju yaptılar ama anju kurtarmadı bypass olamsı gerekiyordu hocam sayasinde çok başarılı geçti sayın hocam prof dr haşmet bardakçı sonsuz teşekürler

 • çok memnunum

  Sn hocam 14.01.2014 tarihinde Annem GÜLTEN CANDAN 'ın kalp damar ameliyatını başarılı bir şekilde gerçleştirmiştir.Kendisine meslegindeki üstün başarısının yanı sıra insanlıgı,kişiligi,hastasına yaklaşım tarzı,güler yüzüne (biz ailece )hayran oldugumuzu söylemek istiyorum.Hocam ekibizle beraber başarılarınız daim olsun.HEP SAGLIKLI,GÜLER YÜZLÜ,AİLE BÜTÜNLÜGÜNÜZLE KALIN.TEŞEKÜRLER .NEZAKET CANDAN

 • çok memnunum

  Hocam allahım size sağlıklı hayırlı uzun ömürler nasip eylesin Allahım birinizi bin etsin siz Allahımın bir lütfüsünüz ellerinizden öperim Allaha emanet olun .sağlık bakanlığıdan güvenlik Mikail AÇİŞ

 • çok memnunum

  Hocam size nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum .çünkü kelimeler mutluluğumuzu anlatmaya ifade etmez. Çok başarılı ameliyat sonucu annemi sağlığına kavuşturdunuz. Siz ve ekibinize sonsuz teşekkürlerimi sunar .Allah size sağlıklı bir ömür versin .

 • çok memnunum

  "Türkiyenin güneşi ,adam gibi adam ,yüzünden nur akıyor ,genç ve dinamik ! " babam Mehmet Övet'in tanımıyla saygıdeğer Prf.Dr.Haşmet Bardakçı 07.01.2014 tarihinde Ankara Yüksek İhtisas Hastanesinde babamı ameliyat etti ve onun sayesinde çok başarılı geçti.Güleryüzlü ve ilgili tavrıyla doktorumuz ve onun yaninda hastane çalışanları her türlü memnuniyetimizi sağlamıştır.Genç yaşında kazandığı başarıları takdir edip ,saygıyla başarılarının devamını dileriz.son olarak babam ekliyor ve diyor ki hocam "kendisine saygı ve selamlarımı iletirim,ömür boyu yaptıgı bu iyiliği unutmayacağım.Allah ondan razı olsun."

 • çok memnunum

  Saygı değer Hocam Haşmet Bey; Öncelikle Profesörlük unvanınız hayırlı olsun isminizin başına çok yakışmış. Anneannemizi muayene eden ve bize sonsuz destek veren hocama yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.Başka hocalara kalsa kesin bypass olacaktı ama hocamıın sayesinde çok şükür stentle çözmemize yardımcı oldu.Sonsuz Saygılarımla(EMİNE ORHUN)

 • çok memnunum

  Sayin hocam öncelikle amaliyat olma ölürsün dedikleri babami amaliyat edip eve yolladiginiz icin size minnettarim,, allah sizden razi olsun,, ve siz ve sizin gibi degerli doktordoktorlarimizi basimizdan eksik etmesin,,, cihan merdin corummm

 • çok memnunum

  14.01.2014 Tarihinde ANNEM GÜLTEN CANDAN 'NIN BAYPAS AMELYATINI YAPAN SN. PROF.HAŞMET BARDAKCI 'YA ve EMEGI GEÇEN EKIBİNE AYRICA İLGİ ALAKA VE INSANI DUYGULARINA SONSUZ TEŞEKKÜR EDER SAYGILARIMI SUNARIM. IZZET CANDAN ( ANNEM ÇOK IYI )

 • çok memnunum

  sayın hocam hasber bardakcı ankara yuklsek ihtisas hastanesinde beni 8 gun boyunca gözlem alında tutmustunuz hakınızı helal edin allahh razı olsun sayenizde tekerlekli sandelye ile girdiğim hastaneden kosarak cıktım bu yuzden size cok tesekkur ederim

 • çok memnunum

  Cok degerli hocamiz size minnetimi kelimelerle ifade etmem imkansiz annemin by pass ameliyatini riski cok az olan bir ameliyat olarak biliyordum fakat ameliyat sirasinda aort damarinida yenilemek zorunda kalmissiniz bu yuzden umdugumuzdan uzun bir ameliyatti sonucu basariliydi annem 74 yasinda ameliyat sonrasi hala iyilesme safhasinda 17 aralikta ameliyat oldu kendi prblemimden dolayi gelemedim americada yasiyorum yakinda zannederim biricik annemi sayenizde tekrar gorebilecegim saygi be sevgilerimi sunarim Ilkay igdeler

 • çok memnunum

  Öncelikle 21.11.2013 tarihinde annem Fadime IŞIK'ın kalp kapakçığı ameliyatını gerçekleştiren Sayın Haşmet Bardakçı hocamız ve ekibine çok teşekkür ederim. Annemin rahatsızlığı sebebiyle tanıma fırsatı bulduğumuz Haşmet Bey, hastasına ve hasta yakınlarına karşı nazik, güleryüzlü, ilgili ve bir o kadar kibirden uzak bir insan. Bizim gibi sorun yaşayan kişilere gönül rahatlığıyla Haşmet Hocayı tavsiye ediyorum. Lütfen gidin ve o kibar, mütevazi insanla tanışın. Kendisine meslek hayatında sonsuz başarı diliyor, Rabbim'den her konuda kendisine yardımcı olmasını istiyorum. Saygılarımla,

 • çok memnunum

  değerli hocam bir yıl olacak amaliyatıma allaha hamd olsun sağlığı iyi eğer sizi bir dost tavsiye etmeseydi belki ameliyatta olmayacaktım veya erteleyecektim çünkü şikayetim rahatsız edici değildi bana verdiğiniz o güveni tüm eş dost ve tanıdıklarıma anlattıkca onların yüzünde bir an önce sizi görmek istediklerini keşfediyorum.allah sizden razı olsun o eller şifa dağıtmaya devam etmesi dileğiyle saygılarımı sunuyorum hocam

 • çok memnunum

  Nöbetci olduğu gün acil olarak getirildiğim hastanede gece 2 den sabaha kadar sürecek bir ameliyata girme cesaretini ve fedakarlığını gösterebilen değerli hocamın hastası olmak benim için büyük bir şanstı. Profesörlük ünvanına nail olan hocamı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.

 • çok memnunum

  Değerli hocamız size ne kadar teşekkür etsek azdır.. 09/09/2013 tarihinde annem Emine AYKIN bypass ameliyatı oldu ve şu an durumu gayet iyi.. Sizin kadar iyi bir doktoru ilk kez gördük.. çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum..