Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Odunluk mahallesi Akademi caddesi Zeno center b2 blok daire 6, 16000 Nilüfer/Bursa, Nilüfer, Bursa
Op. Dr. Hatice Taşlı, Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Op. Dr. Hatice Taşlı 1991 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur.1998 yılında uzmanlık eğitimimi Selçuk Üniversitesi Tıp Fakülte...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Gebelik
  • Riskli Gebelik
  • Doğum
Tümünü göster

Hizmetler


Odunluk mahallesi Akademi caddesi Zeno center b2 blok daire 6, 16000 Nilüfer/Bursa, Bursa

Op. Dr. Hatice Taşlı, Kadın Hastalıkları Ve Doğum

29 hasta yorumu

Genel skor

Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Doruk Özel Bursa Hastanesi Randevu

Hamile olduğumu öğrenir öğrenmez Bursada doktor arayışına başladım.Yakın çevrem bircok dktor tavsiye etti araştırdım ama icime sinmedi. Kendim arastirmaya devam ettim özel hastane olsun istiyordum ve Cekirge Doruk hastanesinde Hatice Taşlı yi gördüm DOKTOR TAKVIMINDE hemen görüşleri okudum yapilan yorumları inceledim bir tane olumsuz yorum görmedim.Ve hemen randevu aldım bende Hatice Taşliya ve yorumlarda ki gibi oyle tatlı oyle icten karsiladi ki kendisine hemen icim ısındı. Beni gerekli konuda yeterince bilgilendirdi ve kartini verip istedigim zaman ulasabilecegimi soyledi. On izlenimim olumluydu bundan sonra da hep Hatice Tasliyi ziyaret ederim diye düşünüyorum. Tesekkur ederim kendisine icten tavri için

K
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Doruk Özel Bursa Hastanesi Randevu

6 haftalık gebeliğim düşük ile sonuçlanmıştı. Muayene olmak adına Hatice Hanımı tercih ettim, gülen yüzü sempatik tavırları ile tüm insanların gönlünü fethedebilir. Çok ilgili ve aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırabilir. Çok memnun kaldım ve bir daha gebeliğim olursa kesinlikle takip için kendisini tercih edeceğim.

P
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Doruk Özel Bursa Hastanesi Normal (Vajinal) Doğum

Kızımın ilk hamileliginde Dr Hatice Taşlı yla tanışma fırsatım oldu..Kızıma olan anaç tavrıyla yaklaşma tarzıyla verdiği güvenle konuşmalarıyla kızımı hiç korkmadan emanet edebileceğim bir doktor olduğunu hemen gösterdi.Kızımın hamileliği süresince kontrollerinde bende ara ara gittim..Ve her seferinde Dr hanımın bilgisine ilgisine güler yüzlülüğüne samimiyetine mesleğindeki tecrübesine olan hayranlığım arttı..9 ayın sonunda Allah razı olsun kızımın bütün korkularını geride bırakmasını sağlayarak kızıma normal dogum yaptırdı..Elhamdülillah küçük mucizemiz olan torunumu da bizim sağlıklı bir şekilde kucağımıza almamıza vesile oldu.Allah ondan her konuda razı olsun.Annelerin de anne adayların da gönül rahatlığıyla tercih edeceği harika bir doktor...iyiki Dr Hatice Taşlı yla yolumuz kesişti..Herkese tavsiye ediyorum..

R
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Doruk Özel Bursa Hastanesi Normal (Vajinal) Doğum

Hamileliğimin başından itibaren beni rahatlatan, titizlikle işini yürüten, korkularımı ekarte eden, varlığıyla bana güven veren, normal dogum yapmama neden olan ve dogum sonrasi süreci sağlıklı sorunsuz bir şekilde atlatmamı sağlayan güler yüzlü, tatlı, anlayışlı, merhametli, bilgili biricik doktorum. Ne desem az mükemmel bir doktor. İyi ki Dr. Hatice Taşlı yı tercih etmişim ve tanımışım. Hamileliğim boyunca bana hiç keşke dedirtmedi her sorumuza sabırla cevap verip bizi rahatlattı ve bilgilendirdi.Tabiri caizse üzerine başka doktor tanımıyorum..Bu hayattaki en büyük mucizemi biricik yavrumu sağlıkla kucağıma almami sağlayan iyi kalpli doktorum Allah sizden razı olsun. Herkese gönül rahatlığıyla şiddetle tavsiye ediyorum.

M

Hatice Hanım'dan çok memnun kaldım. Normal doğum yapmamın tek sebebi kendisi. Tecrübeli ve güleryüzlü bir hekim. Doğumum çok güzel geçti ve hızla iyileştim. Her aradığımda ulaşabildim doktoruma ve her sorumu yanıtladı. Süreçle ilgili çok güzel bilgiler verdi. Tahlillerimi unuttuğumda, beni arayarak hatırlattı. Kontrollerim de düzenli olarak yapıldı. Teşekkür ediyorum.

F

Hamilelik sürecimin kontrolü ve doğumum için gittim Hatice Hanım'a. Çok güleryüzlü ve sakin bir hekim. Hastasına yaklaşımı çok güzel. Doğumumu da kendisi yaptırdı ve çok memnun kaldım. İyileşme sürecim sıkıntısızdı ve kontrollerim de yapıldı. Çok memnunum.

E

2. ve 3. doğumumu Hatice Hanım'da gerçekleştirdim; çok memnun kaldım. Her zaman ilgili ve güleryüzlü. Hastasını çok rahatlatan bir hekim. Daha sonra memnuniyetim doğrultusunda kardeşim ve arkadaşlarımız da kendisini tercih ettiler. Hastasına karşı çok açıklayıcı bir hekim ve takibi çok memnun edici. Kontrol konusunda çok dikkatli. Çok memnunum.

E

Çok tatlı, ilgili ve güleryüzlü bir hekim. Hamilelik sürecimde, 3. ayıma kadar kanamam vardı. Hatice Hanım beni çok rahatlattı ve ilaç tedavisi aldım. Doğumumda da yanımdaydı ve çok memnun kaldım. Yine bir doğum düşünürsem kendisini tercih ederim. Çok iyi bir hekim, muayeneleri ayrıntılı ve uzun süreli yapıyor. Doğum sonrası da beni arayarak kontrollerimi yaptı. Pek çok arkadaşımı yönlendirdim kendisine.

E

Ablamın tavsiyesi ile Hatice Hanım'a ulaştım. Çok güleryüzlü ve ilgili bir hekim. Her an ulaşabiliyoruz ve mutlaka her konuda yardımcı oluyor. Hamilelik sürecim ve doğumum için gittim kendisine. Çok güzel bir süreçti, doğum sonrası da çok ilgiliydi ve kontrollerim düzenli bir şekilde yapıldı. Kendisine teşekkür ediyorum.

S

Hamilelik sürecimde, arkadaşımın tavsiyesi ile gittim Hatice Hanım'a. Güleryüzü, ilgisi ve sıcakkanlı davranışları ile beğenimi kazandı. Doğumum gayet güzel geçti ve sorunsuz tamamlandı. Süreç boyunca doktorum gayet ilgiliydi ve sürekli bilgilendirme yaptı. Özel numarasından istediğim zaman ulaşabiliyordum. Çok memnun kaldım. Başarılarının devamını diliyorum.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Op. Dr. Hatice Taşlı 1991 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur.1998 yılında uzmanlık eğitimimi Selçuk Üniversitesi Tıp Fakülte...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Gebelik
  • Riskli Gebelik
  • Doğum
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (1)

Röportaj

İlgili aramalar