Adres

Bu adres online randevuya açık değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
8 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
S
Konum: Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Diabetes Mellitusta Insülin Tedavisi

Ben, 26 yaşımda ilk teşhis konulduğundan bu yana yaklaşık 18 yıldır Diabet hastasıyım. Bugüne kadar birçok Doktora gittim, ama hiçbirisi İstanbul Medeniyet Üniversitesi doktorlarından Doç.Dr.Havva Gonca Tamer gibi mesleğini aşkla yapan, hastalarına özenle bakan, hastasını her konuda; özellikle Diabet Hastalığı konusunda bilinçlendiren, hastalarıyla tek tek özenle ilgilenen bir doktor olmadı. Yıllardır sahip olduğum Diabet ile barışık yaşamamı sağlayan, her sorunumu titizlikle ele alan ve çözümler üreten bir doktordur. Onun odasına her girişimde güler yüzüyle karşılaştığım, insanlığı ve mesleğindeki bilgisiyle aydınlandığım Doktorum Havva Gonca Tamer’in TC Devleti’nin yetiştirdiği fevkalade insanlardan birisi olduğunu özellikle belirtmek isterim.
Umarım ileride kendisini, hakkettiği bu başarısıyla daha da iyi yerlerde görmek isterim.
Allah ondan gani gani razı olsun!
Şermin Polat Yolcu


M
Konum: Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Kendisiyle 3 Ocak 2018 tarihinde tanıştım. Endokrinoloji 1 numaralı ekranda adım yazdı kapıdan içeri girdim, kendisine merhaba der demez hastalığımı yüzüme söyledi. Çok şaşırdım, bir garip hissettim kendimi. Büyüklerimden duyardım hep; 'Eskiden öyle doktorlar vardı ki, yüzüne bakınca ne hastalığın varsa anlıyor' derlerdi. Böyle bir doktorla karşılaşmanın mutluluğunu bana yaşatan Allah'a hamd olsun. Doktorum bana hastalığımı, neden kaynaklandığını anlatırken bir yandan akan göz yaşlarımı silip, bir yandan da pür dikkat kendisini dinlemeye çalışıyorum. Beynimde tümör oluşuna mı üzüleyim yoksa bedenimin çok nadir rastlanan bir hastalığın pençesine düşmüş oluşuna mı? O an kendisiyle göz göze geldim ve yüzüme şefkatle baktığını gördüm tıpkı annem gibi bakıyordu çok şükür hala daha öyle bakıyor :) İşini severek ve titizlikle yapıyor, hiç bir detayı göz ardı etmiyor. Kendisine ve mesleğine inanılmaz saygı ve sevgi duyuyorum, görünce gidip sarılıyorum canım doktorum benim diyorum. O da beni seviyor sağolsun her görüşmemizde tüm samimiyetiyle bunu gösteriyor zaten. Önce Allah'ın sonra da doktorumun bilgi ve tecrübeleriyle bu hastalıktan kurtulacağıma inanıyorum ve hep bu yönde duâ ediyorum. İnşallah iletişimimiz hasta&doktor ilişkisi dışında da devam eder. Sizi çok seviyorum Gonca hanım benim ve beni seven herkesin duâlarındasınız. Daima sevgiyle kalın..


A
Konum: Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Ben 15 yıldır şeker hastasıyım.gittigim doktorlar yeme diyip ınsülini artırıp gonderiyorlardi Sonra dr Gonca hanıma gittim kibarlıgi hastaya davranışı ve engin bilgileriyle beni yeniden sagligima kavuşturdu kendisine minnettarım .Yasemen Toprak


D
Konum: Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Diyabet (Şeker hastalığı) (Tip 1 diyabet

Kendisine yaklaşık 2 sene önce başvurduğumda çok çaresizdim. Yüksek dozda insülin kullanmama rağmen şekerim çok yüksek moralim çok bozuktu. Günün son hastası olarak benden tahliller ve ölçüm istedi ve odasından çıkıp hastanenin bahçesinde oturdum, ağlamaklıydım. Mesaisi biten Gonca Hn. tesadüfen beni gördü ve yanıma geldi. Elimi tuttu moral verdi dua etti benim için ve herşeyin düzeleceğini söyledi. Gerçekten her şey onunla yoluna girdi. İnceden inceye tahlillerimi inceler gerekli ayarlamaları yapar. Sık sık kontrole çağırır. Kendisi çok insancıl, işinde son derece titiz, harika bir doktor. Göztepe Eğt. Araşt. Hast. gibi çok yoğun bir yerde bile hastalarıyla bu kadar alakadar olmak çok kolay birşey değil. Gonca Hn.’a sonsuz teşekkür ediyor, kendisini çok seviyorum.


Konum: Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Muayene

Annemin şekeri hep yüksekti, günde 4 defa insulin yapıyordu. Dr Gonca hanımın sayesinde insülini bıraktı, şimdi sadece 2 ilaçla şekeri gayet güzel gidiyor, 5 yıldır kullandığı insülini kesmesi bizim için bir mucize. Gonca doktoruma minnettatız.


Konum: Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bir hekim olarak bu kadar detaylı tetkik yapan hekime rastlamamıştım. Günümüzde özel hastanelerde yapılan tetkikler tamamen kar amaçlı olduğu için, böylesine kendi vaktinden fedakarlık ederek yapılan mesai çok şaşırtıcı derecede sevindirdi beni. Keşke her hekim böyle olabilse...


Ş
Konum: Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

25 yıldır hiçbir doktorun koyamadığı teşhisi koydu, 4 ilaçla düzene girmeyen tansiyonumu tek ilaçla a iyileştirdi, çünkü sebebini buldu, beni iyileştirdi, binlerce teşekkür ederim, minnettarım


E

Maalesef hasta ile olan iletişiminden hiç memnun kalmadım. Gonca Hanım hastası olan bana hiçbir şekilde güleryüz ve ilgi göstermedi. Hastaların doktorlarından ilk beklentisi onları karşılayan güleryüzlü bir doktordur. Burada doktorluğunuzu değil iletişiminizi eleştiriyorum. Gelen hastalarınıza karşı daha ilgili olursanız sevinirim..

Doç. Dr. Havva Gonca Tamer

Elif hanım günde 80 hasta baktığım devlet hastanesine geldi, tedaviye başlamam için gerekli tetkikleri tamamlamamıştı, bu tetkikleri yaptırması gerektiğini ve bana rapor getirmesi gerektiğini 4 kez anlattım. Bir hastaya sadece 6 dakika ayrılabildiği devlet hastanesinde Elif hanım randevusuz geldiği halde randevulu 5 hastanın vaktini Aldı, hala yapılan tetkikleri bana getirmemekte Israr etti, ben de kendisine bir başka doktora gitmesini önerdim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş