Hayati Aslantaş, Genel Cerrahi Etimesgut

Op. Dr. Hayati Aslantaş

Genel cerrahi

9 görüş

Adres

Elvan Mahallesi 1934. Sokak No:4, Etimesgut
A Life Park Hospital

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
9 görüş

S
Konum: A Life Park Hospital Diğer

Cerrahi durumunuz varsa sıkıntı yok hayati hoca var.Hayati hocamdan Allah razı olsun, anal fissür ameliyatı oldum hiç bir sıkıntım kalmadı.İlk gittiğimde 3 aya yakın nerdeyse 24 saat ağrım oluyordu ameliyattanda korkuyordum hayati hoca güzelce ne olcağını açıkladı ve güvendim gerçekten harika sonuç kısa zamanda düzeldim.Belki hocam için sıradan bi ameliyat ama benim için büyük bir sorundu,eline sağlık hocam.


H
Konum: başka bir yer Guatr Ameliyatı

Hayatınızda tanıyıp, taniyabileceginiz en mükemmel insanlardan bir tanesi diyebilirim. Kendisi aynı zamanda hemşehrimiz de olur. Seneler önce annemin ikinci guatr ameliyatı için bulunduğumuz ilçedeki hasteneye gittik. O zamanlar orada görev yapıyordu Hayati hocam. Çocukken iyi insanları daha çabuk fark edebiliyorsunuz ve bende de öyle oldu. Kendisiyle hatırladığım bi kac anım var hic unutmam. Annemin ameliyatı çok iyi geçti, şükür şu anda da çok iyi. Seneler sonra ismini hatırlayıp sosyal medya üzerinden kendisine ulaştım ve iletişime geçtim. Kendisi Ankara'da bizse Denizli de olmamıza rağmen hâlâ bizim için elinden ne gelirse yapmaya hazırdır ve yapar da. Hâlâ çoğunlukla kendisini arar hâl hatır sorarım. Çok şükür ki böyle müthiş insanlar var hayatta. Kendisini cok seviyoruz. Gözü kapalı da herkese tavsiye edebiliriz. Cok sevgiler sevgilerimle Hayati hocam, Hale.


O

17.10.2016 tarihinde kapalı kasık fıtığı ameliyatımı yaptı saygıdeğer Hocam.Ağrısız sızısız çıktım evdeyim.İlgi ve alakaları için hocama çok teşekkür eder , hastalara da gözleri kapalı kendilerini emanet edebileceklerini söyleyebilirim :)


Acile ağrılar içinde gittim Hayati beyle orada tanıştık ağrıların sebebi safra kesesiymiş bana ameliyatın artı ve eksiklerini neler yaşıycaklarımı anlattı. Sorunsuz bir ameliyat yaşadım bir tane ağrı kesici bile kullanmadım ameliyat sonrası hocama sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin.


K

Kesinliklikle Gürbüz Özçelik e katılıyorum. yorumlara okuyarak kendisine gittik. İyi kine de gitmişiz. annemi hemoroid(basur) den ameliyat etti. Ameliyat gayet başarılı geçti annem 83 yasında olduğu için epidural (belden aşağısını uyuşturdu) ameliyat etti yoksa ayılması sıkıntılı olacaktı yasından dolayı. hakikaten çok ilgili vede bilgili bir doktor. adam gibi adam doktor gibi doktor doğru. ameliyattan sonra bize göstererek anlattı ne yapmamız gerektiğini ameliyat yerinde pislenmiş tamponu kendisi eldiven takıp attı. bu beni gerçekten çok etkiledi başka doktor olsa hemşire çağırırdı kendisi hiç tiksinmeden aldı attı bravo tebrik ediyorum kendisini hakikaten. şimdi iyileşme safhasında annem. ALLAH böyle doktorları basımızdan eksik etmesin. Cep telefonunu da verdi ameliyattan sonra lazım olursa arayın diye aradım hakikaten gerek oldu cevapta verdi sağ olsun. Kaç tane doktor vardır cep telefonunu ameliyattan sonra hastasına veren soruyorum. ALLAH hocamıza uzun sağlıklı ömürler ve kendisi ne istiyorsa versin inşallah..
SÜPER HERKESE TAVSİYE EDİYORUM. GENÇ, DİNAMİK, İLGİLİ, İYİ BİR İNSAN, İYİ BİR DOKTOR
I.Gültekin


M

Ben Kamale Ibrahimova Moskovada yaşıyorum.Üç sene midemde çok kötü agrılar çekdim. 3mart 2014 Lokman Hekim hastanesine geldim.Doktor Hayati Aslantaş midemde reflü ve ünser ameliyatı yaptı.Ameliyyat çok başarılı geçdi.Şimdi yaşıyorumsa Hayati hocanın sayesinde yaşıyorum.Allah ondan razı olsun.Çok başarılı bir doktor ve çok güzel insandır.Iyiki Hayati Aslantaş gibi doktorlar var.


M

ben hastanını kızı huriye ANNEMİ SSK DIŞKAPIDAN 8 SAAT VAKTİ VAR BAĞIRSAKLARI ÇÜRÜMÜŞ DİYE ÖZEL LOKMAN HEKİME SEVK ETTİLER DR HAYATİ BEY OKADAR İYİ YAKLAŞTIKİ AMELİYAT BİTTİ SORUNUMUZ ÇÖZÜLDÜ BEN BU KADAR İLGİLİ DR GÖRMEDİM TAM BİR HALK İNSANI UMARIM HER DOKTOR BÖYLE OLUR KENDİSİNİN YOLUNUN DAİMA AÇIK OLMASINI DİLERİM İYİKİ VARSINIZ SAYIN HOCAM


D

HAYATİ HOCAM HAYAT VERDİ Annem yaklaşık 10 yıldır midesinden rahatsızdı.Ağızdan acı su gelmesi,midede yanma,boğazda gıcık oluşması,reflüye bağlı astım,mide asidinin yukarı çıkarak dişlerde erozyon oluşturması ve daha birçok şikayeti vardı.Daha önce gittiğimiz birçok cerrah reflü diyip ilaçlar vermişlerdi fakat ilaçlar da belli bir süre sonra fayda vermemeye başlamıştı.Hayati hocamıza geldiğimizde sorunun mide fıtığı olduğu ortaya çıktı ve annem laparaskopik nissen ameliyatı oldu.Annem ameliyat olduktan sonra hayatımız değişti,şuanda çok iyi,yukarıdaki saydığım şikayetler tamamen ortadan kalktı ve annem yıllar sonra eski sağlığına kavuştu.Hayati hocam gerek cerrahi bilgi ve tecrübesiyle gerekse ilgi ve alaksıyla harika bir doktor.Ellerine sağlık Hayati hocam iyi ki varsın Allah sen ve senin gibi cerrahları başımızdan eksik etmesin.Sağlıcakla kalın.


G

ADAM GİBİ ADAM..DOKDOR GİBİ DOKDOR..İLGİSİ ALAKASI BECERİSİ TÜRK DOKTORLARINA YAKIŞIR TARZDA..KENDİSİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.BAŞARISININ DEVAMINI TEMENNİ EDİYORUM YOLU AÇIK OLSUN..HERKESE TAVSİYE EDEBİLECEĞİM BİR DOKDOR.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar