Uzm. Dr.

Hikmet Çetinbudaklar

verifiedCreated with Sketch.

Dermatoloji

20 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 958 profil ziyareti var

Dermatolog Uzm.Dr. Hikmet Çetinbudaklar, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirmiş ve yine Ege Üniversitesi Tıp Fak. Dermatoloji Kliniği'nde ihtisasını tamamlayarak uzman doktor olmaya… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
20 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • F
  Konum: Hikmet Çetinbudaklar MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Kendisine genital siğil problemiyle gittim saolsun benimle çok ilgilendi daha önce bir çok doktora gitmeme rağmen göremedikleri bütün siğilleri buldu ve koterle acısız bir şekilde yaktı. Kendisi tam bir HPV uzmanı. Teşekkür ederim hocam.

  Hikmet Çetinbudaklar2018-08-02

  Ben teşekkür ederim. Geçmiş olsun. Dr. Hikmet

 • A
  Konum: Hikmet Çetinbudaklar Muayenehanesi

  Öncelikle kendisine tekrardan teşekkür ediyorum çok saygı deger bir doktor
  ilgi ve alakasıyla diğer doktorlardan farklı birisi ve her anlamda özellikle genital siğil hastalıgı için bence hiç düşünmeden gidebileceginiz senelerin vermiş oldugu tecrube diyebiliriz Merak edenler icin lokal aneztesiyle sigilleri uyusturduktan sonra yakarak hiç ağrısız sızısız bir tedavi oluyor içiniz rahat olsun aksatmayın benim gibi hissetmiyorsunuz bilr tekrardan teşekkürler Andaç

 • M
  Konum: Hikmet Çetinbudaklar MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Daha önceki doktorumun vermiş olduğu kortizonlu çok sayıdaki ilaclarımı, daha az sayıda ve kortizonsuz ilaçlarla değiştirdi. Durumum hakkında daha net bilgiler verdi. Şuan gönül rahatlığıyla bu ilaçları kullanabilirim.

 • M
  Konum: Hikmet Çetinbudaklar MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Hikmet beyi babamın uzun süredir var olan egzama şikayeti üzerine ziyaret ettik. Hastalarını çok kibar, nazik bir şekilde karşılaması ve hasta ve yakınlarını rahatlatan yaklaşımı ile ilk andan itibaren çok iyi bir iletişim kurduğunu özellikle belirtmek isterim. Bababımın rahatsızlığı ile ilgili olarak İlk günden itibaren koyduğu teşhis ve uygulamaya başladığı tedavinin çok kısa sürede olumlu sonuçlarını görmeye başladık. Tedavi süreci çok iyi gidiyor. Her şey için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 • G
  Konum: Hikmet Çetinbudaklar Muayenehanesi

  hikmet hocam size herşey için teşekkürler, 2 yıldır geçmeyen ve yayılan siğillerimi yaktınız, başka herhangi bir doktora gitmedim çünkü hikmet hocaya güvenmemek imkansız, tam bir tecrübe kendisi. siğil yaktirmaktan korkanlar hikmet hocaya teslim edin kendinizi.. ayrıca bir tane bile sigiliniz varsa beklemeyin hemen hallettiydin. gediz :)

  Hikmet Çetinbudaklar2017-08-29

  Gedizcim,çok teşekkürler,geçmiş olsun Dr Hikmet

 • E
  Konum: Hikmet Çetinbudaklar Muayenehanesi

  Karşılaştığımız doktorlar arasında farkını ortaya koyan yegane doktorlardan biri,iyi ki tanımışız hocam sizi, sizin gibi doktorlara her zaman ihtiyacımız olacaktır. Bundan sonra ciltle ilgili sorunumuz olduğunda dermatologumuz Hikmet bey dir. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.Başarılarınızın devamını dileriz. (ilayda K.)

  Hikmet Çetinbudaklar2017-08-28

  Sevgili İlayda,tekrar geçmiş olsun.dr Hikmet.

 • Siğillerimin ağrısına dayanamayıp ameliyat olduğum halde siğillerim geçmemişti. Üstelik Ağrı'sı acısı şiddetli olmaya başlamıştı. İnternetten tesadüfen denk geldiğim ama Gerçekten harika bir insan. Hiç geçmeyeceğini düşündüğümüz siğillerim çok şükür geçti. Ve kesinlikle işini çok iyi yapan bir insan. Ve aynı zamanda çok saygıdeğer bir insan. Allah razı olsun. Başarılarınız daim olsun hocam.

  Hikmet Çetinbudaklar2016-06-29

  Kübra hanım,geçmiş olsun dileklerimle...Dr Hikmet.

 • Y

  Çok teşekkür ederim doktor beye, siğillerimden kurtulmamı sağladı, utana sıkına gitmiştim ama boşunaymış endişelenmem, özellikle hiç ağrı duymadım tekrar teşekkür ederi

  Hikmet Çetinbudaklar2016-01-16

  Tekrar geçmiş olsun .selamlar. Dr. Hikmet.

 • E

  Doktor Bey'e kasığımdaki siğil ve et benleri için başvurdum, genital siğil olduğunu öğrendim, lokal uyuşturmayla oldukça ağrısız şekilde yakarak siğillerden kurtulmamı sağladı çok teşekkür ederim
  A. Durmuş

  Hikmet Çetinbudaklar2016-01-16

  Durmuş Bey,geçmiş olsun. Selamlar. Dr. Hikmet.

 • M

  Müthiş Üstad, daha önce gitmiş olduğum cilt doktoru mantar olduğunu söyledi ve bir krem verdi kullandım geçti fakat tekrar çoğalınca Hikmet Bey e gittim. Fakat mantar değilmiş te başka bir konu dedi ve görür görmez anladı. Tedaviside var üzülme deyip yüreğimi de rahatlattı.

  Tedaviye başladım 2.gündeyim kolumdaki lekeler hemen hemen geçti.

  Teşekkürler Hikmet Hocam.

  Hikmet Çetinbudaklar2016-01-16

  Mustafa Bey iyi dilekleriniz için teşekkürler.selam ve sevgiler. Dr Hikmet.

Hakkımda

Hakkımda

 • Dermatolog Uzm.Dr. Hikmet Çetinbudaklar, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirmiş ve yine Ege Üniversitesi Tıp Fak. Dermatoloji Kliniği'nde ihtisasını tamamlayarak uzman doktor olmaya hak kazanmıştır.

Okullar / Eğitimler

 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Dermatoloji,
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp doktoru, 1971 - 1977
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Dermatoloji Uzmanlığı, 1977 - 1981

Yayınlar

 • Uzm.Dr. Hikmet Çetinbudaklar

Ödüller

 • Uzm.Dr. Hikmet Çetinbudaklar

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Öğrencilikten beri seviyor olmam

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

İnsan sağlığı çok hassas konudur

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Takdir edilmek, iyileşen hastanın teşekkürü

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Birçok olay var