Uzm.Dr.

Hümeyra Boğa

Dermatoloji

8 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle Randevu al

Adresler

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Humeyra hanima bir defa guc bela muayene olabildim ama yogunluktan odaya 3 erli sekilde ve kapida 4 saat bekleyerek girebildim. Bu sekilde ilgi seviyesinin dusuk olacagini dusunurken beni de yaniltti. Acele etmeden sizle ilgileniyor. Verdigi ilaclar bende ise yaradi. Tavsiye ediyorum ama sizi uzun bir sira bekliyor ilacaktir. Saygilarimla

 • çok memnunum

  Hastalarla iletişimi açısından eşi benzeri bulunamayacak bir doktor diyebilirim. Yıllarca yüzümüze bile bakmayan hatta el ve ayaklarımda olan sedef hastalığı için gittiğim doktorlar el ve ayaklarımı kontrol etmeden sadece soru sorarak hep aynı ilacı yazdıktan sonra Hümeyra hanımın tedavi şekli ve ilgisi benim sağlık sistemine inancımı bir nebze olsun artırdı. Her ne kadar hastalığım %100 iyileşmeyecek olsada Hümeyra hanımın telkinleri sayesinde daha hızlı bir süreçte iyileşeceğime inanıyorum... Umarım kendisi gibi öğrenciler yetiştirme imkanı bulur. Çünkü ülkenin Hümeyra hanım gibi doktorlara çok ihtiyacı var...

 • çok memnunum

  hümeyra hanım çok iyi bir doktor.aynı zamanda çok çok iyi bir insan.benim kayınvalidem rahatsızdı.önceleri kendi polikiliniği vardı.oraya gittik.daha sonra onu zorda olsa bulduk.hastalara nasıl davranılması gerektiğini çok iyi biliyor.

 • çok memnunum

  Çok taktir ettiğim bir doktordur.Teşhisleri oldukça yerinde.Genellikle verdiği ilaçlar yerinde ve iyileştirmiştir.insanlarla diyaloğu çok ılımlı ve rahatlatıcı.

 • çok memnunum

  AYNI HASTANEDE Kİ BAŞKA BİR DOKTORUN ÇARESİ YOK DEDİĞİ HALK ARASINDA ALALIK HASTALIĞINA HÜMEYRA HANIMIN VERDİĞİ İLAÇLARLA ÇOK ŞÜKÜR FAYDA GÖRDÜM. HASTALIĞIN İLERLEMESİ 2 HAFTA GİBİ KISA BİR SÜREDE DURDU. KENDİSİNE DUA EDİYORUM.

 • çok memnunum

  Her 2 çocuğumda da defalarca gitmeme rağmen hiç sonuç alamadım. Fakat Hümeyra hanım tedavi ve tedavi devamı için yaptırmış olduğu ilaçlar ve verdiği merhemler düzenli ve tam onun tavsiyesi üzerine kullanılınca çok iyi sonuç verdi. itinalı dinleyerek verdiği tedavinin uygulanması çok önemli. İlgi ve alakası oldukça iyi. ayrıca çok hanım bir dr. Tek sıkıntımız sıra bulamamak. Teşekkürler Hümeyra hanım.

 • memnun değilim

  Bir akrabama yanlış tedavi yöntemi uygulayarak, yüzünün yarısının alınmasıyla sonuçlanan bir sürece girmesine neden olmuştur. Bilmediğini kabullenmek ya da yanlış da diretmemek de bir erdemdir!


  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • çok memnunum

  çok iyi bir cildiyeci hastalarla çok iyi ilğileniyor bence adananın en iyi cildiye uzmanı