Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Adana Seyhan Devlet Hastanesi

Seyhan Mahallesi Hacı Ömer Sabancı Caddesi

01150 , Seyhan ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Haluk Tümer Diğer

  Daha önce kendisine anal fiisur ameliyatı olmuştum. Sonraki dönemlerde hiçbir sorun yaşamadım. İşini iyi bilen bir doktor. Başka doktorlar gibi azarlamasi ve kötü davranışı yoktur. Çok fazla açıklama yapmaz fakat işini çok iyi yapar. Böyle Bir doktor devlet Hastanesi'nde değil de özel bir hastanede olsaydı , kesinlikle tercih sebebi olurdu. Çok fazla açıklama yapmamasina gelince;. Bence zamanının kısıtlı olup baktığı hasta sayısının fazla olması.

  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Jıldızkan Erenler Diğer

  annemin yüksek tansiyon rahatsızlığı ile ilgili gittiğimiz hastane bizi kardiyologa yönlendirdi, sıramiz geldiğinde içeriye girdiğimizde yeterli iletişim açıklama malesef yoktu,,,kendisini tavsiye etmiyorum.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Haluk Tümer Diğer

  08.10.2022 tarihinde Haluk Bey'e hemeroid ameliyatı oldum. Ameliyat olduğum ilk gün tüm şikayetlerim geçti. Allah Haluk Bey'den razı olsun. Adanaki tüm Genel Cerrahları gezmeme rağmen tek şifamı Haluk Bey'de buldum. Ona minnettarım

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Menekşe Omuz Ameliyatı

  Seyhan devlet Hastanesi'nde omuz yırtığı ameliyatımı serdar menekşe hocam yaptı. Kendisi mükemmel bir doktor. Ameliyathane çalışanları okadar düzgün ve neşeli insanlarki hastada heyecan ve korku kalmıyor. Allah hepsinden razı olsun.

  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Önder Torun Diğer

  Dayanılmaz ağrılarım ile gittiğim Önder Hocamdan Allah razı olsun. gerek yaklaşımı, Gerekse tedavi sürecim boyunca o kadar şefkatli o kadar anlayışlı davrandı ki ne desem az kalır . Bobregimdeki 1,5 cm den büyük taş için bir çok doktora gittim .. kimisine soru sordugumda ağzından cımbızla laf alıyor , kimisinin yüzüme dahi bakmadan hemen ameliyat diyerek empatiden yoksun tavırlarına şahit olduyordum .. Bir yakınımızın tavsiyesi üzerine Önder Hocamdan randevu aldım..Daha ilk girişte Önder hocam bir baba , bir abi şefkatiyle tüm sorunlarımı dinledi .. eswl lazere yönlendirdi , Sonrasında ameliyat planı yapıp tüm pozitifliği ile psikolojimi de destekleyerek stent takıldı .. Allah razı olsun hocamdan , bu acıyı çeken bilir ..böylesi sancılı bir süreçte yanimda olan , insanlara makina gibi değil de , duyguları olduğunu hissettiren , onları anlayan , empati kuran , ve fazlasıyla yardımcı olan Önder Hocam .. Sen çok yaşa ..Burada ne desem ne yazsam az kalır .. Hiç düşünmeden gidebileceğiniz , kendinizi emin ellere teslim edeceğiniz derdinize derman harika bir profesyonel Doktor

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Rıfkı Altınay Laparoskopik Cerrahi

  Zor geçen safra kesesi ameliyatımı başarıyla sonlandıran kıymetli hocama teşekkürlerimi sunuyorum.İyi ki varsınız Hocam. :-)

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Akın Vural Diğer

  Bel fıtığımı bel kaymasımı platinmi kanal daralmasımı çaresi önce Allah ve Allah'ın izni ile Akın Vural der tek geçerim

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Serdar Akkaya Diğer

  İnanılmaz bi doktor..Hastası olduğum için çok şanslı hissediyorum hem kıkırdağımı düzeltti hem de görünüşünü mükemmel yaptı gerçekten rahatlıkla güvenebilirsiniz..Çok sevdiğim ve çok güvendiğim bir hekim herkese tavsiye ederim

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tuncay Ateş Diğer

  2019 ekim ayında ciddi bi trafik kazası sonucu beyin kanaması geçirdim Tuncay hocamın mesai saati bitmeye yakın hastaneye yetişiyorum ve 2 defa beyin ameliyatı oldum bu süreçte beni asla ve asla yalnız bırakmayan Tuncay hocamdan rabbim bin kere razı olsun ne yapsam hakkını ödeyemem iyiki varsınız Tuncay hocam.

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Haluk Tümer Diğer

  Hemoroid tedavisi için gittim. Ama şikayetlerimi hiç dinlemedi. Verdiği ilaçları zaten kullanıyordum.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar