Randevu al Uzmanları gör

Hakkımızda

Adres bilgisi

Adana Seyhan Devlet Hastanesi

Seyhan Mahallesi Hacı Ömer Sabancı Caddesi

01150 , Seyhan ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
107 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. İbrahim Canbolat Diğer

  Ibrahim Canbolat hocam bademcik ameliyatı için gitmiştim ve çok memnun kaldım.Oglumu da ameliyat ettirdik o zaman da çok memnun kaldık.Hatta oğlum için gittiğimizde beni tanıması beni daha çok mutlu etti hafızası çok kuvvetli ve çok başarılı alanında.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Derya Yeni Cilt Bakımı

  Alnimdaki lekeler icin gittim. Bir karisim yazdi 1 ay kullanop tekrar gelmemi istedi. Gittigimde rahatsizligimi ve beni hatirlayamadi. Kullandim ve pek bir ilerleme olmamisti. Buna ilaveten bir krem daha verdi. Onuda kullandim bir degisiklik olmadi. Yeterince ilgili olmamasi ve takip ettigi hastayi hatirlayamamasi hosuma gitmedi. Tekrar gidecegimi sanmiyorum.


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Berna Kaya Diğer

  Baş ağrım ve halsizliğim için gitmiştim. Gerçekten çok ilgili çok sabırlı bi doktor. Sorduğunuz her soruya cevap veren mükemmel bi doktor. Devlet hastanesinde böyle bi doktorun olmasına gerçekten çok şaşırdım. Herkese tavsiye ediyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tuncay Ateş Diğer

  Yaklaşık 4ay önce boyun fıtığından ameliyat oldum bütün ağrılarım geçti iyiki Tuncay hocama gitmişim çok teşekkür ediyorum


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Haluk Tümer Diğer

  27.05.2021 tarihinde basur,fistür ve mayasıl (fissür) den ameliyat oldum. önceleri ağrıdan duramazken Haluk hocam sayesinde normal yaşantıma döndüm ameliyatın ertesi günü ayakta yürüyerek hastaneden çıktım gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkürler hocam..


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tuncay Ateş Mikrocerrahi

  Ben Ayşe GüLSOY, 1.5 ay önce Tuncay hocama boyun fıtığı dan ameliyat oldum şimdi daha iyiyim şükür. İlgisi alakası güler yüzünden dolayı çok teşekkür ediyorum. İnsanı rahatlatıcı sakinleştirici bir tavrı var, Allah razı olsun böyle bir doktordan.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tuncay Ateş Disk Protezi Uygulaması

  Hastaneye gittiğimde yürüyemiyor.oturamıyor hatta geceleri bacaklarının ağrısından yatamıyordum.Tuncay bey şikayetimi dinledi ve emar istedi.mr mı inceledi ve cerrahi müdahale gerektiğini söyledi.ameliyatımı yaptı.şimdi rahatım.ağrılarımdan kurtuldum.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kadir Kerem Kurt Diğer

  Yaklaşık 15 gün önce düşme sonucu kırık şüphesi ile acilden Seyhan devlet hastanesi ne acilden giriş yaptım tetkikler ve röntgen sonucu kırık olduğu tesbit edildi ,sonrası yerinde olmayan acilde görevli kadir kerem kurt olduğunu öğrendiğim doktora çağrı yapılarak gelmesi sağlandı,kırık alçıya alındı ve pazartesi polikliniğe kontrole gelmem söylendi,bunun dışında kırık nerede ne yapmam gerektiği yada bir ağrı kesici ilaç tavsiyesi bile onerilmeden gitmem sağlandı,pazartesi kontrole gittim tekrar röntgen istendi ve röntgen sonucu ( doktor sadece baktı ve 10 gün sonra yine kontrole gel dedi)öğleden sonraya kaldığım için saat 3.30 da doktor odasına geldim kendisi yerinde yoktu sekreter hanım çağrı yaptı ve doktor geldi ,yine aynı şekilde sadece baktı ve 10 gün sonra tekrar kontrole gel dedi.Bu kelimenin dışında ne bir ilaç yada ne bir öneri olmadan tekrar dönüş yaptım doktorun bu tavırlarından ciddi derecede rahatsız oldum kötü bir deneyim yaşadım.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tuncay Ateş Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf)

  Merhaba annem güçsüz kalmisti ve bazen ne diyeceyini unutuyordu biz diyorduk belki yemek yememekten olmustu hastaneye goturduk tümur cikti beyininde 4.5 cm cok büyüktü cok korktuk tuncay bey ameliyati yapmamizi istedi onca allaha sonra tuncay bey ye emanet ettik ve cok korkuyorduk en az 6 saat ameliyatta kaldi annem simdi iyi tuncay bey cok iyii bi doktor allah ondan razi olsun ve her kessi tavsiye ediyoruz


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Haluk Tümer Diğer

  Merhabalar 6 ay önce kıl dönmesi ameliyatı olmuştum ilgisinden hiç memnun değilim hergün pansumanlara gitti yara kapanIr dedi ama bi türlü kapatamadık ilgi zaten yok beklemeyin başka doktorlara gidiyorum.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar