Adres

TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Kardiyoloji Randevusu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Yaşam Cd. No:5, 06560 Yenimahalle/Ankara,

TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi

Özgeçmiş

Hakkımda

İlgi alanları: Girişimsel kardiyoloji (koroner anjiyografi, koroner balon/stent işlemi, kalp deliklerinin anjiyografik olarak kapatılması), Kolesterol...

Daha fazla

Diğer içerikler

Makaleler (2)

Röportaj

37 hasta/danışan görüşü

Genel skor

Y
Doğrulanmış
Konum: TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Kardiyoloji Randevusu

Değerli doktor Hüseyin beyin hastaya yaklaşımı. açıklayıcı bilgilendirme yapması ve insanlığı kelimelerle anlatılamaz .Anneme anjiyo yapılması gerektiğini öğrenince endişelendik .Prof dr Hüseyin beyin alanında uzman ve hastaya yaklaşımının son derece anlayışlı olduğunu öğrendim. Muyne için gittiğimizde annemi de yaklaşımı ile rahatlattı endişelerimizi giderdi ve anjiyoya ikna etti aynı gün anjiyo oldu ve taburcu edildik .ertesi gün şehirden ayrılabildik bu süreçte mesleki tecrübesini, bilgisini kişiliği ve nezaketi ile birleştiren kıymetli hocam iyi ki varsınız. Kendisine ait olan mesleki bilgilerini aktardığı KOLESTROL GERÇEĞİ ve HİPERTANSİYON KORKULACAK BİR HASTALIK DEĞİLDİR kitaplarında yazan bilgilerde bu konularda açıklayıcı ve yol gösterici emeğinize sağlık hocam bizleri kitabınızla da aydınlattınız.

Prof. Dr. Hüseyin Bozbaş

Çok teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim

T
Doğrulanmış
Konum: TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Kardiyoloji Randevusu

Başka bir hastanede yaptırdığım check-up sonucunda hiçbir şikayetim olmamasına rağmen BT görüntülemesi sonucunda %50 tıkanıklık olduğunu söyleyip stent takmayı teklif ettiler. İlave görüş için başvurduğum Hüseyin Hocam hem sıcaklığı, hem detaylı açıklamalarıyla içimi rahatlattı. Şimdilik ilaç tedavisi ile devam ediyoruz. Hüseyin Hocama gelmeseydim belki de çok erken yaşta anjiyo olup stent taktıracaktım. Sayesinde, hem yazmış olduğu harika anlatımlı "Kolesterol Gerçeği" kitabını okuyarak bilgilendim hem de endişelerim azaldı. Kesinlikle tavsiye ederim değerli hocamı.

Prof. Dr. Hüseyin Bozbaş

Teşekkür ediyor ve sağlıklı günler diliyorum

A
Doğrulanmış
Konum: TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Kardiyoloji Randevusu

2 ay önce annemi göğüs ağrısı şikayeti ile götürdüm.Yapılan tetkikler sonrası anjiyo olmasının faydalı olacağını düşündü. Ve hiç tereddüt etmeden hemen yatışımızı yaptırdık anjiyo 15 dakika sürdü.aynı gün taburcu olduk hiçbir sıkıntı yaşamadık .hastaya karşı yaklaşımı ,tecrübesinin verdiği emin konuşmalar güvenmemek mümkün değil .Hüseyin hocama çok teşekkür ederiz.

F
Doğrulanmış
Konum: TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Kardiyoloji Randevusu

Annemin gelişen kalp rahatsızlığı(gögüs ağrısı,çarpıntı) takip eden mide bulantısı,iştahsızlık şikayetleri ile Dr.Hüseyin bozbaş hocamdan randavu alarak gittik .yapılan muayenesi sonrası medikal tedavi için yatırdık.3 gün süren tedavi sonrasında annem çok iyi oldu. bu süreçte hocamızın hastaya samimi yaklaşımı,güven veren sözleri ve tecrübeli tıbbi bilgileri ile annemi sağlığına kavuşturdu..hüseyin hocama çok teşekkür ederiz.

Ö
Doğrulanmış
Konum: TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Diğer

Annemin daha önce sık sık fenalaşma sorunu vardı bir çok uzman gezdikten sonra 13 yıl önce Hocam ile tanıştık uyguladığı tedavi sayesinde Annem 93 yaşında şu an ve eski sorunlarını bir daha hiç yaşamadı Kendim de bizzat hastasıyım. Uzmanlığının yanında çok nazik ve ilgili bir insan kendisi. Teşekkür ederiz.

A
Doğrulanmış
Konum: TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Diğer

Hüseyin Hocamla 2013 yılının Ağustos ayında tanıştık, o tarihten bu yana tüm kontrollerim hocam tarafından titizlikle takip edilmiş olup kendisinin bilgi, beceri, kabiliyet ve araştırmacılığı son derece üst düzeydedir. Ülkemizin sayılı kardiyolokları arasında olduğuna eminim. Kendisini minnet ve şükranlarımızı sunuyorken, bundan sonraki hayatında da sağlık, sıhhat, başarı ve esenlikler dilerim.

H
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

yüksek tansiyon sebeplerinin detaylı incelenmesi için gitmiştim. çok ayrıntılı tarama ve açıklamalarla beni çok rahatlatmıştı. çok sakin ve pozitif birisi.

E
Doğrulanmış
Konum: TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Kardiyoloji Randevusu

Sevgili Doktorumuz Hüseyin Bey'e, babamın kalp rahatsizliği nedeniyle başvurduk. Kendisi son derece beyefendi, nezaketli, ilgili ve başarılı bir doktor. Babamın anjiyosunu en ufak bir ağrı duymadan, başarıyla gerçekleştirip, bizi acilen bypass olmamız için yönlendirdi, babamın ameliyatı da çok başarılı geçti ve halen takibini değerli Hocamiz yapıyor. Ülkemizin tartısmasız en değerli ve başarılı hekimlerinden biri olan hocamıza sonsuz teşekkürler, sayesinde babam sağlığına kavuştu.

E
Doğrulanmış
Konum: TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Kardiyoloji Randevusu

BABAM 2 AY ÖNCE KALP KRİZİ GEÇİRDİ EDREMİTTEN BALIKESİRE NAKİL EDİLDİ 10 GÜN YATTI DAHA SONRA ANKARAYA TOBB DA HÜSEYİN HOCAMIN ADINI ÇOK DUYDUK HEMEN RANDEVU ALDIK HOCAMIN HASTAYA YAKLAŞIMI İLGİSİ TAM NOT DOĞRUSU ANJUYO OLDU STENT TAKILDI ŞÜKÜR DAHA İYİ BABAM 1 AY SONRA KONTROLE ÇAĞIRDI DEĞERLİ HOCAM TÜRKİYE NİN BÖLE HOCALARA İHTİYACI VAR GERÇEKTEN İŞİNİN EHLİ İNSANLIĞI BİLGİSİ 10 NUMARA KENDİSİNİN ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN YOLU AÇIK OLSUN İNŞ.

S
Doğrulanmış
Konum: TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Kardiyoloji Randevusu

Hüseyin Hocamı 6 yıl önce kalp rahatsızlığım sonucunda sağlık çalışanı bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıdım . 4 yıl önce anjiyo oldum. Anjiyo sonucunda by pas olmamın gerekli olduğu kararına vardı.Ameliyatımı oldum ve 4 yıldır kontrollarımı düzenli olarak yapmaktadır.İlaç düzenlemelerimi kontrollarıma göre ayarlamaktadır. Güler yüzü ,samimiyeti, ilgisi, doktorluk bilgisi ile bende güven bıraktığını samimiyetimle söyleyebilirim. Yeni kurumunda kendi bilgi ve birikimini aktardığı nice başarılı doktorlar yetiştirmesi dileklerimle...

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular