Doç. Dr.

Hüseyin Kılınçaslan

verifiedCreated with Sketch.

Çocuk cerrahisi

17 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 815 profil ziyareti var

1974'de Bolu'da doğdum.1999'da İstanbul Üniversitesi Tıp fakültesi'nden mezun oldum. 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Çocuk Cerrahisi ihtisasını tamamladım. 2007-2010… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
17 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Ö
  Konum: Özel Avrasya Hospital Gaziosmanpaşa

  27 günlük bebeğim daha 2 saat önce sünnet oldu. Hüseyin bey ve ekibi muhteşem. Çok stresliydim. Anlayışlı, rahat ve profesyoneller. Sünnet sırasında yanındaydık bebeğimin. Gerçekten şanslıymışız. Harika bir doktor.

 • D
  Konum: Özel Avrasya Hospital GaziosmanpaşaHizmet: Sünnet

  6 yaşında ki oğlumu sünnet ettirmeye karar verdiğimizde kendisinin ismini duyduk. Randevu almaya gittiğimizde gerekli kontrollerden sonra sünnet için gün aldık.sünnetden sonra oğlum sayesinde herhangi bir sıkıntı yaşamadı gerekli zamanlarda kontrollerini de yaptı ve içimizi rahatlattı.kendisine ve çalışma arkadaşlarına emekleri için çok teşekkür ederiz.

 • T

  Dr. Hüseyin beye teşekkür ederiz. Çekinerek gitmiştik ancak içimiz rahatlamıl bir şekilde çıktık. Öncesinde başka uzmanlarla konuştuğumuz ve farklı yorumlar aldığımız konu hakkında noktayı koydu. Teşekkür ederiz.

 • F
  Konum: Özel Avrasya Hospital GaziosmanpaşaHizmet: Randevu

  2,5 aylık oğlumu sünnet ettirdim. Umduğumuzdan çok kolay geçti. Bu aşamada doktorumuza teşekkürleri bir borç biliriz. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

 • T
  Konum: Özel Avrasya Hospital GaziosmanpaşaHizmet: Laparoskopik İnmemiş Testis

  kendisinin hizmet verdigi hastanede dogum yaptım ve oğluma inmemiş testis sorunu vardı. 3 ayda bir kendisine kontrole gidiyorduk, 6 aylıkken bu işi bitirelim beklemeyelim dedi kendisini dinleyerek oğluma bu ameliyatı yaptırdık ve hiç pişman olmadık. Kendisinden aşırı memnun kaldık. Söylediklerini uygulayarak oğlum hemen iyileşti. Teşekkür ederim hocam size minnettarız. Sizin gibi biriyle karşılaşmak bizim için büyük şanstı.

 • A
  Konum: Özel Avrasya Hospital GaziosmanpaşaHizmet: Sünnet

  Uzun arayışlardan, tavsiye ve yorumlardan sonra Hüseyin Beyi bulmak bizim için Allah'ın bir lütfu oldu.3 ve 5 yaşındaki iki oğlumuzun sünneti konusunda başından sonuna kadar hem bir hekim hem de bir dost gibi biz ebeveynleri rahatlatması muhteşemdi. Her şey onun sayesinde tahminimizden çok kolay geçti. Teşekkürler hocam.Allah yolunuzu ve bahtınızı açık etsin.Selamlar

 • Konum: Özel Avrasya HospitalHizmet: Sunnet

  Oğlum Ömer Ege nin sünnetini yaptırmaya karar verdıgimizde araştırma içine girdik bu sitedeki yorumlara bakarak Hüseyin beye muayene olmaya karar verdik Çanakkaleden İstanbul'a geldik oğlum çok korkuyordu gerek muayene sırasında gerekse bilgilendirme sırasında Hüseyin bey oglumu tedirgin etmemek için çok dikkatli davrandı sonrasında Bizide ayrıntılı bilgilendirdi ertesi gün sünnet olduk oğlum hastaneden yürüyerek çıktı Doç.Dr. Hüseyin beye ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum iyiki o kadar yol gelip Hüseyin beyle tanışmışız

  Hüseyin Kılınçaslan2017-08-14

  Ailemize ve oğlumuza tekrar geçmiş olsun. İyi dilekleri nedeni ile teşekkür ederim.

 • Konum: Özel Avrasya Hospital GaziosmanpaşaHizmet: Sünnet

  Yaklaşık 2 ay önce oğlumuz Mehmet Tuğra Güneş'in sünnetini yaptırmaya karar verdik. 2,5 aylıktı, erken yapılırsa daha rahat olacağı söylenmişti. Bu sitedeki yorumlara bakarak Hüseyin Bey'i bulduk. Önce bizi detaylı bir şekilde bilgilendirdi. Sünnetimiz lokal anestezi ile oldu. Doktorumuz çok ilgiliydi hatta ağlarsa oyalarız diye elleriyle şekerli su bile hazırladı. Uyuşması için iğne yaparken oğlumuz ağlamaya başladı ve doktorumuz o esnada dil bağı olduğunu farketti. Sünnetimizi sorunsuz atlattık. O gece ben birden rahatsızlandım 1 hafta hastaneye yattım sonrasında ameliyat oldum. Bu süreçte oğlumla ayrı benimle ayrı ilgilendi. Bize hastane doktor önerilerinde bulundu. Durumumu takip etti yardımcı oldu. Sayesinde oğlumda bende sağlığımıza kavuştuk. Bugün de oğlumuzun sünnet anında farkedilen dil bağının kesimi yapıldı. Son derece duyarlı davranan doktorumuz sayesinde bunuda sorunsuz atlattık. Hatta işlem yapıldı hastaneden çıkıp gezmeye gittik Oğlumuz sanki hiçbir işlem yapılmamış gibi. Tüm bunları Doç. Dr. Hüseyin Kılınçaslan'a borçluyuz. Kelimeler az kalır kendisini anlatmaya. Allah razı olsun. Mesleğinin hakkını sonuna kadar veren mükemmel bir doktor. Aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan gidip çocuğunuzu gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Hocamıza emekleri için çok ama çok teşekkür ederiz..

  Hüseyin Kılınçaslan2017-07-08

  Ailemize, oğlumuza ve annemize tekrar geçmiş olsun. İyi dilekleri nedeni ile teşekkür ederim. Sünnet basit gibi görünen ama çok dikkatli yapılması gereken bir cerrahi müdahaledir. Bu esnada çocuğun ve ailenin psikolojik olarak etkilenmemesi de çok önemlidir. Bebeklikte sünnet psikolojik açıdan ayrı bir kolaylığa sahiptir. Çocuğun etkilenmemesi ilk hedefimizdir. Bu açıdan ortamın rahatlığınının sağlanması gerekir. Bunun için ekip arkadaşlarımızdan çocuğu meşgul edecek ve onu rahatlatacak hazırlıklar yapmasını istemekteyiz. Genel anestezi gereken durumlarda da anestezi öncesi ve sonrası dönemleri içine alacak bir dizi hazırlıkları yapmaktayız.
  Sünnet sonrası çocuğun bakımı önemlidir ve burada en büyük görev anneye düşmektedir. Sünnet yaptığımız günün akşamında annenin hastalanması hiç arzu etmediğimiz ama engellenmesi imkansız bir durumdur. Bu ailemizde annemiz sünnetin hemen sonrasında hastaneye yatmıştı.Bebeğin bakımı diğer aile fertlerine kalmıştı.
  Tekrar tekrar geçmiş olsun. Selamlar.

 • F

  Selamlar.Bundan üç yıl önce yarı yıl karnesi alınacağı günün akşamı oğlum birden Kusma ya başladı. O gece hem istifra ediyor hemde karnının agridigini söylüyordu. Çocuk acile goturdum fakat oğlum kilolu olduğu için doktor elle muayene yaptığında oğlumun da acıya dayanıklı olmasından dolayı ultrasyon çektirildi fakat apantisit ten suphelenmesine rağmen oğlumun kilosundan dolayi ultrasyonda net bir teşhis konulamadı ama dr huseyin bey ısrarla oğlumun apantisit olduğunu düşündüğü icin tomografi çekilmesini istedi ogece tomografi den sonra dr huseyin beyin yanilmadigini oğlumun apantisit olduğunu ve acil ameliyat olmasi gerektiğini öğrendik. Ve saat 11.30 da oğlum hüseyin bey tarafından başarılı bir apantisit ameliyatı yapıldı. Oğlumun kilolu olması ve apantisitin perfore olma tehlikesi olmasına rağmen dr huseyin beyin tecrubesi ve ilgisiyle oğlum başarılı bir ameliyat sonrasında sağlığına kavuştu. Ameliyat sonrasında dr huseyin bey bizi iki gün hastanede gözlem altında tutarak ameliyat sonrasında da olabilecek konplikasyon ve enfeksiyon riskine karşıda gözleme alarak hakikaten oğlumun sağlığına kavuşmasını sağladı. Oğlumun suan ameliyat izi bile yok.KENDİSİNE tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.allah kendisinden razı olsun

  Hüseyin Kılınçaslan2017-04-03

  Ailemize ve oğlumuza tekrar geçmiş olsun. Oğlumuz oldukça kilolu olduğu için apandisitin klinik belirtilerini vermemişti. Kan tetkiklerinin de çok anlamlı olmadığını hatırlıyorum. Ultrasonoğrafi sonucu yine kilodan dolayı anlamsızdı. Bu yüzden adolesan yaşta olması, çok kilolu olması dolayısı ile düşük dozda alt batın tomoğrafi almak zorunda kalmıştık. Patlamaya yakın bir apandisit ile karşılaşmıştık. O gece oğlumuzu ameliyat ettik. Aileler kilolu çocuklarının karın ağrılarında daha dikkatli davranmalılar. Bulgu ve belirtiler kalın yağ tabakası nedeniyle çok kolay baskılanabiliyor. Bu çocuklarda apandisit genellikle patlamış aşamada geliyor ve uzun tedaviler gerekiyor.
  Oğlumuza tekrar geçmiş olsun.

 • Oğlum bulut bayram için sünnet yaptıracağımiz bir hastane ararken aslında iyi bir hekime oğlumu emanet etme telaşım vardı. Doç.Dr. Hüseyin Kılınçaslan bey bütün endişelerimi yok etti. Oğlumun sünnet süreci ve sonrası oldukça iyiydi. Doktoruma tekrar teşekkür ederim. Doğru tercihle güzel bir süreçten geçtik. Tüm annelere doktorumuzu tavsiye ederim. Sağlıklı günler.

  Hüseyin Kılınçaslan2017-03-07

  Ailemize ve oğlumuza tekrar geçmiş olsun. İyi temennileri için teşekkür ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • 1974'de Bolu'da doğdum.1999'da İstanbul Üniversitesi Tıp fakültesi'nden mezun oldum. 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Çocuk Cerrahisi ihtisasını tamamladım.
  2007-2010 yılları arasında Gaziantep Çocuk Hastanesi'nde zorunlu devlet hizmeti görevini yaptım. Askerlik hizmetimi Diyarbakır Asker Hastanesi'nde yaptıktan sonra 2010 yılında bir süre Haseki Egitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Cerrahisi Kliniği'nde görev yaptım. Aynı yıl Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı'nın kurulmasında görev aldım ve yaklaşık iki yıl anabilim dalı başkanlığı yaptım. 2015 yılında doçent oldum. Evli ve iki çocuk babasıyım.
  www.drhuseyinkilincaslan.com

Okullar / Eğitimler

 • Kocaeli Hereke Lisesi
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
 • İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi, Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı

Deneyimler

 • Özel Avrasya Hospital Gaziosmanpaşa
 • Özel Avrasya Hospital

Hastalıklar

daha fazla