Uzm.Dr.

Hüseyin Yardım

Göz hastalıkları

5 görüş +ekle

Soru sorun Randevu al Randevu takvimini isteyin

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  saygı deger degerli insan hüseyin bey insanlara samimi yaklaşımınızdan dolayı sizi kutluyor saglıklı uzun ömürler diliyorum. tüm hekimlerinde sizin gibi olmasını arzu ediyorum. saygılarımla feyruz erdogdu

 • çok memnunum

  Genelde doktorlar basit bir muayeneyle işi geçiştirirken Hüseyin beyin ayrıntılı muayene etmesi takdire değer.Rahatlıkla bu iyi bir doktor diye biliyorsunuz.Göz Muayenesi için başkasını aramayın.

 • çok memnunum

  Gerçekten iyi bir doktor ve çok ilgili bir hekim kendisine hem gözlük hem lens muayenesi oldum büyük bir özenle yaptı hatta lens için sonraki güne tekrar çağırdı ve lensi takıp çıkarmayı gösterdi nasıl kullanacağımı anlattı.. Bir göz doktoruna gidecekseniz kesinlikle tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Gerçekten çok ilgili bir doktor herkese tavsiye ederim önerileri hitabı ve cana yakın bir doktor . Lens muayenesi oldum çok memnun kaldım her türlü bilgiyi aldım kendisinden.

 • çok memnunum

  Doktor Hüseyin Bey'e uygulamış olduğu kontak lens muaynesi için çok teşekkür ederim.Tüm hastalara tavsiye edebileceğim sabırlı,hastayla birebir alakalı bir doktor.Memnun bir şekilde hastaneden ayrıldığımı belirtmek istiyorum.Doktor Bey'e meslek hayatında başarılar dilerim ...