İbrahim Hızalan, Kulak Burun Boğaz Bursa

Prof. Dr. İbrahim Hızalan

Kulak burun boğaz

5 görüş

Adresler (2)

Zübeydehanım Caddesi No:5 Dikkaldırım, Osmangazi, Bursa
Novomed Kbb Merkezi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur.1974 yılından beri Bursa’da çalışmaktadır.


Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
O
Konum: Novomed Kbb Merkezi Geniz eti

Benim 11 aylik oglumu 3 tane doktor gezdim hepsi beni birsey yok.diye yolladi ama bizim rahatsizligimiz gun gectikce artti kbb doktor ararken arkadasim bana ibrahim hocayi tavsiye etti ki.iyide etmis cokkkk memnunn kaldimmm ibrahim hoca yüz numarlik bir doktor cok bilgili hastaya yaklasimi süper otesi sizi cok guzel aydinlatiyor harika bir doktor tekk kelime ile tavsiye ederimmmm tesekkurler hocam


D
Konum: Novomed Kbb Merkezi Bademcik Ameliyatı

İlerleyen yaşıma ve uyku apneme rağmen kendimi hiç tereddütsüz teslim ettiğim canım doktorum yine çok başarılı bir ameliyatla beni bu sorundan da kurtardı ona ilk gittiğimde yaşım 2,5tu şimdi ise 36. Allah uzun ömür versin onun gibisi yok!


O

O Hocaların hocasıdır. O değeri ölçülemeyecek bir insandır. 61 yaşında olan bu yaşıma kadar onun gibi bir doktor görmedim. Allah uzun Omur ve sağlık versin ona da insanları mutlu etmeye devam etsin. Saygılar, sevgiler hocam..


M

Merhaba ben Dr İbrahim hızalanı tavsiye etmeleri üzerine Amasya dan kalkıp bursaya geldim 2,5 yaşındaki oğlum doğduğu günden beri geniz eti ve bademcik nedeniyle rahat bi uyku uyuyamamaktaydı zorla nefes alıyor ve cok sık hastalanıyordu bir çok doktora götürmeme ragmen bi sonuç alamadım çocuğun küçük olduğunu söyleyip büyümesini bekleyin diyorlardı ama ibrahim bey bize verdiği güven duygusu Babacan tavırları ile içimizi rahatlattı ve oğlumu ameliyat etti. OğluM şu an çok rahat nefes alıyor ve uyuyor Dr İbrahim beye çok teşekkür ederim bu sıkıntıda olan herkeze kesinlikle tavsiye ediyorum


D

Burnumun kırık olması ve deviasyonlar nedeniyle ameliyat olmaya karar vermiştim. Arkadaşımın tavsiyesiyle İbrahim Beye gittim. Detaylı bir muayeneden sonra ameliyat öncesi,ameliyat sırası ve ameliyat sonrası neler yaşayacağımı;anlayacağım dilden ve tamamen de içimi rahatlatarak anlattı. Gerçektende İbrahim Beyin dediklerinin dışında hiç bir şey yaşamadım. Özellikle samimi,güler yüzlü ve insancıl tavırları kendisini diğer doktorlardan neden farklı olduğunun kanıtıydı.Ameliyatımı oldum,şu an çok rahatım. Doktorumuza teşekkür ediyorum. Herkese özellikle benim gibi acı eşiği düşük insanlara da şiddetle tavsiye ediyorum. Çünkü hastanın canı acımasın diye elinden gelenin en iyisini yaparak durumu anlayış ve olgunlukla kaşılıyor.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur.1974 yılından beri Bursa’da çalışmaktadır.


Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet