Prof. Dr.

İbrahim Hızalan

Kulak burun boğaz

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur.1974 yılından beri Bursa’da çalışmaktadır. daha fazla

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur.1974 yılından beri Bursa’da çalışmaktadır.

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
4 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • D
  Yer: Novomed Kbb MerkeziHizmet: Bademcik Ameliyatı

  İlerleyen yaşıma ve uyku apneme rağmen kendimi hiç tereddütsüz teslim ettiğim canım doktorum yine çok başarılı bir ameliyatla beni bu sorundan da kurtardı ona ilk gittiğimde yaşım 2,5tu şimdi ise 36. Allah uzun ömür versin onun gibisi yok!

 • O

  O Hocaların hocasıdır. O değeri ölçülemeyecek bir insandır. 61 yaşında olan bu yaşıma kadar onun gibi bir doktor görmedim. Allah uzun Omur ve sağlık versin ona da insanları mutlu etmeye devam etsin. Saygılar, sevgiler hocam..

 • Merhaba ben Dr İbrahim hızalanı tavsiye etmeleri üzerine Amasya dan kalkıp bursaya geldim 2,5 yaşındaki oğlum doğduğu günden beri geniz eti ve bademcik nedeniyle rahat bi uyku uyuyamamaktaydı zorla nefes alıyor ve cok sık hastalanıyordu bir çok doktora götürmeme ragmen bi sonuç alamadım çocuğun küçük olduğunu söyleyip büyümesini bekleyin diyorlardı ama ibrahim bey bize verdiği güven duygusu Babacan tavırları ile içimizi rahatlattı ve oğlumu ameliyat etti. OğluM şu an çok rahat nefes alıyor ve uyuyor Dr İbrahim beye çok teşekkür ederim bu sıkıntıda olan herkeze kesinlikle tavsiye ediyorum

 • Burnumun kırık olması ve deviasyonlar nedeniyle ameliyat olmaya karar vermiştim. Arkadaşımın tavsiyesiyle İbrahim Beye gittim. Detaylı bir muayeneden sonra ameliyat öncesi,ameliyat sırası ve ameliyat sonrası neler yaşayacağımı;anlayacağım dilden ve tamamen de içimi rahatlatarak anlattı. Gerçektende İbrahim Beyin dediklerinin dışında hiç bir şey yaşamadım. Özellikle samimi,güler yüzlü ve insancıl tavırları kendisini diğer doktorlardan neden farklı olduğunun kanıtıydı.Ameliyatımı oldum,şu an çok rahatım. Doktorumuza teşekkür ediyorum. Herkese özellikle benim gibi acı eşiği düşük insanlara da şiddetle tavsiye ediyorum. Çünkü hastanın canı acımasın diye elinden gelenin en iyisini yaparak durumu anlayış ve olgunlukla kaşılıyor.

Bu doktor musunuz?

303

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın