Op. Dr.

İbrahim Taşkın

Göz hastalıkları

81 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 589 profil ziyareti var

Op.Dr. İbrahim Taşkın 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1997 yılında göz hastalıkları uzmanlığını alan İbrahim Taşkın Özel Nivgöz Merkezinde… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
81 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Goz ici mercek .

  evine gidersin gibi evinize niv göz e gidiyoruz.
  ibrahim hoca ve değerli çalışma arkadaşlarına en içten saygı ve sevgilerimizi sunuyorum.
  Göz içi mercek ameliyatı sonuç süper.paradan çok daha önemli şeylerde var.ibrahim hoca bolca dua ediyoruz size mübarek ramazan ayında.hersey için çok teşekkür ederiz.

  İbrahim Taşkın2018-05-29

  Sağlılı günler dilerim.

 • A

  İlk defa gittim ama çok memnun kaldım daha önce gittiğim doktorlar katarakt demişlerdi ameliyat olmam gerektiğini söylediler ama öyle bişey olmadığını öğrendim İbrahim beyden çok sevindim sadece gözlük verdi onu aldım ilgisine alakasina çok teşekkür ederim herkese işini iyi bilene gitmesini öneririm dr İbrahim taşkın saygılar

  İbrahim Taşkın2018-05-29

  Memnuniyetiniz beni işimi daha özenle yapmamı teşvik ediyor. Sağlıklı günler.

 • Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: lazer operasyonu

  Altı yaşımdan beri miyop nedeniyle gözlük kullanıyordum ve ibrahim beye her yıl muayene oluyordum. Onun haricinde başka doktorlara da düzenli muayene oluyordum. İbrahim bey bilgi ve bakış açısı olarak bana her zaman en tatmin edici ve güvenli hekim olarak gelmiştir. Daha önce kontak lens kullanımı hakkında, gece gözlerim açık uyumam hakkında ve daha birçok konuda onun sözleri benim için kriter olur hale gelmişti. Lazer operasyonunu uzun zamandır düşünüyor ve istiyordum. Şuan diş hekimiyim, çalışıyorum, lazer operasyonu binlerce soru aklıma getiriyordu ama sonuç düşünüldüğünde gözlüksüz hayat çok cazip geliyordu. Üniversitede tıp hekimi hocalarımdan, internetten, tanıdığım göz doktorlarından elimden gelen her yerden araştırdım. Meslektaşı olarak onu tavsiye eden ve niv gözdeki ekipmanı öven oldu başka hekimleri öven de oldu mutlaka onlar da iyidirler fakat ben ibrahim bey için en iyi tanıdığım hekim olarak özellikle tercih koydum. Operasyon öncesi ve günü öncelikle psikolojik olarak rahattı ibrahim bey zeki soğukkanlı yaradılışlı bir insan, asistan hanım olsun diğer çalışanlar olsun insanı inanılmaz doğru yerde hissettiriyor. Operasyonun kendisi de gayet rahattı çıkışta direk görmeye başlıyorsunuz, post-op süreci çok hafif atlattım, benim ağrılı sürecim beş altı saat sürdü o sürede de ibrahim beyin tavsiyesiyle uyuyup uyandım. Ertesi gün kontrole gittiğimde araç bile kullanabilecek durumdaydım. Şimdi op. üstünden onbir gün geçti ve bu süreç içinde hasta da baktım hiçbir engel hissetmedim çok mutluyum cesaret isteyen ve zor bir süreç ama zerre pişmanlığım yok. Uzun yazdım çünkü süreç öncesi keşke daha uzun yazsalardı demiştim. Çiçeklere ağaçlara baktıkça mutluluk duyup şükrediyorum, tüm gözlüklü kardeşlerime tavsiye ediyorum :)

  İbrahim Taşkın2018-05-29

  Hekimlik zor olduğu kadarda kutsal bir meslek. Hastanın memnuniyeti ve gözlerinin gülmesi, yaptığınız işin ne kadar önemli olduğunu hatırlatıyor ve insanların bir problemini çözmenin mutluluğunu yaşatıyor. Sağlıklı günler.

 • E
  Yer: Adana Özel Niv Göz Merkezi

  Girer girmez çok nazikçe karşılandık, tüm personel dikkatli ve titiz, sıcak samimi bir ortam var ve en önemlisi değerli hissediyorsunuz,cunku böylesine iyi efendi kendini bilen ne yaptığının farkında ve emin olan doktor herkese denk gelmez.

  İbrahim Taşkın2018-05-29

  Sağlıklı günler dilerim.

 • S
  Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Katarakt ameliyatı ve göz içi mercek yerleştirilmesi

  Başka bir merkezde katararkt tanısı kondu ve çok acil ameliyat olmam gerektiği söylendi.Bunun üzerine durumu netleştirmek ve karar vermeye yardımcı olması için bir başka göz hekimi arayışına girdim.Araştırmalarım sonucu Dr.İbrahim Taşkın'ın işinin ehli bir göz hekimi olduğu kanaatine vardım.Randevuda nazik karşılanmam ve bütün sorularıma eksiksiz yanıt almam karar vermemi kolaylaştırdı.Sonuç olarak her iki gözüme katarakt ameliyatı ve trofikal göz içi merceği yerleştirme işlemi yapıldı.Şimdi ise gözlüksüz görmenin keyfi ile yaşam kalitemin çok arttığını söyleyebilirim.Bana bu konuda yardımcı olan Dr.İbrahim Taşkın'a, değerli asistanına ve nazik davranışlarını gördüğüm bütün personele teşekkürü bir borç bilirim.Ellerinize sağlık Dr.İbrahim Taşkın,çok teşekkürler.Saadet Düldül

  İbrahim Taşkın2018-05-29

  Sağlıklı günler.

 • Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Göz bebeğimin büyük olması/ Lens değişimi

  Merhabalar, Daha önce Sağ gözümde yaşadığım problemi anlatmıştım. 14 mart 2015 tarihli yazımda mevcuttur. Yapılan müdahale sonucunda gözümün tepki vermesinden ötürü 1 yıl boyunca sağ gözümün " Göz bebeği" büyük kalmıştı. İbrahim Bey, kendisine güvenmemi ve öncelikle sol gözümü yapmak istediğini belirtmişti. Ve Sol gözümde olan değişimi paylaşmıştım. " Bana Yeniden bir Hayat vermişti". Sağ gözüm için ameliyat ı Geçen yıl oldum. Bu yorumu geç yazmamın nedeni Hayatım da ciddi anlamda değişimler olduğu için yazmaya fırsat bulamadım. Kimse gözüme " Ninemin gözü gibi parlıyor" demiyor. Ameliyat gününü dğn gibi hatırlıyorum. Ailemden habersiz gelmiştim bu sefer. O kadar güveniyordum ki İbrahim bey e cesaretimi toplayıp gelmiştim. Zor bir ameliyat olacağını biliyordum. Ameliyat esnasında hep yarın nasıl görüneceğimi hayal ediyordum. Ameliyattan 2 saat sonra gözüm açıldı. İnsan dakika da 100 defa aynaya bakar mı? Gerçeken bakıyormuş. O kocaman göz minnacık olmuş. İnanılmaz mutluyum. Akşamı çok kötü bir haber almıştım. Sabaha kadar ağlamıştım. Sabah uyandığımda gözüm ün önünde kara bir perde. İbrahim bey e kontrole gittim. Hayır dedi bu olamaz. Ama ağladığımı söyleyemedim. Hocam düzelir diyebildim. Çünkü benim suçum ağlamayacaktım. Üzülmeyecektim. İbrahim bey kendini suçlayacak diye çok korktum. Çünkü işini önem veren üzerinde duran. Kaliteli biri. Gözümün arka kısmında Ödem oluşmuş. ( ibrahim bey in yapamayacağı hiç bir şey yok diyerek rahatlatıyordum kendimi ) Damla tedavisine başladı. Düzenli kullandım ve 1 haftaya kadar gittikçe düzeldi. Siz siz olun asla kimse için üzülmeyin. İnsanlar sizi iyi etmek için uğraşırken, biz kendimize zarar veriyoruz. Hem hatalı davrandım ve onu çok üzdüm. Özür dilerim hocam. Sizi gerçekten üzdüğümü düşünüyorum. Bunları yazarken ağlamamı yine tutamadım. Şimdi ise tarih 09.02.2018 Mutluyum ve kendimle barışık bir insan oldum. Gülümsüyorum.Hocam Siz, Asistanınız Ulviye Hanım ve ekibiniz gerçekten çok mükemmelsiniz. Ulviye Hanım'ın beni ameliyat sonrası araması, Sağlık durumumu kontrol etmesi Gerçekten kendimi önemli hissettirdi. Ulviye Hanıma ayrıca Teşekkürlerimi sunuyorum.  İyi ki varsınız. Beni Gülümsettiğiniz için sizlere Teşekkür ederim. Bana bir hayat verdiğiniz için TEŞEKKÜR EDİYORUM.

  İbrahim Taşkın2018-05-29

  Öncelikle şunun altını çizmek isterim; hayatı ve sağlığı veren Allah'tır. Biz hekimlerin görevi ise bu hayatı sağlıklı bir şekilde yaşamanıza yardımcı olmak. İnsan meslek hayatında öyle şeylerle karşılaşıyor ki ne kadar aciz olduğumuzu anlıyoruz. Bize düşen işimizi hakkı ile yapmaya çalışmak ve karşımızdaki insanın bize ihtiyacı olan biri olarak görerek ve ''önce zarar verme'' kaidesine riayet ederek yardımcı olmaktır. Bilmediğimiz işlerde ise bilene yönlendirmek hastaya yapılacak en büyük iyiliklerden biridir. Sağlıklı günler.

 • A
  Yer: Adana Özel Niv Göz Merkezi

  Dr. İbrahim beyin ilgi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim tedavimi başarı ile tamamladı çok memnunun

  İbrahim Taşkın2018-05-29

  Sağlıklı günler.

 • M

  Merhaba ,ben 23 yaşındayım ve size çocukluğumdan beri süre gelen hastalığımdan ve hikayemden bahsedeceğim. Küçüklüğümden beri( yaklaşık ilk okul 2-3 ten beri) gözlerimi sürekli kaşıyan,sulanan ve kan çanağı gibi gözlerimle çok zor bi görme sorunu yaşıyordum. Kıbrıstaki bir doktorum %50 görmüyosun demişti. Bizde Adana'da özel bir hastahanedeki bir doktora gittik ve %50 görmüyorum dediğimde bana alaylı bi şekilde "Gözünü çıkarıp terazide mi tartı" dedi ve şok olmuştum sonrasında herhangi bir numara verilip gönderildim. Sonrasında ise çeşitli hastanelere gitmeye devam ediyordum. İstanbulda bir hastaneye gittim adını tam hatırlayamıyorum ordaki bir doktorda bu göz kaşımalarım için çeşitli şeylere alerjim olduğunu söylemişti o da bir göz numarası vererek yollamıştı. Sonrasında 2012 yılında Mayagöz hastanesine yani şuan ki adı ile Nivgöz hastanesine gittim ve bana burda keratokonus hastası olduğumu ve ameliyat olmam gerektiği söylendi. İlk ameliyat lafını duyunca tabiki korktuk ve çevremizdekiler bize özel hastanelerin ameliyat konusunda para tuzağı olduğunu felan söyleyince bizde başka doktorlara gitmeye karar verdik. Öncesinde biz elimde keratokonus filmi olmasına rağmen Adana'daki bir hastanede bulunan profesör bir doktora gittik ve bana keratokonus olmadığımı ve ameliyata ne kadar meraklısın diyerek geçiştirdi beni. Profesör bir doktor bile sizi bu sözleri söylüyorsa ne kadar güvenebilirdinizki doktorlara... Sonra başka özel bir Hastanesindeki bir doktora gittim ordaki doktorda bana keratokonus olmadığımı ve dejeneratif miyop olduğumu söyleyince ister istemez 2 doktordan sonra keratokonus olmadığınızı düşünüyorsunuz. Sonrasında ben bu hastaneye tam 3 yıl boyunca gittim ve gözümün ve hastalığımın ilerlemesindeki en büyük sebep yanlış teşhis koymaları. Daha sonrasında 2016 Kasım ayı gibi doktora gittim gözlük derecem 3 ayda falan 1 numara artmıştı yani 6 numara olmuştu, ister istemez sinirleniriz bozuluyor hastalığınız ilerliyor sonucun ne olacagını düşünüyorsunuz. 2017 nin Ocak ayında başka bir hastaneye daha gittim ve keratokonus hastası olduğumu tamamen teyit ettiler sonunda.Sonra ordaki doktor sağ gözüme sadece ring yani halka sol gözüme de crosslinking ameliyatı olacağımı söylediler, daha sonrasında biz ne olur ne olmaz diye doktorum İbrahim Taşkın Bey'in çalıştığı hastaneye geldik. Doktoruma başımdan geçen tüm doktor olaylarını anlattım ve doktorum da inanamadı bir profesörün nasıl göz filmi olmasına rağmen keratokonus hastası olmadığımı söylemesine. Ki o zamanlar hastalığımın çok daha başındaymışım bu kadar ilerlememişti. Sonrasında doktorum İbrahim Bey bana ring ameliyatının göz hastalığımı durdurmadığını sadece göz kalitemi arttırdığını söylediğinde yine bir doktorun yanlış teşhisine daha denk geldiğimi anlamıştım. Sonra doktorum bana ameliyatta neler olacağını nasıl işlem yapacağını gözümün ne derece olduğunu her şeyini detaylı anlattı çok içime sindi önemli olanda içinize sinen bi doktora kendinizi emanet etmeniz. Daha sonrasında Şubat ayında 2 ameliyat oldum biri sağ gözüme ring yani halka diğeri de iki gözüme crosslinking ameliyatı. Doktorum ve yanında çalışan ekip arkadaşları beni ameliyat sırasında ve öncesinde çok rahatlattılar çok ilgilendiler, şu an bile hâlâ daha öyledir. Şu an da çok şükür gözlüğümü attım ve artık lens kullanıyorum gözüm 7numaradan 2bucuga düştü bu benim için inanılmaz bir mutluluk. Doktoruma ve ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkür ediyorum..

  İbrahim Taşkın2018-05-29

  İşinizi yaparken özenerek ve dikkatli bir şekilde yapmak gerekir. Aksi halde hata kaçınılmaz. Göz çok hassas bir organ ve çok dikkatli olmak, doğru tanı ve doğru tedaviyi zamanında yapmak gerekir. Aksi halde ciddi olumsuzluklar kaçınılmaz. Sağlıklı günler.

 • E
  Yer: Adana Özel Niv Göz Merkezi

  Çok küçük yaştan beri gözlük 9 yıldırda kontak lens kullanıyordum. Adana Niv Göz hastanesinde doktorum Ibrahim Taşkın beyle tanıştım. Yapılan tetkikler sonucu lazer ameliyatına karar verdik. Ameliyatım çok kısa süre de ve hiçbir ağrı hissetmeden gerçekleştirildi Doktorum ve ekip arkadaşlarının ilgisinden çok memnun kaldım. Sizlerde gözlüklerinizden kurtulmak istiyorsaniz kesinlikle Ibrahim beyi bulun derim.

 • A
  Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Astigmatik Keratotomi

  23 yaşındayım daha önce hiç gözlük kullanmadım geçtiğimiz ay astsubay lik sınavına girdim. Sol gözümde 3,75 sağ gözümde 2,25 astigmat. Olduğu söylendi. Bu şartlar da astsubay olmam imkansız idi. Doktor bir arkadaş İbrahim taşkın hocamız dan bahsetti. Niv göz hastanesi ne geldim gerekli ölçümler yapıldı filmler çekildi. Daha sonra bana amaliyat günü verildi. 29 Kasım Çarşamba günü amaliyat oldum. Biraz korkuyor dum. Amaliyatin verdiği sıkıntı var idi. Ama doktor İbrahim taşkın ve ekibi ciddi anlamda beni rahatlattilar. Amaliyatim çok kısa sürdü yaklaşık olarak 12 dakika sürdü.. Şuan nasıl olduğumu sorar saniz yepyeni gözler le hayata bakıp hastahane raporumu sorunsuz olarak aldım.

  İbrahim Taşkın2018-05-29

  Sağlıklı günler dilerim.

 • S
  Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: intralase - Lasik

  Tam 12 yıldır gözlük takıyordum göz numaram miyop 2.75 olmuştu astigmatımda vardı. Lazer olmayı araştırdım internette en son dr.ibrahim beyi keşfettim yorumları okudum herkes çok memnundu bende muayene olmaya gittim çok güzel bi şekilde karşıladılar beni ameliyatımı detaylı bi şekilde bana anlattı. Sorularımı sıkılmadan cevapladı. Ameliyatımda güzel geçti şu anda çok iyi görüyorum kendinden ve ekibinden çok memnun kaldım çok teşekkür ederim ..

 • U
  Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Excimer Lazer

  Ben 21 yaşında biri olarak şuanki Devlet kurumlarında askeri ve polisi sınavlara katılmak gözümde yeterli görme orannını sağlmak için Niv Göz tericihi ettim heyecanlıydım ama Op. Dr İbrahim Taşkın bana yeterince ilgi ve muhabbetle yaklaşınca insan rahat hissediyor kendini gerekli muayene sonucunda İLASİK tedavisi uygulanıcak dedi bende muayenede bana gösterdiği ilgi ve hasasiyette dayanarak göünl rahatlığıyla onay verdim ve ameliyatta sizi rahatlatan cümleleriyle hiç farkında olmadan bitti mi diyorsunuz ve sonra hayata yeniden doğmuş gibi gözlerinizi açıyorsunuz muayenelerim başarılı daha güzel bakıyorum artık tüm herşeye öncelikle Doktorum İbrahim Taşkına ve ona bu imkanı sağlayan Nİv Göz ailesine çok teşekür ediyorum böle gözül rahatlığıyla doktoruma kendinizi teslim edebilirsiniz Sağlıklı günler dilerim herkese

 • A
  Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Katarakt Ameliyatı

  Annemin gözlerinde katarakt vardı.Bir gözünden Adana'da bir merkezde ameliyat ettirdik.Ancak memnun olmayınca diğer gözü için araştırmaya başladık.Nivgöz de Op Dr İbrahim Taşkın la ilgili çok olumlu bilgiler aldım.youtubeda videolarını izledim ve çok zor ve komplike vakaları çok başarılı ameliyat ettiğini izledim.Araştırdıkça Dr İbrahim Taşkın ın bölgenin en iyi göz cerrahlarından biri olduğunu öğrendim ve annemin diğer gözünü ameliyat ettirdim.Çok başarılı bir ameliyatla 8dk gözüne trifokal (yakın ve uzağı gözlüksüz gören) FDA onaylı bir mercek taktı.Annem şimdi hem yakını hem de uzağı gözlüksüz görüyor.Çok memnun ve çok mutlu.Nivgöz çalışanlarına ve Op Dr İbrahim Taşkına teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim . Dr. Aykut Deniz

 • H
  Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Trifokal Göz İçi Lensleri

  İbrahim hoca bugüne kadar gördüğüm en iyi göz hekimi. Başka söze gerek duymadan yazıyorum. Ailemizin vazgeçemeyeceği çok değerli bir hekim. Kendisine ve kurumuna ve personeline çok teşekkür ediyorum

 • I
  Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: miyopi uzak görememe

  Öncelikle Dr.ibrahim Taşkın hocama çok teşekkür ederim 2 gün önce miyop ameliyatı oldum şuan cam gibi etrafımı görüyorum daha önce televizyon yazılarını 2metre uzaktan göremezdim şimdi çok iyi görüyorum gayet memnun kaldım bu hastaneden herkes güler yüzlü karşılıyordu Nil hastanesinin tüm çalışanlarını beyendim hepsine ayrı teşekkürler eğer sizlerinde bi miyop hastalığınız varsa hiç beklemeyin hemen ameliyat olun ağrısız sızısız bi ameliyat 5 dakikada sağlıklı gözlere kavuşun derim herkese tavsiye ederim

 • O
  Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: piterjium ameliyatı

  Yıllardır her iki gözümde de piterjium vardı. Özel bir hastanede radyoloji uzmanı olarak çok yoğun çalıştığımdan dolayı her iki gözümde de kızarıklık, kuruma ve batma hisleri oluyordu. Sağ gözümdeki piterjium korneaya da kısmen uzanmaktaydı. İleride korneada deformasyon ve bunun sonucu düzensiz astigmat oluşacağını biliyordum. Artık ameliyat zamanım gelmişti.
  Dr. İbrahim Taşkın beyin iyi ve yetenekli bir uzman olduğunu yaklaşık 8 ay önce eşime yaptıdığı riskli katarkt operasyonu nedeniyle biliyordum. Eşim başarılı bir operasyondan sonra hem uzağı hem yakını çok iyi görüyordu.
  kurban bayramı tatilini de fırsat bilerek tatil öncesi ameliyat randevumu aldım. Her iki gözümede dikişsiz yapıştırma yöntemiyle başarılı bir operasyon gerçekleştirdi. Tatil dönüşü yoğun tempolu işime hemen başladım, çok rahatladım. kızarıklık yanma kuruma kaşıntı şikayetlerim tamamen düzeldi.
  Dr. İbrahim Bey' e ekmeğini gözleriyle kazanan bir radyoloji uzmanına gerçekleştirdiği başarılı operasyon için çok teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum.
  Dr. Ömer Öztürk

 • M
  Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Göz kapağımda enfeksiyona bağlı kist oluşumu vardı.

  Op.Dr. İbrahim Taşkın benimle son derece samimi bir şekilde ilgilendi. Şikayetlerimi dinledi ve en kısa sürede tedavimi tamamladı. Hastalığıma dair sorduğum sorulara aldığım cevaplar tatmin edici düzeydeydi. İlgisinden ve tedavi sürecinden son derece memnun kaldım.

 • N
  Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Excimer Lazer

  Lazer operasyonu için bir çok hastane, doktor araştırdım ve arkadaşlarlarımın da tavsiyesi ile İbrahim bey'e gittim. Tüm süreçte çok yardımcı oldu. İşini profesyonellikle yapan bir doktor. Hiç tereddüt etmeden gideblrsnz.️

 • Yer: Adana Özel Niv Göz Merkezi

  6 yıldır miyop sıkıntısı çeken biriydim aklımda hep bu tedaviyi yaptırma düşüncem vardı ama göz bu kimseye emanet edemiyor insan araştırmalarım sonucu adananın en iyi göz doktorunu sayın İBRAHİM TAŞKIN hocamızı buldum geçmişiyle ve hastalarına olan ilgisiyle o güveni verdi ve yaptırdım tedirginliklerim vardı yanma batma ne kadar nasıl olur diye ameliyattan çıktım çok kısa bir süre çok hafif yanmam batmam oldu cok mutlu oldum gözüm bozuk girdigim hastaneden gözüm sağlam çıktım burdan benimle müşteri gibi değilde bir arkadaş gibi ilgilenen tecrübesiyle bu işin piri olmuş hocamıza emeğinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum

 • K
  Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: İlasik lazer ameliyatı

  Benim için büyük bir sorun olan gözlük ve lensler den İbrahim bey sayesinde kurtuldum ameliyatımın üstünden 7 gün geçti ve hayatımdan son derece memnunum güler yüzleri ve tedavi sürecimdeki yardımları için niv göz ailesine çok teşekkür ederim.

 • S
  Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Oğlumun göz problemi hakkında

  2012 yılı da doktorumuza katarak amaliyatı olmuştum. Bu sefer oğlumun lazer göz amaliyatını ibrahim bey e güvenle yaptırdım. Samimi ve güvenilir bir doktorumuz

  İbrahim Taşkın2017-09-14

  Sağlıklı ve sorunsuz görmeniz dişleğimle sağlıklı günler.

 • Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Lazer Ameliyatı

  Adim Aydeniz Oytun, 20 yasindayim, bu hafta girdigim lazer ameliyati yaklasik 10-12 dk icerisinde bitti, doktor Ibrahim Taskin ve cok tatli ekibi sayesinde tamamen sorunsuz gecti, henuz dun cikmis olmama ragmen bugun her yeri net gormeye basladim :) ameliyat oncesi butun sorularima sabirla cevap veren, benimle ilgilenen doktoruma ve Ozel Niv Goz Merkezindeki herkese cok tesekkur ediyorum :)

  İbrahim Taşkın2017-08-10

  sağlıklı günler.

 • Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: miyopluk

  Ercan Duman 19 yaşındayım...sol göz 21,sağ göz 24 derece miyoptum.7 yaşından beri gözlük kulanıyorum .birçok devlet ve özel hastahane gezdim ama hiçbir doktor hiçbir hastahane dereceler yüksek olduğu için ameliyat yapamadılar Adana da NİVGÖZ hastahanesine gittim.burada Dr.İbrahim Taşkın ile tanıştım.Muayene ve tetkikler sonucu İbrahim hoca ameliyat yapabileceğini ve gözlükten kurtulabileceğimi söyledi ve ameliyat oldum derceler birin altına düştü şuanda gözlüksüz görebiliyorum .Mutluyum ihiyacı olan herkese Dr.İbrahim Taşkın ı öneriyorum

 • T
  Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Randevu

  9 yıldır gözlük +lens kullanıyordum artık tamamen iyileşsin istedim ve 2 yıldır lazer ameliyatı yaptırmak için kurum ve doktor araştırıyordum. Birden fazla doktorla görüştüm ama hiç biri içime sinmedi daha sonra tanıdığımız göz doktorlarınında tavsiyesiyle niv göz ve dr İbrahim taşkını keşfettim.görüşmeye gittiğimide çalışanların güler yüzlülüğü, ilgisi ve doktor beyin ilgisi, titiz çalışması ve hastalarına olan samimi tavırları çok hoşuma gitti Ve lazer ameliyatı oldum. net görmek o kadar güzel bir duyguymuş ki 9 yıldır unuttuğum bu duyguyu bana tekrar yaşattığı için Dr İbrahim beye çok teşekkür ederim elinize emeğinize sağlık

 • Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Ilasik yontemiyle lazer ameliyati

  Daha iki hafta önce tereddüt içerisinde yorumlara bakıyordum ve sonunda nivgoze gittim ve ibrahim beyle görüştüm ilasik yöntemi hakkinda bilgi verdi ve lazer ameliyati oldum . Simdi buraya ben yorum yaziyorum gerçekten gözlük süz hayata bakmak müthiş bir şey ibrahim bey den Allah razı olsun sayesinde gözlük süz görebiliyorum:)

 • Merhabalar efendim,yaklaşık 2 ay evvel araba kullanırken sol gözümün iyi görmediğini farkettim. 4 veya 5 dr.gittim.katarak olduğunu ve acilen ameliyat olmam gerektiği söylediler.İstanbullu olmama rağmen on gün doktor araştırmasına girdim.Sonuçta Adanadaki sayın Op.dr.İbrahim Taşkın bey'e gözlerimi emanet ettim. Sorduğum bütün soruların yanıtını sabırla cevapladı.hatta eşim ben doktorun yeride olsam seni ameliyat yapmam dedi.İki gözüme mercek takıldı.çok şükür bir aksilik yaşanmadı.hocamın ellerine sağlık.Kendinden çok emin ve hoşgörülü.lütfen ve lütfen nivgöz hastanesi dr. ibrahim Taşkın bey'in görüşünü almadan ameliyata karar vermeyin.Doktoruma ,asistanına ve hastane personeline sonsuz teşekkür ederim..saygılar ve sevgiler sunarım..Allah herkese sağlık versiin.

  İbrahim Taşkın2017-06-29

  Hülya hanımın iki gözüne de katarakt ameliyatı ve (premium IOL) trifokal göz içi merceği yerleştirdim.Sağlıklı günler.

 • aşırı göz iltihabından dolayı daha önce gittiğim iki ayrı doktordan bir fayda göremediğim gibi acılarım ve görme kaybım arttı. yaptığım araştırma sonucunda gittiğim Dr İbrahim hocam dan Allah razı olsun. gözüme uyguladığı tedavi sonucunda şu anda çok rahatladım. tekrar Allah razı olsun

  İbrahim Taşkın2017-06-02

  Üveit yada iridosiklit hastalığı tekrarlayabilen ve çoğunlukla nedeni bilinmeyen bir hastalık olup doğru ve zamanında tedavi yapılmadığında görme kaybı, katarakt ve göz tansiyonuna neden olabilen bir hastalıktır. Doğru tedavi ile genellikle iyi sonuçlar alınabilmektedir. Sağlıklı günler.

 • Geçen mart ayında gözümdeki miyop sorunu nedeniyle ilasik lazer göz ameliyatı oldum 5 6 dk ancak sürdü
  şu anda gayet iyi net bir şekilde görüyorum.
  Dr. İbrahim TAŞKIN hocama ve nivgöz ailesine teşekkürlerimi sunarım.

 • Merhaba arkadaşlar .Gözlerinizle ilgili bir probleminiz varsa ve araştırıp bu yorumları okuyorsanız sizi tebrik ediyorum. doğru hekimi buldunuz demektir. 48 yaşındayım ve onlarca göz doktoruna muayene oldum. Hatta ciddi paralar vererek televizyon programlarına çıkan ve çok fahiş fiyatlara muayene ve ameliyat yapan doktorlarla dahi görüştüm hiçbiri beni tatmin edemedi. Yine bu sitede 2014 yılının 10. ayında İbrahim hocamla ilgili yorum yapmıştım. Geçen zaman içinde sol gözümde başlayan kataraktın hızla ilerleyerek günlük hayatımı olumsuz yönde etkilediğini bildirdim doktoruma ve kendisi hemen ameliyat yapabileceğini , gözlükten de kurtulabileceğimi ve bunda korkacak bir şeyde olmadığını söyledi. Kısa bir dizi tetkikten sonra aynı görüşmede karar vererek 24.04.2017 tarihinde ameliyat oldum.Ameliyat süresi her iki işlem yaklaşık 15 dakikaydı ve ağrısız bir şekilde gerçekleşti. Ameliyat olan gözüm sadece 1.5 saat bandajlı kaldı. Aynı ameliyatla hem katarak' tan hem de göz içi lens (tri fokal) uygulaması ile gözlüklerden kurtulup aylardır gözlükle dahi bakamadığım için hiç açmadığım diz üstü bilgisayarımda gözlük ihtiyacı duymadan bu yorumu yazıyorum.
  Evet tabi ki gözlerimiz çok değerli bir uzvumuz ama zamanla birtakım deformasyonlar olabiliyor ve göze yapılabilecek bir müdahaleden bir çok insan endişe duyuyor olabilir , bu gayet doğal. Fakat çok değerli doktorum Sayın İbrahim TAŞKIN bey ile bu endişelere gerek olmadığını bizzat bu ameliyatı yaşamış ve işi gereği sürekli bilgisayar ekranlarına bakmak zorunda olan biri olarak yazıyorum. Artık Cep telefonumu,bilgisayarımı,aracımdaki ekran ve kadranı, market raflarındaki ürünlerin son kullanma tarihlerini :) ve kısacası tüm dünyayı gözlük ihtiyacı duymadan çok net ve berrak bir şekilde görebiliyorum.Doktorumla ve Niv Göz (Adana)ile ilgili burada yazabileceğim çok daha fazla olumlu düşüncelerim var ama siz okuyucuları daha fazla sıkmak istemiyorum.
  Son olarak söyleyeceğim ; nerede olursanız olun İbrahim hocamın şifalı ellerine muayene olarak göz sağlığınıza kavuşmanın mutluluğunu vakit kaybetmeden yaşamanız olacaktır.
  Çok değerli İbrahim hocama ve değerli asistanına , ameliyat ekibine ve tüm hastane çalışanlarına buradan bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi sunar, sağlıklı günler dilerim . Allah razı olsun.

  İbrahim Taşkın2017-05-05

  Öncelikle bu güzel yorumunuz için size teşekkür ediyorum. Şifayı veren Allah'tır. Biz sadece onun bize verdiği bilimsel gerçekleri hastalarımız üzerinde uyguluyor ve onların dünyayı daha net görmelerine vesile olmaya çalışıyoruz. Beni en çok mutlu eden; hastalarımın iyi görerek ve mutlu olarak klinikten ayrılması ve memnun olmasıdır. Sağlıklı günler.

Hakkımda

Hakkımda

 • Op.Dr. İbrahim Taşkın 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1997 yılında göz hastalıkları uzmanlığını alan İbrahim Taşkın Özel Nivgöz Merkezinde hastalarında hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Cerrahpaşa Tıp Faktültesi, 1985-1991