Op. Dr.

İbrahim Taşkın

Göz hastalıkları

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde belirlenmiş 28 ziyaret var

Op.Dr. İbrahim Taşkın 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1997 yılında göz hastalıkları uzmanlığını alan İbrahim Taşkın Özel Nivgöz Merk... daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • Crosslink operasyonu

  Crosslink operasyonu nasıl yapılır riskleri varmıdır erken tanı ve tedavinin faydası olurmu

  VERILEN YANIT:

  Keratokonus tedavisinde ilerlemeyi durduran bir yöntem olup ilerleyen hastalarda mutlaka yapılmalıdır. Sağlıklı günler

 • merhaba ben çalışan kasiyerlik yapan ve sürekli bilgisayarla işlerimiz olan biriyim benim gözlerimde son 7/8 aya yakın kızarıklık(aşırı derecede yanma) kaşıntı, göz yaşarması oluyor ve kaşıntıdan gözlerimi parçalayasım bile geliyor. bazen bir yazı okudugum zaman onu okuyamaz duruma bile geldiğim oluyor… Daha fazla

  VERILEN YANIT:

  Teknolojik gelişmeler nedeni ile günlük yaşamımızda dijital ekranlardan kaçınmamız adeta imkânsız hale gelmiştir. Bunun sonucu olarak gözle ilgili ciddi şikâyetlerle göz hekimine müracaat eden hasta sayısı… Daha fazla

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Op.Dr. İbrahim Taşkın 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1997 yılında göz hastalıkları uzmanlığını alan İbrahim Taşkın Özel Nivgöz Merkezinde hastalarında hizmet vermektedir.

Mezun Olunan Okullar

 • İstanbul Cerrahpaşa Tıp Faktültesi, 1985-1991

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın

Genel skor
57 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Ilasik yontemiyle lazer ameliyati

  Daha iki hafta önce tereddüt içerisinde yorumlara bakıyordum ve sonunda nivgoze gittim ve ibrahim beyle görüştüm ilasik yöntemi hakkinda bilgi verdi ve lazer ameliyati oldum . Simdi buraya ben yorum yaziyorum gerçekten gözlük süz hayata bakmak müthiş bir şey ibrahim bey den Allah razı olsun sayesinde gözlük süz görebiliyorum:)

 • Merhabalar efendim,yaklaşık 2 ay evvel araba kullanırken sol gözümün iyi görmediğini farkettim. 4 veya 5 dr.gittim.katarak olduğunu ve acilen ameliyat olmam gerektiği söylediler.İstanbullu olmama rağmen on gün doktor araştırmasına girdim.Sonuçta Adanadaki sayın Op.dr.İbrahim Taşkın bey'e gözlerimi emanet ettim. Sorduğum bütün soruların yanıtını sabırla cevapladı.hatta eşim ben doktorun yeride olsam seni ameliyat yapmam dedi.İki gözüme mercek takıldı.çok şükür bir aksilik yaşanmadı.hocamın ellerine sağlık.Kendinden çok emin ve hoşgörülü.lütfen ve lütfen nivgöz hastanesi dr. ibrahim Taşkın bey'in görüşünü almadan ameliyata karar vermeyin.Doktoruma ,asistanına ve hastane personeline sonsuz teşekkür ederim..saygılar ve sevgiler sunarım..Allah herkese sağlık versiin.

  Op. Dr. İbrahim Taşkın2017-06-29

  Hülya hanımın iki gözüne de katarakt ameliyatı ve (premium IOL) trifokal göz içi merceği yerleştirdim.Sağlıklı günler.

 • aşırı göz iltihabından dolayı daha önce gittiğim iki ayrı doktordan bir fayda göremediğim gibi acılarım ve görme kaybım arttı. yaptığım araştırma sonucunda gittiğim Dr İbrahim hocam dan Allah razı olsun. gözüme uyguladığı tedavi sonucunda şu anda çok rahatladım. tekrar Allah razı olsun

  Op. Dr. İbrahim Taşkın2017-06-02

  Üveit yada iridosiklit hastalığı tekrarlayabilen ve çoğunlukla nedeni bilinmeyen bir hastalık olup doğru ve zamanında tedavi yapılmadığında görme kaybı, katarakt ve göz tansiyonuna neden olabilen bir hastalıktır. Doğru tedavi ile genellikle iyi sonuçlar alınabilmektedir. Sağlıklı günler.

 • Geçen mart ayında gözümdeki miyop sorunu nedeniyle ilasik lazer göz ameliyatı oldum 5 6 dk ancak sürdü
  şu anda gayet iyi net bir şekilde görüyorum.
  Dr. İbrahim TAŞKIN hocama ve nivgöz ailesine teşekkürlerimi sunarım.

 • Merhaba arkadaşlar .Gözlerinizle ilgili bir probleminiz varsa ve araştırıp bu yorumları okuyorsanız sizi tebrik ediyorum. doğru hekimi buldunuz demektir. 48 yaşındayım ve onlarca göz doktoruna muayene oldum. Hatta ciddi paralar vererek televizyon programlarına çıkan ve çok fahiş fiyatlara muayene ve ameliyat yapan doktorlarla dahi görüştüm hiçbiri beni tatmin edemedi. Yine bu sitede 2014 yılının 10. ayında İbrahim hocamla ilgili yorum yapmıştım. Geçen zaman içinde sol gözümde başlayan kataraktın hızla ilerleyerek günlük hayatımı olumsuz yönde etkilediğini bildirdim doktoruma ve kendisi hemen ameliyat yapabileceğini , gözlükten de kurtulabileceğimi ve bunda korkacak bir şeyde olmadığını söyledi. Kısa bir dizi tetkikten sonra aynı görüşmede karar vererek 24.04.2017 tarihinde ameliyat oldum.Ameliyat süresi her iki işlem yaklaşık 15 dakikaydı ve ağrısız bir şekilde gerçekleşti. Ameliyat olan gözüm sadece 1.5 saat bandajlı kaldı. Aynı ameliyatla hem katarak' tan hem de göz içi lens (tri fokal) uygulaması ile gözlüklerden kurtulup aylardır gözlükle dahi bakamadığım için hiç açmadığım diz üstü bilgisayarımda gözlük ihtiyacı duymadan bu yorumu yazıyorum.
  Evet tabi ki gözlerimiz çok değerli bir uzvumuz ama zamanla birtakım deformasyonlar olabiliyor ve göze yapılabilecek bir müdahaleden bir çok insan endişe duyuyor olabilir , bu gayet doğal. Fakat çok değerli doktorum Sayın İbrahim TAŞKIN bey ile bu endişelere gerek olmadığını bizzat bu ameliyatı yaşamış ve işi gereği sürekli bilgisayar ekranlarına bakmak zorunda olan biri olarak yazıyorum. Artık Cep telefonumu,bilgisayarımı,aracımdaki ekran ve kadranı, market raflarındaki ürünlerin son kullanma tarihlerini :) ve kısacası tüm dünyayı gözlük ihtiyacı duymadan çok net ve berrak bir şekilde görebiliyorum.Doktorumla ve Niv Göz (Adana)ile ilgili burada yazabileceğim çok daha fazla olumlu düşüncelerim var ama siz okuyucuları daha fazla sıkmak istemiyorum.
  Son olarak söyleyeceğim ; nerede olursanız olun İbrahim hocamın şifalı ellerine muayene olarak göz sağlığınıza kavuşmanın mutluluğunu vakit kaybetmeden yaşamanız olacaktır.
  Çok değerli İbrahim hocama ve değerli asistanına , ameliyat ekibine ve tüm hastane çalışanlarına buradan bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi sunar, sağlıklı günler dilerim . Allah razı olsun.

  Op. Dr. İbrahim Taşkın2017-05-05

  Öncelikle bu güzel yorumunuz için size teşekkür ediyorum. Şifayı veren Allah'tır. Biz sadece onun bize verdiği bilimsel gerçekleri hastalarımız üzerinde uyguluyor ve onların dünyayı daha net görmelerine vesile olmaya çalışıyoruz. Beni en çok mutlu eden; hastalarımın iyi görerek ve mutlu olarak klinikten ayrılması ve memnun olmasıdır. Sağlıklı günler.

 • Öncelikle niv göz merkeziyle tanıştığım için çok memnunum. Sol gözümde kayma vardı basarili bir amaliyat ile kaymam düzeldi. Emeği gecen herkese doktorum İbrahim beye cok teşekürler. Umarım ihtiyacı olan herkes sifasıni bulur...

  Op. Dr. İbrahim Taşkın2017-05-05

  öncelikle sağlığınıza kavuşmanızdan dolayı çok mutluyum. Sağlıklı günler dilerim.

 • Z

  adana Niv göze gittim doktor sag göze ilasik sol göze fakik iol yapıldı suan cok iyi görüyorum ve cok memnun kaldım doktorum ibrahim taskın beye göstermiş oldugu ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. gözünde sorun olanlara tavsiye ederim.İmren Gerek.

  Op. Dr. İbrahim Taşkın2017-05-05

  Sağlıklı günler.

 • Normal bir göz muayenesi için geldim. Hastayla olan diyaloğu çok güzel işinide iyi yapıyor .Teşekkürler İbrahim Taşkın

  Op. Dr. İbrahim Taşkın2017-03-21

  sağlıklı günler.

 • NİV GÖZ Merkezinizde geçirdiğim başarılı 2 ameliyat operasyon sırasında şahsıma gösterilen hertürlü ihtimamdan, aile sıcaklığından ve yakın alakadan dolayı operasyonu gerçekleştiren Op.Dr.İbrahim TAŞKIN ve personeline teşekkürlerimi sunuyorum..

  Op. Dr. İbrahim Taşkın2017-03-13

  Sağlıklı günler diliyorum.

 • N

  Dr. İbrahim Bey merhaba,
  2 hafta önce Dr. İbrahim TAŞKIN Bey NİVGÖZ Hastanesinde başarılı bir katarakt ameliyatı gerçekleştirdi ve iki gözüme de multifocal lens taktı.
  Yaklaşık 7 yıl önce doğuştan kataraktımın olduğunu öğrendim. bu süre içerisinde çok hızlı ilerledi. son 1 yıldır da şikayetlerim çok arttı. göz muayenelerimde kataraktımın subkapsüler veya arka polar katarkt tipi olabileceği bu katarakt tipinin klasik katarkttan farklı olduğu ve ameliyatın riskli olabileceği söylendi. Risk olarak, ameliyatta kapsülün yırtılabileceği veya zaten yırtık olabileceği bunun da ancak ameliyatta tespit edilebileceği söylendi. bu da ameliyatla ilgili korkularımın daha da artmasına sebep oldu . Öyle ki ameliyat olmak zorunda olduğumu düşündükçe nefes alamayacak hale geliyordum.
  Son üç ayda da görmem ve dolayısıyla da hayat kalitem iyice bozulmuştu. Araba kullanamıyordum,telefonda arayanı göremiyordum, arama yapmak istediğimde yanımdakilerden rica ediyordum.Artık ameliyattan kaçacak halim kalmamıştı.Dr. İbrahim TAŞKIN Bey'in mesleğinde çok titiz oluşu ve katarakt konusunda çok tecrübeli oluşu bana güven verdi.
  Benim gözümdeki katarakt sıradan özellikte olmadığı için ancak ameliyat sırasında görülüp giderilebilecek problemlerle ilgili çözümleri de anlattı.
  Ameliyata girerken "fobi" derecesindeki korkularım asla yoktu.Son derece rahat bir şekilde ameliyata girdim ve bilimsel bir çalışma izledim.Tek farkla;panoamik olarak değil de aşağıdan yukarıya doğru.
  Dr. İbrahim TAŞKIN Bey'e çok teşekkür ediyorum.Allah ilmini arttırsın, sağlıklı bir ömür versin ve benim gibi nice sıkıntılı hastalara derman olsun.
  Ayrıca NİVGÖZ hastane personeline ve ameliyat ekibine çok teşekkür ediyorum.Hastaları bilgilendirirken saygılı ve sıcak yaklaşımları çok rahatlatıcıydı.
  Zeynep Ruşen Öztürk

 • Avustralya da yasamaktayim.24 yildir sag goz 13 numara miyop ve sol goz 10 numara miyop gozluk kullanmaktayim.Turkiye de tedavi olmak istedim.Gittigim kliniklerde ameliyat icin 3 ay beklemesi gerektigini soylendi. Avustralya dan bir arkadasimin tavsiyesi ile Niv Goz Dr Ìbrahim Taskin a gekdim iyiki gelmisim kisa bir sure icerisinde yuksek numaralarimdan kurtuldum cok mutluyum.Ameliyat oncesi cok korkuyordum fakat hic agri hissetmedim.Kendisine cok tesekkur ediyorum.Herkese tavsiye ediyorum.

 • uzun yıllardır miyoptan dolayı uzağı net göremiyordum ..çok araştırdım.. çok kararsızdım.. çokta tedirgindim ama en sonunda lazer olmaya karar verdim. nerede hangi doktora tedavi olmalıydım?.bir tavsiye üzerine ibrahim beye muayeneye gittim iyiki de gitmişim.ibrahim bey
  muayeneden sonra İLASİK olmamı önerdi muhteşem bi yöntem çok iyi bir doktor.... hayata bunca sene neden gözlüklerle baktım neden daha önce yaptırmadım?kendime kızıyorum... bu tedavide bana yardımcı olan nivgöz çalışanlarına ve ibrahim beye çok teşekkür ederim

  Op. Dr. İbrahim Taşkın2016-09-30

  Geçmiş olsun. İLASİK tedavisi bu gün için dünyanın en güvenli tedavi yöntemlerinden biri. Bu nedenle gözü uygun hastalara bu tedaviyi öneriyorum. Tek dez avantajı diğer yöntemlere göre daha pahalı olması. Sağlıklı günler.

 • N

  Merhabalar, uzun yilardir kontak lens kullaniyordum ve buna bağlı olarak ciddi boyutlarda göz alerjisi gibi sikintilar yaşiyordum hatta belirli bir sure sonra bu rahatsizliklarim kronik hale geldi diyebilirim. Fakat göz numaram çok yüksek olduğu için gözlükte kullanmak benim için pek konforlu değildi. Lazer olmaya karşı olan korkum ve hatta bazı hastane ve doktorlarla görüşmüş olamama rağmen gerekli güveni verememelerinden dolayi bir süre lazer olayını rafa kaldirmak zorunda kalmıştım. Daha sonra tavsiye üzerine Dr.İbrahim Bey' in yanına gittim. Bana ILASIK yönteminden ve yontemin guvenilirliginden bahsetti..Doktor beyin gerek samimi ve nazik oluşu, gerek ameliyat ile ilgili aklima takilan her türlü soruyu ictenlikle cevaplamasi ve dürüstlüğü bana cesaret verdi. Doktor beyin sayesinde artık hiç görmedigim kadar net görüyor ve görme adina bu konforun tadını çıkarıyorum. Gerçekten lazer olmak isteyen herkese, doktor beyin muaynehanesine uğramasini tavsiye ederim. Buradan bir kez daha teşekkür ederim doktor bey...

  Op. Dr. İbrahim Taşkın2017-03-21

  Sağlıklı günler

 • miyop ve astigmattan dolayı görme sorunu yaşıyordum ve gözlük kullanmak zorundaydım. İbrahim Taşkın hocam sayesinde ve ILASIK yöntemi ile artık daha net görebiliyorum ve o çirkin gözlüklerden kurtulduğum için çok mutluyum İbrahim Taşkın hocama ve hastane çalışanlarına ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

  Op. Dr. İbrahim Taşkın2016-09-30

  Sağlıklı günler.

 • D

  Merhaba Dr.fehmi ben. Yaklaşık 2 yıldır annemde var olan katarakt için kontrollere gidiyorduk. Osmaniyede yapılan son kontrolde ise sarı nokta hastalığınında birlikte olabileceği bunun için Gaziantep de "OCT " filmi çektirebileceğimiz söylendi.Bizde hemen Osmaniyede görev yaparken de bir çok kez gittiğimiz, güvendiğimiz Dr. İbrahim Taşkın beyi arayarak randevu aldık..Neyse ki çekilen filmde o söylenilen hastalık henüz ciddi boyutlarda değildi.Takip edileceğimiz söylendi.Benimde katıldığım Katarakt ameliyatı ise hemen gün verilip steril bir şekilde yapıldı..Herşey yolunda..Annem daha önce okuyamadığı hemen herşeyi okuyabiliyor..İyi ki sizi seçtik Teşekkürler Hocam. Elinize Sağlık...☺

  Op. Dr. İbrahim Taşkın2016-06-17

  Sağlıklı günler.

 • Hocam sayenizde dünya yı yeniden gördüm. Sol gözüm retina dekolmanından dolayı görmüyor. Sağ gözümün de merceği ileri derecede deforme olmuştu. Görüş oranım %20 lerde idi. Mercek değişiminden sonra Sayenizde şimdi çok daha net görüyorum. Elinize emeğinize sağlık.

  Op. Dr. İbrahim Taşkın2016-06-02

  Mtifokal torik IOL'ler gözdeki astigmatı düzelttiği gibi yakın ve uzak görme probleminide çözüyor. Bu sayede hastalar gözlüksüz yaşam sürme imkanı buluyor. Lens teknolojisindeki bu gelişme sayesinde katarağı olmayan presbiyopik yaştaki hastalarda ''Refraktif Lens Değişimi'' yapılarak gözlüksüz yaşam mümkün olmaktadır. Sağlıklı bir yaşam dileği ile...

 • Ben Fatma ŞİMŞEK sol gözümde ileri derecede beyaz katarak vardı.Hiç görmüyordum ve ameliyattan çok korkuyordum.Zaten korkumdan olamıyordum geç kaldığım için çok ilerlemiş.Tavsiye üzerine değerli Op.Dr. Sayın İbrahim Taşkın la görüştük kendisi bana ameliyatı uzun uzun anlattı. Korkularımdan kurtulmamı sağladı, doktoruma güvendim hemen ameliyata karar verdim.Kendileri büyük bir ihtimamla ameliyatımı gerçekleştirdi. Gözüme takılan multifokal mercek sayesinde uzak ve yakın gözlük ihtiyacım olmadı çok iyi görüyorum.Şimdiye kadar beklediğim için kendime kızıyorum.Son derece iyi güler yüzlü bir insan kendilerine çok teşekkür ediyorum iyi ki tanıştık,iyiki ameliyatımı o yaptı samimiyeti ve engin bilgisi sayesinde çok rahatladık tekrar kendilerine teşekkür eder başarılarının daim olmasını dilerim herkese de kendilerini tavsiye edeceğim.

  Op. Dr. İbrahim Taşkın2016-06-01

  Sağlıklı günler.

 • A

  Herkese merhabalar,sizlere ibrahim hocam tarafından gözlerime yapılan ilasik lazer ameliyatını anlatmak istiyorum.Yıllardan beri gözlük kullanan birisiydim ve bundan dolayı çok üzülüyordum,ama artık üzüntümün yerini sevinç aldı çünkü artık hayata gözlüksüz ve özgür olarak bakıyorum.Ameliyatımı 11.05.2016 tarihinde oldum ve çok başarılı ve rahat bir ameliyattı,ameliyatta kesinlikle bir ağrı ve sızı ile karşılaşmadım çok rahattım,ameliyatım 10 dk sürdü ve ameliyathaneden çıktığımda görüyordum fakat hafif bir bulanıklık vardı devamında ilk 6 saatim biraz sıkıntılıydı benim açımdan ışığa karşı İnanılmaz bir hassasiyet ve gözde yanma oldu ama bunlar sadece 6 saat sürdü ve 6 saat sonra sanki hiç ameliyat olmamışım da bütün bunlar bir rüya gibi evimin balkonuna çıktım ve tüm şehre gözlüksüz net ve doya doya baktım.Buğün de ibrahim hocamın yanına tekrar kontrol için gittim ve o harfleri gözlüksüz olarak takır takır okudum, ve hiç bi sorun çıkmadan gözlüklerimden kurtulmuş oldum.İbrahim hocama tekrardan teşekkürü borç bilir ve benim durumumda olan tüm herkezi kesinlikle ibrahim hocamın yanına gitmelerini tavsiye ederim.
  SAYGILARIMLA,
  ASIM ARICI.

  Op. Dr. İbrahim Taşkın2016-05-27

  İLASİK tedavisi gözlüklerden kurtulmak için uygulanan en hassas ve en başarılı yöntem. Femtosaniye laser yardımı ile gerçekleştirilen bıçaksız bir yöntem. Hastalarımızın mutlu olması ve net görmesi bizim en büyük mutluluğumuz. Hastalarımıza dünyanın en gelişmiş teknolojisini sunma imkanı veren nivgöz'e teşekkür ediyorum ve sayın Asım beye sağlıklı günler diliyorum.

 • Merhaba Ben Metin SULU.

  Uzun yıllardır görme problemi yaşıyordum. Hassas bir durum olan göz ameliyatı gözümü çok korkutuyordu. Fakat Sayın Dr.ibrahim Taşkın hocamın tecrübesi ve hastaya sıcak yaklaşımından dolayı tüm korkularimi aştım. ILASIK yöntemi ve hocamın sayesinde dünyayı artık daha net görebiliyor ve yaşamın keyfine daha güzel varıyorum. Teşekkürler hocam.

  Op. Dr. İbrahim Taşkın2016-05-27

  İLASİK bugün dünyanın en gelişmiş ve en etkili tedavi yöntemi. Bölgemizdeki hastalara bu tedaviyi sunmamın mutluluğunu 6 yıldır yaşıyoruz. Hastalarımızın mükemmel görmesi ve mutlu olması bizi ayrıca mutlu ediyor. Sağlıklı günler.

 • F

  Ben FERİDE PALAS.Gözümde katarakt vardı.Dumanlı görüyordu.Daha önceden eşimin de gözünde yırtılma vardı.Darbe almıştı.İbrahim hocam sağ olsun çok güzel bir sekilde ameliyatını yaparak sağlımıza kavuşturdu.Çok mennun kaldık.Ben de hocama güvenerek ameliyat olmaya karar verdim.Ameliyatımı ibrahim hocam başarıyla gerçekleştirdi.Katarakt ameliyatı olduktan sonra uzağı ve yakını net olarak görmekteyim.Göz ameliyatları konusunda çok başarılı bir doktor olduğuna inanıyoruz ve güveniyoruz.Göz problemleri olan hastalara kesinlikle tavsiye ederim.Hocama cok teşekkür ederim.Allah razı olsun hocamızdan.Saygılar.

  Op. Dr. İbrahim Taşkın2016-05-27

  Öncelikle sağlıklı ve iyi görmenize memnun oldum. Günümüz teknolojisinde katarakt ameliyatı sonrası yakın ve uzağı gözlüksüz görmek mümkün. Hastalarımızın gözünün uygunluğu ölçüsünde bubu gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Sağlıklı günler.

 • 8

  Osmaniye' den iki öğretmen arkadaş 29 ocak 2016 tarihinde gözlüklü olarak NİVGÖZ e gittik. 15 yıldır kullandığımız gözlüklerden kurtulduk. Gözlerimiz sıfırlanmış olarak döndük. şimdi gözlerimizden çok memnunuz. İbrahim bey çok ilgili ve tecrübeli bir doktor. Allah ondan razı olsun. Elleri dert görmesin--özkan polat

  Op. Dr. İbrahim Taşkın2016-05-27

  Refraktif hataların (Miyopi, astigmatizma ve hipermetropi) düzeltilmesinde Excimer laser çok etkili bir yöntem. Nivgöz'de bu tedavinin en gelişmiş cihazları; İFS 150(Femtosaniye laserin en üst modeli) ve VİSX S4 IR excimer laser cihazı mevcut olup bu cihazlarla FDA onaylı İLASİK ve FEMTOLASİK tedavileri yapılabilmekte ve bu tedavi dünyadaki en gelişmiş ve en başarılı tedavi yöntemidir. Türkiyede bu cihazlara sahip olan ikinci özel klinik ve istanbul dışında bu cihazların ilk kurulduğu yer Adana nivgöz dür. Hala bölgemizde bu cihazlara sahip ikinci klinik yoktur. Kaliteli cihaz ve tecrübeli ekibin birleşmesinden mükemmele yakın sonuçlar elde edilmektedir. Sağlıklı günler.

 • Meraba İbrahim bey(Hocam) gercekten harika Astsubay meslek yüksek okulu katılacaktım ancak pek cok doktor gezdim Adana Devlet hastanesi Adana bazı hastaneleri gezdim bütün cerrahlar Gözüm icin excamer Lazer uyumludur dedi ancak NivGöz Başarılı Uzman Cerrah doktorum gercekten gönülden sayiplendim tek doktor Excamer lazer olamassın sebebi Keratakonous ve excamer lazer uyumlu değil dedi Gözlerim İbrahim bey sayesinde gercekten kurtuldu diyim eğer karşıma cıkmasaydı şuan lazer yapsalardı gercek hüsranla yani gözlerimi kaybedecektim. Gercekten muayene olsun sıcak kanlılığı olsun Göz Uzmanlı başarısıyla gercekten süper Doktor diyebilirim. Onun sayesinde Gözlerim Net görmeye onun sayesinde %100 görmeye başladı tabi bi isteğim var Gözlükten bi kurtulsaydım hayırlısı diyorum ama Gercekten Harika Bir Numara Doktor ben bunun gibi sıcak kanlı bi doktor acık ve net konuşmak gerekirse cok iyi bi doktor karşıma cıkmadı diğer doktor lazerlik diyodu yapalım diyodu ama Gercekten onun sayesinde Gözlerim Net görmeye kavuştu gercekten NivGöz ailesi ve Doktorum diyorum (ibrahim Taşkın) gercekten süper bir doktor cok teşekkür ederim. Allah razı olsun Doktorumdan.

  Op. Dr. İbrahim Taşkın2016-05-27

  Sağlıklı günler.

 • RABBIM Mukemmel ötesi bir doktor cikardi karsima.4yildir uveitten dolayi goz bebegim genis kalmisti (yanlis doktor yanlis tedaviden dolayi)cok sukur doktorum ibrahim taşkın sayesinde 1 saatte ekibiyle steril bir ortamda gözüme geri kavustum.kesinlikle maddiyata onem vermeyen isine aşık bir göz doktoru ALLAHIM razi olsun isi gucu rastgelsin.siddetle tavsiye ediyorum isinin ehli bir doktor.ameliyatima katilan ekip ve doktoruma cok cok cok tesekkur ediyorum...

  Op. Dr. İbrahim Taşkın2016-05-27

  Sağlıklı mutlu günler.

 • ح

  17 yıldır miyop gözlüğü kullanmaktaydım fakat ibrahim hocamı tanıdıktan sonra dünyama ışık geldiğini fark ettim başarılı bir ameliyattan sonra gözlüklerimle vedalaştım ibrahim taşkın hocama ve ekibine çok teşekür ederim

 • 2001 yılında lazerle miyopi ameliyatı oldum. Geçen hafta sağ gözümün iyi görmediğini fark ettim. Dr. İbrahim Taşkın beye gittim. Katarak olduğunu söyledi. Hemen ertesi gün sağ gözümden, iki gün sonra da sol gözümden ameliyata aldı. Lazer ameliyatı olanlarda sonuç alınmaz, hatta ikinci defa lazer olunmaz diyorlardı ama İbrahim bey mükemmel bir başarı gösterdi ve sıfır hatayla ameliyatımı gerçekleştirdi. Emekli bir eğitimci olarak İbrahim beye çok teşekkür ediyorum. Demek ki olmaz diye bir şey yokmuş. VELİ CUMA

 • M

  Ibrahim beye cok tesekkur ediyorum, bu guzel amaliyati basariyla gerceklestirdigi icin. Gozlerim yakini gorme netligini kaybetmisti ve bu git gide daha ileriye gidiyordu artik gozumun onunu goremiyordum Meslegim geregi yakini gorebilmek benim icin cok onemliydi. Almanyada doktorlara gorustum. Katarkt baslangici dediler amaliyatla giderebilir onerisinde bulundular. Fakat fiyat olarak buyuk bir rakamdi. sigortamiz bunu karsilamiyor. Dedimki nasilsa Turkiyeye gidecegim orda Maya goz hastanesine basvurur Bilgi edinir gerekirse amaliyatimi orda yaptiririm dusuncesiyle yola ciktim. Randevu aldim Ibrahim bey teshisi koydu ve katarkt amaliyati ile bu sorunlarin giderilecegini soyledi..Amaliyatim bir hafta icerisinde iki gun arayla gerceklesti. Gozlerime yeni mercek takildi ve su an herseyi net bir sekilde goruyorum..Amaliyat oncesi ve sonrasina kadar cok iyi ilgilendi..Ibrahim hocam cok iyi eglenceli ve en onemliside isini buyuk bir sevgi ve sorumluluk icerisinde yapmasi ilgimi cekti. Burdan kendisine cok tesekkurlerimi sunarim. Tavsiye edilecek en iyi hocalardan biri. Basarilar hocam.

 • K

  Bir yıl önce başka bir hastanede sağ gözümden Katarakt ameliyatı oldum. Gözüm reaksiyon gösterdi ve 1 yıldır göz bebeğim küçülmüyor. İnsanların bana durmadan gözünde ne var demesi beni çok üzüyor bu yüzden durmadan her gece ağlıyorum. Karar vermiştim En tanınmış hastaneye gideceğim diye. Bana Maya göz dediklerinde kesinlikle gitmem dedim. Çok tepki verdim çünkü hiç duymamıştım hem de hiç. Sonra göstermekte ne zarar olabilir ki diye düşündüm. Randevuyu Adil Bey e aldık. Giderken ön yargılıydım. Adil bey bana gencecik olduğumu ve bu gözlükleri atmam gerektiğini söyledi. Oysa ki gittiğimde gözlük atmak gibi bir düşüncem yoktu. Sadece sağ gözümün göz bebeğini düşünüyordum, küçülsün artık diye. Bana bir Mercek önerdi . Türkiye de daha önce kimseye takılmamış bir mercek . Bunun sayesinde Uzağı, orta mesafeyi ve yakını görebilecekmişim. Ama umrumda değildi ki sadece gözüm küçülsün istiyordum. Sol gözümde durmasını istemiyordum sağ ile ilgilensin onunla ilgili bilgi versin. Gülümsedi bana , Her halukarda yapılacak o öncelikle güvenmen lazım ve sol gözün olmalı. Düşüneceğimi söyledim. Oradan çıktıktan sonra çoktan kararımı vermiştim zaten. Bazen bir gülümseme yetiyor ikna olmaya. O güveni verdiler bana. Ertesi gün gittim Adil Bey in beni kendisinin çağırması o kadar hoşuma gitti ki. Odasında İbrahim Hocam vardı.Adil hocam Bana dedi ki Sen çok şanslısın senin ameliyatını İbrahim bey yapacak ona emanet ediyorum seni dedi . İbrahim bey in odasına çıktık. O da sol gözümle ilgilendi . Öncelikle güvenmen lazım. Bak dedi gözünü ameliyat edeceğim sonra çok iyi göreceksin hatta mükemmel göreceksin işte o zaman sağ a başlayacağım dedi . Gözlerimden yaş döküldü . İbrahim Hoca Gülümsedi ve şunu söyledi " Ağlayacak kadar da kötü değil gözlerin " dedi ve gülümsedi. Ben de güldüm. İbrahim Hoca ya kanım ısındı benim. Ve İki doktorun söyledi şey aynıydı ikisi de emindi kendinden . 19 Şubat 2015 te ameliyat oldum. Gözüme mercek takıldı. Ameliyatımı ailem dahi izledi o kadar ki güveniyorlar kendilerine. Ne bir ağrım oldu ne de sızım . Ameliyattan 2 saat sonra açtım gözümü. Ağladım , ağladım sevinçten ağladım. Tek gözümden ameliyat olmama rağmen gözüklüksüz bir şekilde net okuyabiliyorum. Olur ya okumayı yeni sökmüş çocuklar etraftaki yazıları okurlar. Kontrol için gittiğimde arabadan sokak tabelalarını okuyordum :) Çok teşekkür ederim beni gülümsettiğiniz için ve artık ağlamıyorum düzeleceğini biliyorum gözümün. Sağ gözümde hala ne olduğunu soruyorlar gülümsüyorum geçecek diyorum. Çünkü eminim gerçekten eminim. 20 gün sonra kontolüm var. Sıra sağ gözümde sanırım sırası geldi acele etmiyorum artık olacağını bildiğimden. Sabır gerçekten herşeyin ilacı.İbrahim hoca mükemmel bir doktor . Elleriniz dert görmesin hocam. Saygılarımı sunuyorum. İyi ki varsınız be koca yürekli insanlar. Şunu da belirteyim 2 cümle de yazabilirdim yorumu. Ama gerçekten ne hissettiğimi bilin diye yazdım.

 • İki gözümde de çocukluğumdan oluşan bir sıkıntı dan dolayı yüksek numaralı gözlük kullanmaktaydım. Gözlerimde mercek kayması ve mercegi tutan sinirlerde sıkıntılar vardı. Bundan dolayı mercekler görevlerini tam yapamadığından görmem çok zorlaştı. Dr. İbrahim bey sayesinde katarakt ameliyatına benzer bir yöntemle gözlerime mercek yerleştirildi ve görmem büyük oranda iyi oldu. Dr. İbrahim beye tesekkur ediyorum.

 • İki Gözümde de değer ASTİGMAT 3,00 idi 27/02/2015 de DR. İBRAHİM TAŞKIN hocamızın 15 DAKİKALIK İLASİK LAZER AMELİYATI ile iki gözümdeki değer 0,25' e düştü. 28/02/2015 de yani bir gün sonra hiç LAZER AMELİYATI olmamış gibi ağrısız bir şekilde arabayı'da rahat sürdüm ve işime'de rahat bir şekilde başladım. ALLAH RAZI OLSUN DR. İBRAHİM TAŞKIN hocamızdan.

 • Doktor bey gayet ilgili ve başarılı bir hekim arkadaşımız. Ben de doktorum ve babama yaptığı ameliyatı da izledim. Gayet başarılı ve tecrübeli. Katarakt cerrahisi konusunda herkese tavsiye ederim. Dr. Sinan Kırım.