Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Hüsnü Karakaş Mahallesi Hastane Caddesi No:103, Kepez
Kepez Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

7 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kepez Devlet Hastanesi Diğer

Sertleşme yetersizliği ve erken boşalma nedeniyle başvurdum. Uyguladığı tablet ve iğne tedavileri sayesinde şu anda çok iyiyim. Opr. Dr. İdris AYDIN Cinsel sağlık konusunda çok iyi. Yaklaşımı ve başarısı takdire şayan. Her şey için çok teşekkür ederim.

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kepez Devlet Hastanesi Diğer

Daha önce komşumun çocuklarınıda sünnet etmişti. Onların tavsiyeleri üzerine bizde gittik. Çocuğumu çok güzel sünnet etti. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.

M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kepez Devlet Hastanesi Bobrek

Sevgili dokturum İdris AYDIN bey ile böbrek taşım nedeni ile tanıştım kendisi alanında mükemmel bir hekim olarak gerçekten ağrısız bir operasyon ile beni sağlığıma kavusturdu. Hekimlik bir yana insana verdiği değer ve ilgi alakası gerçekten ayrı bir motivasyon kaynağı oluyor. Kendisi başta olmak üzere tedavi sürecinde bulunan ekibine şükranlarımı sunarım. Teşekkürler değerli hocam. Yolunuz açık olsun.

D
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer üreteroskobi

25.12.2018 tarihinde Kepez Devlet Hastanesi'nde lazer ile taş kırma operasyonumu başarı ile gerçekleştiren İdris Aydın Bey'e sonsuz teşekkürler!...Teşhis konusunda çok iyi, lazer ile operasyondaki başarısı mükemmel.

Doğrulanmış kullanıcı

Bu doktor dan Allah razı olsun .. 2 yıldan beri aşırı aktif mesane problemim vardı çok ilaç kullandım tedaviye cevap vermediler .. Bende özel ilaç ve iğnesini aldım . Sağolsun iki yıldır yapıyor bu ameliyatı . Hastalığım da net iyileşme yok ancak gerçekten hayatımı benim için yaşanabilir bir duruma getirdi .. Aşırı aktif mesaneye çözüm Botoks öneririm .. Doktor İdris abiyede teşekkürlerimi bildiririm ....

C

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. öncelikle bütün hastalara eşit davrandığını gördüm. yaptığı testler sonrasında idrar kesemde tümör olduğunu söyledi. kısa zamanda ameliyathanede tümörümü aldı ardından ilaç tedavisi uyguladı. şu anda hiçbir şikayetim yok. Takiplerime devam ediyorum. HEM İNSAN OLARAK HEM DOKTOR OLARAK DÖRT DÖRTLÜK, ŞAHANE BİR İNSAN. ALLAH RAZI OLSUN.

A

Her şeyden önce hastalarına çok iyi davranıyor. Muayenesi ve uyguladığı tedavi mukemmel. Adam gibi adam. Helal olsun. Böyle doktorlara ihtiyacımız var.

Hata oluştu, tekrar deneyin
İlgili aramalar