Adres

Hüsnü Karakaş Mahallesi Hastane Caddesi No:103, Kepez
Kepez Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Renal Kitle
  • İdrar Retansiyonu
  • İdrar Yollarında Yanma
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
M
Konum: Kepez Devlet Hastanesi Bobrek

Sevgili dokturum İdris AYDIN bey ile böbrek taşım nedeni ile tanıştım kendisi alanında mükemmel bir hekim olarak gerçekten ağrısız bir operasyon ile beni sağlığıma kavusturdu. Hekimlik bir yana insana verdiği değer ve ilgi alakası gerçekten ayrı bir motivasyon kaynağı oluyor. Kendisi başta olmak üzere tedavi sürecinde bulunan ekibine şükranlarımı sunarım. Teşekkürler değerli hocam. Yolunuz açık olsun.


D
Konum: başka bir yer üreteroskobi

25.12.2018 tarihinde Kepez Devlet Hastanesi'nde lazer ile taş kırma operasyonumu başarı ile gerçekleştiren İdris Aydın Bey'e sonsuz teşekkürler!...Teşhis konusunda çok iyi, lazer ile operasyondaki başarısı mükemmel.


Bu doktor dan Allah razı olsun .. 2 yıldan beri aşırı aktif mesane problemim vardı çok ilaç kullandım tedaviye cevap vermediler .. Bende özel ilaç ve iğnesini aldım . Sağolsun iki yıldır yapıyor bu ameliyatı . Hastalığım da net iyileşme yok ancak gerçekten hayatımı benim için yaşanabilir bir duruma getirdi .. Aşırı aktif mesaneye çözüm Botoks öneririm .. Doktor İdris abiyede teşekkürlerimi bildiririm ....


C

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. öncelikle bütün hastalara eşit davrandığını gördüm. yaptığı testler sonrasında idrar kesemde tümör olduğunu söyledi. kısa zamanda ameliyathanede tümörümü aldı ardından ilaç tedavisi uyguladı. şu anda hiçbir şikayetim yok. Takiplerime devam ediyorum. HEM İNSAN OLARAK HEM DOKTOR OLARAK DÖRT DÖRTLÜK, ŞAHANE BİR İNSAN. ALLAH RAZI OLSUN.


A

Her şeyden önce hastalarına çok iyi davranıyor. Muayenesi ve uyguladığı tedavi mukemmel. Adam gibi adam. Helal olsun. Böyle doktorlara ihtiyacımız var.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Renal Kitle
  • İdrar Retansiyonu
  • İdrar Yollarında Yanma
Tümünü göster