Doç. Dr.

İlker Kiriş

Kalp ve damar cerrahisi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • M

  Allah hocamızdan razı olsun.dvt nedeniyle hocamıza malatyadan geldim.içim ferah ferah malatyaya görevime geri dönüyorum.mükemmel bir insan aynı zamanda mükemmel bir doktor.rahatsız olan herkese hocamızı tavsiye ederim.herkese gecmiş olsun.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Doç.Dr. İlker Kiriş 1995 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Kalp ve Damar Cerrahisi uzmanlık eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi ve Süleyman Demirel Üniversitesi Kalp ve Damar Cerrahisi kliniklerinde 2002 yılında tamamlayan İlker Kiriş Şubat 2016 tarihinden bu yana Özel Medifema Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir.

  Hizmetler

  Özel Medifema Hastanesi, Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği

  Mustafa Kemal Paşa, Kocatepe Caddesi No:1 Ayrancılar / İzmir, 35860 Ayrancılar

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  10 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • M

   Allah hocamızdan razı olsun.dvt nedeniyle hocamıza malatyadan geldim.içim ferah ferah malatyaya görevime geri dönüyorum.mükemmel bir insan aynı zamanda mükemmel bir doktor.rahatsız olan herkese hocamızı tavsiye ederim.herkese gecmiş olsun.

  • H

   hakan y. bende kendisine 4 yıldır muayene oluyorum.harika süper bir insan ameliyat için kendisiyle en yakın zamanda tekrar görüşücem

  • T

   eşimin bacağında derin ven tromboz oluştu hocamın sayesinde iyileşti allah ondan razı olsun kişiliğiyle ve hastasına olan ilgisiyle dört dörtlük bir insan

  • N

   Doktor Bey, altı ay önce varis ameliyatımı gerçekleştirdi. Yapılan ameliyat, derin toplar damarımdaki problemi de tümden ortadan kaldırdı. Bugünkü kontrollerim sonucunda her şeyin normal, problemsiz olduğu görüldü. Varis problemi olan hastaların hiç tereddüde düşmeden gidebilecekleri bir doktor. Kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum.

  • S

   Doktor Ilker beyle araştırmalarım sonucunda tanıştım. Alanında en iyilerden biri olduğu söylenmişti bana. Ama tanıyınca gördüm ki az bile söylenmiş. Çünkü hastayı bilgilendirmesi, alcakgönüllü, mütevazi kişiliği ile dört dörtlük bir hekim. 15 yıldır başımın derdi olan varisimle ilgili hiçbir doktor beni ameliyata ikna edememişti. Ama İlker bey güven verdi ve dün sol bacağımdan varis ameliyatı mı yaptı. Allah razı olsun kendisinden ve yolu açık olsun. Varis ile ilgili sorunu olan herkes onu tanımalı.

   İlker Kiriş2015-01-09

   Geçmiş olsun Serap hanım. Değerli yorumlarınız için de teşekkür ederim. İşlem sonrası kontrol amaçlı poliklinik randevunuza geldiğinizde görüşmek üzere, selamlar.

  • bugün doktoruma varis pake ameliyatı oldum ve evime geldim.mütavazi,hasta psikolojisinden anlayan şahane bir insan..iyiki bu sayfadaki yorumlara kulak verip doktorumu bulmuşum...teşekkürler,elleriniz dert görmesin.

   İlker Kiriş2014-12-11

   Geçmiş olsun Işıl hanım. Umarım ilerleyen zaman içerisinde estetik görünüm açısından da memnun kalırsınız. Görüşmek üzere.

  • Ö

   rahatsızlandığımda manisa c.b.ü. hastanesine gittim.bana damar tıkanıklığı olduğumu söylediler iğne ve ilaç verdiler.ama pek fazla düzelmedim.sonra ilker beyle hastalığım sayesinde tanıştım.iyiki tanışmışım.daha önce tuvalete bile gidemezken şimdi çok iyiyim.işime vehayatıma geri döndüm.keşke bütün doktorlar onun gibi hastaları ile ilgilense memlekette hastakalmaz.allah ondan bin kere razı olsun.iyiki varsın doktor ilker kiriş bey

  • N

   Sayın Doç.Dr.İlker Kiriş'e bacağımdaki varisten kaynaklanan pıhtı şikayetiyle başvurmuştum. Uygulanan tedavi sonrasında pıhtı dağıldı. Sonrasında variclose yöntemiyle varis ameliyatı oldum. Ameliyatım çok rahat geçti ve başarı yakalandı. Aynı zamanda Doç.Dr.İlker Kiriş, hastalarıyla ilgilenen, her muayene ve kontrolde, hastalık ve uygulanacak tedavi ile ilgili detaylı açıklamalar yapan, hastasına güven veren, alanında oldukça başarılı bir doktordur. İyi ki hastalığım için Aydın'dan İzmir'e gitmişim. Doktoruma sonsuz teşekkürler.

  • C

   sayın ilker kirişle ege sağlık hastanesinde tanıştık . varislerim için başvurmuştum ve başarılı bir sonuç alındı .. buradan kendisine teşekkürlerimi ve saygılarımı iletiyorum..

  • H

   30 / 01 / 2014 TARİHİNDE SOL BACAGIMDAKİ VARİSİM İÇİN SAYIN İLKER KİRİŞ HOCAMA MÜRACAT ETTİM BİR İNSAN BUKADARMI MÜTAVAZİ BUKADARMI ALÇAK GÖNÜLLÜ OLUR.05 / 02 / 2014 TARİHİNDE BORNOVA ŞİFADA AMALİYATA ALDI BAŞARILI BİR SONUÇ ELDE ETTİ,KENDİLERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.HER DAMAR HASTASININ İLKER HOCAMLA MUTLAKA GÖRÜŞMESİ LAZIM. ( AYRICA ŞİFANIN PERSONELİNİN HAKKIDA ÖDENMEZ )