İrem Güzeler Demir, Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti) Ankara

Dr. Dt. İrem Güzeler Demir

Çocuk diş hekimliği (pedodonti)

5 görüş

Kaydet


Adres

Barbaros Mahallesi Güniz Sokak No: 29/11-12, Çankaya, Ankara
İrem Güzeler Demir Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İrem Güzeler Demir Muayenehanesi Kanal tedavisi

İrem Hanım’a kanal tedavisi yaptırdım. O kadar güler yüzlü ve işinde o kadar profesyonel ki dişçi koltuğunda olduğunu unutuyor insan:) arkadaşımın tavsiyesi işe gitmiştim, ben de herkese tavsiye ederim.


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İrem Güzeler Demir Muayenehanesi

8 aylık çileme derman olan tek diş hekimi...
Tecrübesiz ellerde mahvolan dişlerim yüzünden çektiğim acıların sonunda gidip çok memnun kaldığım elleri öpülesi doktorum. Çok sorun yaşadım diş hekimleri ile artık başka yere gitmem. Hemen sorunu tespit edip 2 adet disime dolgu yapıldı ve artık agrım yok çok rahat yemek yiyorum. Çok minnettarım. Eli gercekten çok hafif biraz korktuğum için hep beni sakinlestirdi ,Kullandığı cihazlar çok yeni ve kaliteli . Cok kisa surede tedavimi tamamladı. Kendisine cok tesekkur ediyor ayrıca herkese de tavsiye ediyorum :)


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İrem Güzeler Demir Muayenehanesi

Bir cok sorun cozen doktor Irem Hoca hem dolgulari hem kanal tedavisini cok iyi uygulamaktadir. Dis fobisini sayesinde yendim.Arkadasimin tabsiyesiyle gitmistim cok memnunum.


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İrem Güzeler Demir Muayenehanesi

Kendisinin harika olmasının yanı sıra uzmanlığı konusunda önde gelen bir isim kendisi. Çocuk diş hekimi olmasına rağmen yetişkinlerde yapmış olduğu çalışmalar çok başarılı. Elinin hafif olması ve samimi bir ortamda sizinle ilgilenmesinden çok memnun kalacağınız düşüncesindeyim


Doğrulanmış kullanıcı

Çocuk diş hekimi olmasına rağmen yetişkinlerde de her türlü operasyonları (dolgu, diş eti operasyonları) ve gülüş estetiği çalışmalarını çok başarılı şekilde yürütmekte, benim üzerimde yaptığı çalışmanın öncesi ve sonrası fotoğraflarını görmenizi isterdim. Eli çok hafif, hastasına karşı çok kibar, bilgili ve bilgilendirici bir hekim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar