Adres

Ankara
Doktor Muayehansesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Bel fıtığı
  • Boyun Fıtığı
  • Omurilik Kanal Darlığı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
25 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
G
Konum: başka bir yer Diğer

Buradaki olumlu yorumlara güvenerek Op.Dr. Irsadi Demirci'ye Etimesgut Şehit Sait Ertürk Hastanesi'nde randevulu hasta olarak gittim. Belimde ağrı ve sol bacağımda uyuşukluk olduğu sebebiyle gittim. Derdimi Irsadi beye anlattım. Fakat muayene bile etmeden, büyük bir sıkıntı görmediğini söyleyerek ilaç yazdı. Daha ilgili ve alakalı olmasını beklerdim.

Op. Dr. İrşadi Demirci

nöroloji hastalarına nöroloji bakıyor, onlar şikayet nedenini araştırıyor ve cerrahi çözüm gerekiyor ise bize yolluyorlar. Cerrahi gereken (bizimle ilgili) bir rahatsızlık olursa ilgimiz, anne baba ya da kardeşimize olan kadar oluyor. Size nöroloji doktoru öneriyorum, o size ilgi gösterecek.


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Doktor Muayehansesi Mikrocerrahi İle Omurilik Kanal Darlığı Ameliyatı

Son 6 yılda bel fıtığı ve kanal darlığından toplam 5 operasyon geçirdim. Yaklaşık 6 yıl sağ ayakta güç kaybı ve kısmi felç yaşadım. Vücudum 4-5 cm kadar sola yatık idi. Aynaya bakışımdaki görüntümden ben bile korkuyordum. Son olarak değerli hocam doktorum sayın op.dr. İrşadı Demirci tarafından omuriliğime vida ve platin takılarak başarılı bir ameliyat gerçekleştirildi. Şuan çok şükür vücudum dik ve normal yaşamıma döndüm. Artık ben de yürümeye başladım. Değerli hocamın meslek sevgisi, hasta olan diyaloğu, kısacası ilgisi alakası mükemmel seviyede olup en önemlisi bana verdiği moral ve destek benim için tarifi zor ancak mutlu edici davranışlardı. Tatil günlerinde istirahatli olmasına rağmen gerek hastaneye gelerek gerek gecenin bir yarısı telefon ile arayarak ilgilenmesi beni çok duygulandırdı. Kısacası ülkemize değer katan böyle bir cerraha, doktora sahip olduğumuz için hem şanslı hemde gururluyum. Teşekkürler hocam iyiki varsınız. Sonsuz saygılarımı sunuyorum.


G
Konum: Doktor Muayehansesi Diğer

Boynun agrısıyla gitim kapıyı açıp içeri girdiyinde beni güler yüzle karşıladı çok ilgili güler yüzlü sempatik biri boynumda fıtık vardı her ay tutulurdu amalyat oldum şimdi çok rahatım Allah hoçamızdan razı olsun onun gibi insanı Allah başımızdan eksik etmesin Allah hep yolunu açık etsin hiç bir ayrım yapmadan herkesle ilgili aileden biri gibi davranıyor ismim Gülay irşadi hoçam herkese öneririm Allah razı olsun hoçam sizd


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Doktor Muayehansesi Mikrocerrahi İle Omurilik Kanal Darlığı Ameliyatı

Op.Dr. İrşadi DEMİRCİ 16 Eylül 2019 Tarihinde odasına girdiğimizde bizi bir doktor değil ailen birisi gibi karşıladı yani o sempatikliği güler yüzlü olması Annemin rahatsızlığını bize unutturdu. Dar Kanal teşhisi ile hemen Ameliyat dedi ve Perşembe günü beklenen gün gelmişti 2 saat süren bekleyiş sonrası başarılı bir ameliyat olmuş ve Cuma günü biz taburcu olduk Annemin yattığında çektiği bacak ağrıları gitmişti ve daha da iyi olmaya hızla ilerliyor düşünmeden karar vereceğiniz tek doktor derim ben kendisine çok tşk ederim. Başarılarının devamını diler gönülden kutlarım.


T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Belfıtığı rahatsızlığım

Dr. İRŞADİ DEMİRCİ hocamıza samimi ve sempatik tavrından dolayı sonsuz saygı ve hürmetlerimi sunarım. bel fıtığımın ağrılarından dolayı oturamıyor yatamıyor ve uyuyamıyordum sayın hocama şikayetlerimi anlattıktan sonra bel MR istedi MR raporunda bel fıtığımin patlamış olduğunu ve ameliyat olması gerektiğini söyledi ancak ameliyat korkusu ve kulakdan dolma sözlerle çekindiğimi söyleyince olmamam durumunda sonrasında neler olacağını anlatatarak bana güven vermiş ve hemen amaliyatı kabul edip ikna oldum.
ameliyatının ardından kendime geldiğimde dayanılmaz ağrılar yok olmuş yeniden doğmuş gibi aynı gün içinde yürümeye toparlanmaya başladım hocamızdan ve Etimesgut sait ertürk hastene personelinden allah razı olsun kendine ve tüm ekipine çok teşekkür eder çok rahatlıkla tavsiye ederim


Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer

2 017 yılında eşim ve kızım bel fıtığı ameliyati oldular.eşim hastaneye ambulans la geldi ertesi gün hiç ağrısı kalmadı yürüyerek çıktı. Kızım İstanbul dan geldi o da bir yıldır agrılardan duramıyor du irşadi bey ameliyatı başarı ile gerçekleştirdi .ilgisi bilgisi babacan tavırları ile mükemmel bir doktor Allah razı olsun. Sonsuz teşekkürler. İyi ki varsın güler yüzlü sempatik doktorum.


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi

Öncelikle DR. İRŞADİ DEMİRCİ hocamıza
Sonsuz saygı ve hürmetlerimi sunarım arkadaşlar eşim bel fıtığı ameliyatı olması gerekiyordu ancak ameliyat korkusu ve kulakdan dolma sözlerle olma diye ancak eşim her geçen gün daha kötüye gidiyordu ayakta duramama
Yürüyememe gibi sorunları vardı hocamız DR. İRŞADİ DEMİRCİ hocamız ile görüştükten sonra hayatımız değişti eşimin ameliyatının ardından aynı gün içinde yürümeye toparlanmaya başladı hocamızdan hastene personelinden allah razı olsun kendine ve tüm ekipine çok teşekkür eder çok rahatlıkla tavsiye ederim A.İÇTEN


F

Güler yüzlü ve yardım sever bir doktor.Hastalara güven veriyor.Teşhis ve tedavisinden memnun kaldım.Yakın akrabalarıma tavsiye ettim ve diğer hastalara da tavsiye ederim.


H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi

Annemin,yıllardır devam eden ağrılarından başarılı bir ameliyatla geçmesini sağlayan,iyileşme sürecinde de manevi desteğini ve ilgisini esirgemeyen,doktorluğu ve kişiliği ile de çok özel ve bizim için de çok değerli sn. Dr. İrşadi Demirci hocama çok teşekkür ediyorum ve de ediyoruz. Tedavi sürecini başarılı bir şekilde geçirmenizi sağlayan destekleri içi özel Lokman Hekim Akay hastanesi çalışanlarına çok teşekkür ederiyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Bel fıtığı
  • Boyun Fıtığı
  • Omurilik Kanal Darlığı
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (3)

İlgili aramalar