Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Yasal ayrıntıları

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (28)

Genel skor

  C
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Şenay Esengen Tetik Nokta İnjeksiyonu

  Şenay hocamı çok ağrı çektiğim bir dönemde tanıdım ve beni dayanılmaz ağrılarından kurtardı ve tedavisi hiç bırakmadı ve devam ediyor hocam sayesinde ayaktayım iyiki tanıdım biz hastaların derdini çok iyi anlıyor ve güler yüzü tatli dilli olması çok iyi çok güzel iyiki varsınız iyiki tanıdım sizi hocam

  C
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Demir Diğer

  gayet ilgili alakalı doğum önce ve sonrasında sorun yaşamadık

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Nurdagül Sibel Esti Diğer

  Sibel hocam rahmimde tespit edilen oldukça büyük bir miyomun ameliyatını gerçekleştirdi. Gayet başarılı bir operasyon geçirdim. Müdahale sonrası tüm şikayetlerim son buldu. Emeği için hocama çok teşekkür ediyorum.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aysel Hasanova Kulak Burun Boğaz Randevusu

  6 yaşındaki kızımı sürekli tekrarlayan boğaz enfeksiyonu şikayeti ile götürdüm. Doktorun ilgisi, mütevazi tavırları çok hoşuma gitti. Kızım doktorumuz sayesinde rahat uykuya kavuştu. Gereksiz antibiyotik kullanımına bu doktor sayesinde son verdik.Ameliyatsız bir şekilde kızım sağlığına kavuştu. Rabbim yolunu açık etsin inşallah, çok memnun kaldık.

  Ü
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Serdar Dike Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  şiddetli bel ağrılarım için hastane ve doktor ararken tesadüfen denk geldim.İyiki denk geldim. Bir muayene, mr çekimi ,sonuçların değerlendirilmesi derken 3.gün uyguladığı tedavi sayesinde ayağı kalktım ve şuanda gayet iyiyim.Belimden uyguladığı iğne tedavisiyle ağrılarım geçti. Çevremde belinden, boynundan şikayeti olan herkese şiddetle tavsiye ettim vede ediyorum. Teşekkür ederim ilginize.

  Op. Dr. Mehmet Serdar Dike

  Geçmis olsun . Mutlu sağlıklı günler dilerim

  N
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Serdar Dike Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Merhabalar tavsiye üzerine gittiğimiz hocam ilgili yaklaşımı, yatıştırıcı açıklamalarıyla güven verdi. İçim rahat bir şekilde kendimi hocama teslim ettim. Ameliyatım gayet güzel geçmiş. Nekahat dönemimi de yok denecek kadar asgari ağrıyla geçirdim. Sonuç olarak hocamın adeta sihirli ellerinde şifa buldum, yıllardır çektiğim bel fıtığıma çare oldu. Allah razı olsun. Teşekkür ederim sayın hocam Mehmet Serdar Dike. İçiniz rahat şekilde kendinizi teslim edebilirsiniz.

  Op. Dr. Mehmet Serdar Dike

  Guzel dilek ve temennileriniz için tesekkur edeim.Sağlıklı günler

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Kadir Uzun Diğer

  Çok ilgili ve güler yüzlü bir hekim ananemin safra kesesi ameliyatını yaptı başından sonuna kadar çok ilgilendi Teşekkür ederiz …

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Serdar Dike Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Serdar beye bel agrısı için gittim belden yaptıgı igne ile tüm agrılarım hafifledi iyi bir Doktor
  Allah kendisinden Razı olsun

  Op. Dr. Mehmet Serdar Dike

  TEŞEKKÜR EDERİM GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMLE

  F
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Serdar Dike Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  4 yıldır bel fıtığı sıkıntısı çekiyordum. Fizyoterapist dahil olmak üzere 4 doktora gittim hepsi ameliyat dedi. Hocam iki fıtık olduğunu söyledi ve iğne tedavisi önerdi. Uzun süre ayakta dururken ve dönerken gerçekten acı içerisindeydim fakat iğne tedavisi ile bu acılarım 10 dakikalık bir operasyon sonrası ciddi ölçüde azaldı. Tedaviden üç gün sonra ise çok daha iyi bir duruma geldi. Gerçekten hocamıza çok teşekkür ediyorum çok memnun kaldım.

  Op. Dr. Mehmet Serdar Dike

  GEÇMİŞ OLSUN VESİLE OLABİLDİYSEK NE MUTLU

  F
  Op. Dr. Mehmet Serdar Dike Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Şiddetli ağrı ve yürüme zorluğumuz , önerilen iğne ile büyük oranda geçti. Doktorumuza doğru ve yerinde önerisi için teşekkür ederiz.

  Op. Dr. Mehmet Serdar Dike

  Geçmiş olsun.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Fatih Mahallesi Yavuz Bulvarı No:15, Pursaklar 06145 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, Garanti BBVA Sigorta, ... AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Hür Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Şeker Sigorta, Inter Partner Assistance, Liberty Sigorta, Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, Neova Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Tarsim Sigorta, Sompo Sigorta, New Life Yaşam Sigorta, TEB Sigorta, Anadolu Sigorta, Vakıfbank Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Türkiye Sanayi ve Kalkınma Bankası, Türk Exim Bankası, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Vakıfbank Mensupları, Halkbank Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Akşehir Ticaret Borsası, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Odası, Bafra Sanayi ve Ticaret Odası, Beyşehir Ticaret Odası, Care & Create, Çarşamba Ticaret Borsası, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası, Darüşşafaka Cemiyeti Mensupları, IMKB, İstanbul Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Ticaret Odası, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Merkezi Kayıt Kuruluşu A. Ş., Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası, Sivas Ticaret Borsası, Sivas Ticaret Ve Sanayi Odası, Tarım Kredi Sosyal Yardım Vakfı, Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu, Terme Ticaret Borsası, Terme Ticaret Ve Sanayi Odası, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Ünye Ticaret Borsası, Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Milli Reasürans T.A.Ş. Mensupları Emekli Ve Sağlık Sandığı Vakfı, PTT, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Sınai to Sanayi, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, PTT Sigorta, Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş., Fiba Emeklilik, Diğer (İade), Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

 • A Life Hospital Kuzey Ankara, Pursaklar şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  A Life Hospital Kuzey Ankara, Pursaklar şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Fizik Tedavi Uzmanı, İç Hastalıkları Uzmanı, Kardiyolog, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Ürolog, Psikiyatrist, Genel Cerrah, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Pedagog, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Biyokimya Uzmanı, Neonatolog, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Kalp Ve Damar Cerrahı, Göz Doktoru, Pratisyen Hekim, Acil Tıp Doktoru, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Gastroenteroloji Cerrahı, Radyolog, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Ağız Ve Diş Sağlığı, Çocuk Psikiyatristi, Gastroenterolog, Dermatolog, Periodontolog, Psikolog.
 • A Life Hospital Kuzey Ankara, toplam 38 hizmet sunuyor. Uzmanlarının deneyimi sayesinde sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi, Enjeksiyon Im, Enjeksiyon Iv, Esd (Sedimantasyon), Hemaferez, Tam Kan Sayımı-Hemogram, X-Ray, Randevu, Normal Randevu, İç Hastalıkları Randevusu.
 • Hayır, şu anda A Life Hospital Kuzey Ankara online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • A Life Hospital Kuzey Ankara tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen A Life Hospital Kuzey Ankara aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam 28 hasta, A Life Hospital Kuzey Ankara hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama 5 yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • A Life Hospital Kuzey Ankara adresi Fatih Mahallesi Yavuz Bulvarı No:15 Pursaklar şeklindedir.
İlgili aramalar