Adres

Özel Yüzyıl Hastanesi Pendik
Fevzi Çakmak Mah, Tevfik İleri Cd No:105 üstkaynarca, Pendik

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Fevzi Çakmak Mah, Tevfik İleri Cd No:105 üstkaynarca, Pendik

Özel Yüzyıl Hastanesi Pendik

Özgeçmiş

Hakkımda

Bursa Karacabey doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Karacabey'de tamamladım. Sonrasında tıp eğitimimi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde tamamladım. Kar...

Daha fazla

19 hasta/danışan görüşü

Genel skor

C
Doğrulanmış
Konum: Gebze Özel Yüzyıl Hastanesi Randevu

Bu gün yani 10.10.2022 tarihinde hocamızı gogus ağrısı nedeniyle ziyaret ettim. Gercekten bu kadar ilgili, hastasina detaylı bilgi veren , bu kadar sevecen bir doktor ile ilk defa tanışma fırsatım oldu. İyiki böyle doktorlarimiz var.

Doğrulanmış
Konum: Gebze Özel Yüzyıl Hastanesi Diğer

Covid e bağlı zatürre teşhisi konulmuştu ve ismail hocanın tedavisiyle o günleri geride bıraktık alanın da uzman ve ilgili bir doktor

R

İsmail Bey iyi bir doktor, yeni hacamat terapi oldum memnunum. Herkese tavsiye ederim. Omuz ağrılarım vardı ağrılarım gitti, belimde ağrılarım vardı onlar da gitti iyiyim. İsmail bey göğüs hastalıkları doktoru memnunum herkes görünebilir.

M

İsmail Bey'e hacamat terapisi için gittiğimde hem uyguladığı teknik itibari ile hem de ilgi ve alaka itibari ile memnun kaldım. Bu anlamda çevremdeki arkadaşlarıma da İsmail Bey hakkında bilgilendiriyorum.

S

Uzmanlığından ve güler yüzünden ilgisinden memnun kaldım. Hacamat için gittim gayet uzman müdahalesini yaptı ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

S

Hocamızdan çok memnun kaldım, hizmetinden davranış olsun doktorum güler yüzlü insan yetiyor. Kızım hacamat yaptırdı. Yeni olduk tedavimizi hocamızdan memnun kaldım, hacamat süreçlerini güzel takip ediyor bir sıkıntımız yok.

O

Ben memnun kaldığım için herkese öneriyorum. Yaptığı işlerden dolayı tercih ettim. İsmail Bey'e sırtımdan hacamat yaptırdım, ablam da yaptırdı hatta birçok kişiyi de yönlendiriyorum alanında uzman. Aldığım hizmetten yaptığı işten ve ilgiden memnun kaldım.

Z

4 sene önce tavsiye üzerine İsmail Bey'i tanıdım onun yönlendirmesiyle 49 sene sigara içtiğim halde hiç içmemiş gibi sigarıyı bıraktım, içmeyi düşünmüyorum sigaradan tiksiniyorum, spora başladım hayata geri döndüm geçen gün muayenesinde ziyaret edip hacamat oldum. Normal olan tansiyonum 17'den 15'e düştü. Şuan 1000 adım hiç dinlenmeden yürüyebiliyorum. 62 yaşındayım iyi ki tanımışım İsmail Bey benim aile fertlerimden biri gibi ne zaman ihtiyaç duysam ben her zaman koşmaya hazırım. Gerçekte samimi hastasına kendi evladı gibi sahip çıkan hastasının yaşına başına bakmadan gerçekten sahip çıkan bende ona verdiğim sözleri tutarak doğru yolu bulup sağlığıma kavuştum.

K

Hacemat terapisi için tercih ettim 1 ay önce de gitmiştim o zaman sırtımdan yaptırdım bana çok iyi geldi. Çok memnun kaldım, sırt üstü yatamazken şimdi rahatım 1 ay sonra bacaklarımdan oldum inşallah bacaklarıma da iyi gelir. Hacamatla sırtımdaki ağrılar gitti, yatamıyordum yatabiliyorum yürüyemiyordum yürüyebiliyorum. 6 ay sonra da başımda ağrılar oluyor bunun içinde tekrardan gideceğim.

S

Doktorumuz çok iyi doktor, çok memnunum ben egzema hastasıyım kendisine kupa terapisine gittim 1 ay dolacak ve yaptıktan hemen sonra etkisini gösterdi çok güzel sonuçlar aldım. 2.'ye terapiye gideceğim vücudumdaki yaralar söndü iyileşmeye başladı ve ben bunu bu hastalığı 20 senedir çekiyorum ama doktorum İsmail Bey'le birlikte inşallah son bulacak hastalığım kendisiyle tedaviyi ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum sedef egzema hastaları kupa tedavisiyle şifa buluyor.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar