Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Özel Yüzyıl Hastanesi Pendik, 1996 yılında İstanbul Pendik'te hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemizde; tanı ve tedavi üniteleri, tüm branşlarda ameliyatların yapılabildiği toplamda 3 ameliyathane, 50 servis, 21 erişkin yoğun bakım, 19 yenidoğan yoğun bakım ve 5 çocuk yoğun bakım olmak üzere toplam 95 yatağı ve 420 personeli ile hasta sağlık hizmeti sunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Adres

Özel Yüzyıl Hastanesi Pendik
Fevzi Çakmak Mah, Tevfik İleri Cd No:105 üstkaynarca, Pendik 34899
Özel Yüzyıl Hastanesi Pendik logo
Sigortalar
Diğer (İade), Allianz Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Axa Sigorta, HDI Sigorta, Zurich Sigorta, Mapfre Sigorta, ... Neova Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Türkiye Sigorta, Groupama Sigorta, Metlife Emeklilik Ve Hayat, Hepiyi Sigorta Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (83)

Genel skor

  I
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Babür Randevu

  Hastanenin genel cerrah doktoru Mehmet bey kendisinde hem tüp mide ameliyatı hem de safra kesesi ameliyatı oldum çok memnunum çok ilgili alakalı bir doktor mesleki anlamda çok dolu tecrübeli bir doktor ve konuşması Çok tatlı şeker iyi bir doktor kendisine güvenim hep tamdı genellikle de tavsiye ederim diyorum

  N
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Murat Aydın Diz Problemleri

  Murat hocam 20 gün önce dizimde kist, menüsküs ve fıtık oluşumu için operasyon gerçekleştirdi rahat bir ameliyat sonrası 15. günde iyileştim. 20. Günde Fizik tedaviye başladım , ameliyat sonrası ameliyat ağrım olmadı diyebilirim. hastanede çok güzel bir bakım uygulandı 2 gün taburcu oldum , işinin ehli tedavide taviz vermiyor herşey güzel gidiyor kendisi ve hastaneye çok başarılı...

  H
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Murat Aydın Omuz Yırtıkları Tedavisi

  Doç.Dr Murat Aydın muazzam bir doktor yaklaşık 2 senedir omuzumda rotator cuff sendromu ve yırtık mevcuttu artroskopi ameliyat ile tüm sorunlarımı %100 giderdi şuan Hamd olsun ağrım sızım kalmadı ilgisi alakası cana yakınlığı muhteşem kendisi alanında çok başarılı bir hekim Allah razı olsun

  S
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Murat Aydın Omuz Yırtıkları Tedavisi

  Omzumda uzun süredir yaşadığım ağrılar nedeniyle Murat hocaya muayene oldum. MR çekildikten sonra sağ omzumda tendon yırtıkları ve ödem tespit edildi. Kendisi hemen ertesi gün ameliyatımı yaptı. Ameliyat sonrası önceki ağrılarımla kıyaslanamayacak kadar hafif ağrılar yaşadım, ilk 2 gün hareket kısıtlılığım oldu verdiği egzersizler sonrasında 3. gün normal hayatıma döndüm. Onca eziyeti, ağrıyı boşuna çekmişim. Hem yaklaşımı, hem alandaki hissettirebildiği tecrübesi ile kesinlikle tavsiye ediyorum.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Özlem Özbilen Randevu

  Gerçekten ilgili ve çok bilgili bir doktor umarım doğum sürecimi en az olumsuzlukla beraber halledeceğiz..

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Murat Aydın Menisküs Tedavisi

  Murat Bey'e dizlerimdeki ağrılar dayanılmaz bir hal aldığı için gittim. Yapılan inceleme sonucu her iki dizimde menisküs yırtığı ve sol dizimdeko kıkırdağın parçalandığını söyledi. Ağrılarımın geçmesi için tek çarenin ameliyat olduğunu öğrendim. Ameliyat fikri son derece korkutucu olsa da Murat Bey beni gerçekten son derece motive etti. Ameliyatım son derece başarılı geçti ve toplam 45 günün sonunda işime geri döndüm.

  K
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Murat Aydın Ameliyatsız Diz Ağrısı Tedavisi

  Dizlerimde kıkırdak hasarı tedavisi ve sol dizimde 3. Derece yırtık vardı. Ameliyat kapalı yapıldı. Güler yüzü ve yapılacakları eksizsiz anlatarak tedavi sürecini başarılı bir şekilde tamamladı. Bir günlük yatış sonrası evinize taburcu ediliyorsunuz. Fizik tedavi eşliğinde verilen egzersizler ile her geçen gün dahada iyeleştiğinizi hissediyorsunuz.

  G
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Murat Aydın Ameliyatsız Diz Kireçlenmesi Tedavisi

  Murat hocam ile tavsiye üzerine tanıştım dizlerinde kireçlenme ve meniküs yırtıkları vardı. Kendi yönlendirmesi ile kapalı diz ameliyatı ve dizlerime kök hücre tedavisi yaptı. Şu anda gayet memnun dizlerimi hiç açamıyordum. Şu anda gayet rahat yürüyorum. Yılların birikmiş sorunları Murat hocam sayesinde çözdüm. Çok iyi ve bilgili bir Ortopedi doktoru.

  O
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Murat Aydın Diz Bağı Yaralanmaları

  Bence İstanbulun en iyi ortopedi doktoru. Dr Murat Aydın ile bir yakınımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Ayak bilek ve diz ağrılarım var idi. Ayak bileğime Prp tedavisi dizime ise kapalı diz ameliyatı kendisinden oldukça memnun kaldım. Çevremde herkese tavsiye ediyorum.

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Erhan Bakırcıoğlu Sleeve Gastrektomi (Tüp Mide) Ameliyatı

  Sleeve gastrektomuli ameliyatim sorunsuzdu sayesinde korkmadan atlattım.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular