Adres

Tacettin Veli Mahallesi Lalezade Caddesi No:46, Melikgazi
Özel Erciyes Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Burun eğriliği
  • Meme Protezi
  • Meme Küçültme
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
10 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: Özel Erciyes Hastanesi Burun Estetiği

hocama öncelikle çok teşekkür ederim burnum yüzünden Aynalara küsmüştüm Sayesinde artık gülebiliyorum 3. hafta olmasına rağmen ve şişlikler olmasına rağmen mükemmel bu burun ortaya çıkardı Eğer burun ameliyatı olacaksanız özelliklede estetik olacaksanız ismail aksu şiddetle tavsiye ediyorum elleriniz dert görmesin hocam tekrardan çok teşekkür ederim.


A
Konum: Özel Erciyes Hastanesi Burun Estetiği

Öncelikle kendinden çok emin bir doktor konuşmasından anlıyorsunuz ve bu size güven veriyor başlangıcta hiç burnum şöyle böyle olsun demedim yanına gittiğimde yüzüme en uygun burnu kendisi söyledi ve dediğinin aynısını yaptı 2 hafta felan olsu şiş şuan ama az çok görebiliyorum nasıl bir burun yaptığını hiç ağrı sızı kanama veya morarma olmadı gayet güzel geçti ameliyat sonrası sürecim ben bu kadar rahat acısız olacağını tahmin etmiyordum kesinlikle tavsiye ederim


F
Konum: Simetri Estetik Burun ameliyati sekonder

Tek kelimeyle mükemmel.2 hafta once burun ameliyati oldum ve sekonder yani ikinci ameliyatim olmasina rağmen ben bukadar iyi olacagini düşünmüyordum çünkü ameliyat sayisi arttıkça doktorlarin işide zorlaşıyor.ama benimki harika oldu ne istediysem onu yapti.ellerinize emeginize saglik aynalara küsmüstüm artık.simdi o kadar doğal duruyorki kimse ameliyat oldugumu bile anlamiyor.tek kelimeyle mukemmel ismail hocamizi herkese şiddetle tavsiye ediyorum.çok başarili

Op. Dr. İsmail Aksu

Çok teşekkür ederim. Geçmiş olsun dileklerimle....


E

Mükemmel bir doktor bütün kaygılarım ismail beyi taniyinca bitti kasalti silikon ameliyatı olmama rağmen ağrı hiç yok denecek kadar azdı heradaim ilgilendi kendinizi güvenle ellerine birakabileceginiz kayseri de on numara birisi

Op. Dr. İsmail Aksu

Çok teşekkür ederim. Geçmiş olsun dileklerimle....


çok iyi çok kaliteli bir doktor.. Başarılı bir ameliyat geçirdim.. ameliyat sonrasıda kolay ve ağrısız geçti.. Kendisine teşekkür ediyorum.. Ameliyat olmak isteyenlere kesinlikle ismail beyi tavsiye ediyorum..

Op. Dr. İsmail Aksu

Çok teşekkür ederim. Sevgilerimle


N

Her şeyden önce çok güler yüzlü ve cool bi doktordur kendisi. Hem ameliyattan önce hem de sonra tüm sorularıma bıkmadam cevap veren endişelerimi ve hassasiyetimi anlayıp ona göre bi yol izleyen işinden emin olduğu kadar kendinden de emin olan biridir. 1 ay önce burun ameliyatımı yaptı kendisi. Tabi ki iyileşme süreci doğal olarak çok konforlu geçmese de 1 hafta sonunda normal hayatıma dönüp aynaya baktığımda iyi ki yaptırdım dememe vesile oldu. En küçük bi şeyde bile koşa koşa gittiğimde hep güler yüzle karşıladı ve asla sorularımdan bıkmadı. Yine olsa yine İsmail Bey'e ameliyat olurum çünkü işinde çok iyi olduğunu düşünüyorum.

Op. Dr. İsmail Aksu

Çok teşekkür ederim . Sevgilerimle


Zor bir burnum vardı.Ama işi ehline verince çok güzel sonuç alınabiliyor.Göğsümden kıkırdaklı kemik aldı ve burnuma resmen montaj etti.Bence zor bir iş .Ellerine sağlık İSMAİL Bey.Ameliyattan sonra da sıkıntı çekmedim.Biraz göğüsteki dikişler ağrıdı o kadar.Şimdi kullanılan tamponlardan dolayı hava problemi de olmuyor.Ameliyattan hemen sonra bile burna giren havayı hissedebiliyorsunuz. Kısacası ben bu işi İsmail Bey'in de daha güzel yaptığını gördüm.İnsanlar biraz endişeye kapılabilir.Tanımadıkları için.Ben de tanımıyordum ama tanıdığıma da çok memnun oldum.İyi ki İsmail Bey'e ameliyat olmuşum.
Devlet hastanesinde çalışıyor diye belki düşünebilirsiniz.Önceden özel mi vardı.İyi ki devlette çalışıyor bence bu bir fırsattır insanlar için.Değerini bilmek lazım.Kaçırmayın.
Selam ve saygılarımla.
Murat KIRBIYIK

Op. Dr. İsmail Aksu

Çok teşekkür ederim. Sevgiler...


S

bende bir hafta önce burun ameliyatı oldum işinde çok uzman birisi ve o kadar iyi ve sıcak kanlı ki ameliyat sonrası rahat bir süreç geçirdim gerçekten üniversites okuduğum yerde gittiğim doktor göze alamamıştı burnumu yapmayı çok zorlu bir burnum vardı ama İsmail hocam rahat yaptı burnumu kendisi ve yaptıgı burnum süper geçekten eger burun ameliyatı olacaksanız kesinlikle ismail hocam derim :)

Op. Dr. İsmail Aksu

Çok teşekkür ederim. Sevgiler...


M

süper bir doktor.burun ameliyatımı yaaptı gerçekten cok güzel oldu.

Op. Dr. İsmail Aksu

Çok teşekkür ederim. Sevgiler...


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Burun eğriliği
  • Meme Protezi
  • Meme Küçültme
Tümünü göster

İlgili aramalar