Adresler

 • Biruni Üniversite Hastanesi

  Beşyol Mahallesi Eski Londra Asfaltı No:10 Florya
  Bakırköy

  İletişim bilgileri

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
4

Genel skor
6 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Darbe sonucu yandan çökmesi olan burnun görüntü olarak düzeltilmesi için kendisine başvurdum. Aynı zamanda burun etine ve kıkırdağa da müdahale edecekti.
  Ameliyat öncesi yanıma gelmedi ve ameliyathaneye geldiği gibi narkozla uyutuldum.
  Burnum şu anda daha kötü bir görüntüye sahip ve çöken kemik aynen duruyor. Önceki halinde yan profilden köprü görüntüsüne sahip olmayan burnumda şu an köprü varmış gibi bir görüntü mevcuttur.
  Kıkırdakta ki eğrilik devam etmektedir ve etlerde halen mevcuttur.
  İkinci bir müdahale gerekmektedir.
  Kendisinden hiç memnun değilim.

  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • Belkide türüne az rastlanır hekimlerden biri ismet bey...Hem hekimlik tecrübesi hemde hastayla olan ilişkisi ziyadesiyle iyi..Gerçek bir KBB hekimi şiddetle tavsiye ederim..

 • İsmet beyi tanıdıklarım tavsiye etti ameliyattan cok korkuyordum bi anne olarak oglumu ameliyata almadan once herseyi sakin sakin anlatıp bizi sakinlestirip korkumuzun biraz olsun hafiflemesine sebep oldu . Çok şükürki herşey yolunda gitti ve sağlığına kavuştu çocugum . Allah ismet beyden razı olsun . Sırada geniz eti ameliyatımız var inşallah.

 • ben memnun kalmadım halen 40 derce atesım var meshur tamer koseyı buldum ısmet bey 12 pensılın verdı ıyı olmadım ardına 14 igne atıbıyotık ıslemedı yanlıs bısıler var bakcaz bugun

  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • Doktorumu bir arkadasimin tavsiyesi ile buldum. Gerek yaklasimi ve ayrintili olarak beni bilgilendirmesi ve titizligi ile amelyatimi onun yapmasina karar verdim. Basarili bir ameliyat sonrasi cok kisa surede isime dondum. Kendisine minnettarim. Ellerine saglik Ismet Hocam.

 • EŞİMİN BURUN AMELYATINI YAPAN SOĞUKKANLI VE YETENEKLİ BİR DOKTOR.TEK AMELYATTA BURUN DELİKLERİNİN BİRİNDE Kİ ETİ DİĞERİNDEKİ KEMİĞİ ALMAKLA BERABER BURUN ÇATISINI AÇMA BURUN KANATLARINI GÜÇLENDİRME VE BURUN KEMERİNİ TÖRPÜLEME İŞLEMLERİNİ YAPTI.ŞU AN EŞİM HIZLA İYİLEŞMEYE DEVAM EDİYOR.UMARIZ SIKINTILARI TAMAMEN BİTER.İSMET BEYİN YAKLAŞIMI VE OPERASYONUNDAN ÇOK MEMNUN KALDIK.

Bu doktor musunuz?

45

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın