Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (98)

Genel skor

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aslı Coşkun Şevket Diğer

  Canım Aslı Hocam, nerden nasıl başlasam bilmiyorum, o kadar harika bir doktor ki kelimelerle ifade etmek mümkün değil gibi :) iyiki yollarımız kesişmiş! 9 aylık gebelik sürecim boyunca aklımda tek bir soru, şüphe bırakmadan sürecimi tamamlattı ve harika bir doğum gerçekleştirdi. Tek bir an bile aklımda hiçbir soru işareti bırakmadı, sorularıma hep net ve hızlı dönüşler sağladı, gebelik sürecim boyunca en iyi ve en doğru yönlendirmeleri yaptı. Belki aklıma gelmeyen bir çok şey daha vardır :) Bebeğimizi sayesinde sağlıcakla kucağımıza aldık. Bundan sonraki rutin kontrollerimde de her nerede olursa olsun Aslı Hocamı tercih edeceğim. Yolu daima açık olsun.

  C
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Aygün Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Mehmet hoca ile 24. Haftamda tanıştık. O kadar ilgili ve güleryüzlü ki her muayeneden sonra mutlu bir şekilde ayrıldık yanından. Çok donanımlı ve profesyonel. Sezeryan doğumla aldım kızımı çocuğuma. Çok şükür ben de o da çok iyi. Yine doğum yapacak olsam Mehmet hocayı tercih ederim. İyi ki varsınız hocam

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aslı Coşkun Şevket Diğer

  Eşimin doğumunu yapan saygideger bir doktorumuz. Asistani ile birlikte mukemmel uyum içerisinde çalışıp işini hakkıyla yapiyor. Bebegimizin riskini gordukten sonra bizi yonlendirmesi ile sezeryan dogumu öne aldik ve onun sayesinde cocugumuz sağlıklı bir şekilde dunyaya geldi. Doğumu planlama ve kontroller hep duzenli ve iyi sekilde gecti. Böyle doktorlarimizi el üstünde tutup kaybetmeyelim

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aslı Coşkun Şevket Diğer

  Daha önce iki tane çok küçük miyona sahip olduğum fakat ameliyat gerektirmediği çeşitli doktorlar tarafından belirtilmisti.Adet döngüsünün uzun sürmesi ve kanamanın artması sebebiyle miyon ameliyatı olmam gerekti.Şans eseri canim doktorum Aslı Hanımla karşılastim. Uzmanlık bilgisiyle ameliyatımın nasıl gerceklesecegini net bir sekilde acikladi ve kendisiyle güven bağı kurmuş olduk.Miyon ameliyati başarılı şekilde 2022 Haziran ayında gerceklesti.2023 Mayıs ayında hamilelik sebebiyle yeniden Aslı Hanım'ın kapısını çaldım.Hamilelik boyunca şikayetlerim oldukça fazlaydı ve epey zorlu geçmişti fakat canımız Aslı Hanım tüm samimiyetiyle her daim yanımızda oldu. Göksu Hanım oldukça yardimseverdi.Sezaryan olarak gerçekleşen doğumda bebek doğum öncesi kakasını yapmıştı ve Aslı Hanım sayesinde sağlıklı bir şekilde yoğun bakıma bile gerek kalmadan bebeğimiz dünyaya geldi. Ailemizin en önemli sanslarindan biri Asli Hanimla karşılaşmak oldu.İyi ki yollarımız kesişti.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aslı Coşkun Şevket Diğer

  Canım doktorum Aslı hocam ile arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım çokta memnun kaldım. gebelik sürecimi kendisiyle tamamladım. Bilgilendirici güler yüzlü tatlı ve sempatik birisi. Yollarımız iyiki kesişti. Doğum sonrasında da odaya defalarca ziyaretime geldi. Harika bir doktor. Bundan sonraki gebeliklerimde de onu gönül rahatlığıyla tercih edeceğim.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aslı Coşkun Şevket Diğer

  Asli hanim ilgi ve bilgisiyle çok iyi bir doktor. Yoğun olmasına rağmen her kontrolde benimle ilgili bilgileri cok gunceldi. Doğumun her anında müdahaleleri ve yönlendirmeleri, sabrı, anlayışı benim için çok kritikti ve çok rahatlaticiydi. İlk doğumunu onunla yaşadığım için şanslı ve mutluyum. Kendisini tercih etmemdeki sebeplerden biri buradaki yorumlardı, bu sebeple ben de yazmak istedim
  Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aslı Coşkun Şevket Diğer

  Çok değerli Aslı Hocam ile gebelik öncesi tanıştık. Tavsiye üzerine gittik ve şuan iyiki tanıdım dediğim insan kendisi. Hiçbir sorunum yoktu fakat sırf önlem amaçlı gebelik öncesi gitmiştim . Başka doktorlara mantıksız gelse de adlı hocam öyle güzel ilgilendi öyle rahatlattı ki anlatmakla ifade edilmez. Sonrası ilk kızıma gebe kaldım süreç boyunca hep ilgili açıklayıcı oldu. Hiçbir şey sorma gereği dahi duymadım. Çünkü kendisi o kadar rahat ilgili ve açıklayıcıydı. Muayenelerim hiç bitsin istemiyordum öyle güzel öyle ilgili. Kızımı kucağıma aldım ilk anneliği tattırdı 2020 senesinde. Aynı hisler aynı içtenlikle 2. Kızımı dünyaya getirdi . Herşey o kadar güzeldik gebelik süreci bile hızlıca geçti. Demem o ki bende öyle bir yere sahip ki kendisi onsuz bir gebelik düşünmüyorum böyle bir içtenliği bulabilirmiyim bence hayır.

  K
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aslı Coşkun Şevket Diğer

  Asli hocam ile arkadaşım sayesinde tanıştık.Gebe kalmadan önce ilk kontrolle gittiğimde ilgisi ve açıklamaları ile kendisi ile bu yolu yürümeye karar verdim.2 Ay sonra gebe kaldım ve düzenli kontrollere gittik.Ayrintili ultrason sonrasında plesantayi besleyen damarların birinde tıkanıklık olduğu ve bebeğin suyunun olması gerektiğinden az olduğu tespit edildi.Bu olaydan sonra daha sık kontrollere gittik yeme listelerine uyduk ve bir çok doktor 34. Haftada su azlığından bebeğin alınması gerektiğini söylerken Aslı hoca bana güvenin dedi ve bizi bu yolda hem bilgilendirdi hem destekledi ve çok şükür 38. Haftanın sonuna kadar getirdi. Küçük kızımız 38. Haftada sezeryan doğum ile sağ salim doğdu. Kendisine minnettarım.Bu yoğun temposu içinde ne zaman telefonla iletişime geçsem bana dönüş yaptığı icin bu süreçte ki endiselerimide azaltmış oldu.Kendisi gerçekten en güzel övgüleri hak ediyor. Hersey icin çok teşekkür ediyorum.

  Y
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aslı Coşkun Şevket Diğer

  Aslı hocam benim hayatımda çok önemli bi yere sahip tek doktor.O kadar doktor dolaştım Aslı hoca gibi işini bu kadar hakkıyla yapanı görmedim.Tanıdıklarımızın tavsiyesi üzerine gittik iyki gitmişiz iyki yollarımız kesişmiş.İlk muyanede hızlı,çözüm odaklı,sakin ,güven veren,sıcakkanlı yaklaşımıyla dış gebelikle ilgili sürecimi çok doğru ve çok hızlı sonuçlandırdı.İnsancıl yaklaşımı,güler yüzü,içten davranışı herşeyiyle gerçekten herkesin tanıması gereken bir hekim.

  F
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aslı Coşkun Şevket Diğer

  Aslı Hocayı eski doktorumun önerisiyle buldum. İlk muayene de yıllarca tanıyormuşum gibi sıcak tavırlarıyla beni hemen çekti. İletişimi ve açıklamaları beni son derece tatmin ediciydi. Bir şey sormanıza gerek yok o kadar güzel detaylı anlatıyor ki kafanız rahat ediyor. Hamilelik sürecinde ise ne zaman yazsam yada ulaşmak istesem hepsinde hemen dönüş yaptı. Doğum sürecinde ise yapmış olduğu erken tanı ve müdahale ile beni büyük bir vakadan kurtarmıştır... Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Ailecek kendisini çok sevdik. Umarım yollarımız yine kesişir. Eğer doktor arayışındaysanız mutlaka bir görüşmenizi tavsiye ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Merkez Mahallesi Darülacaze Cad. No:14/1, Şişli 34381 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, ... Axa Sigorta, Halk Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Ergo Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Anadolu Sigorta Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar