Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar

SGK


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Kulak Burun Boğaz Randevusu

Randevu

Adenoidektomi +72 daha fazla

Akustik Nörinom Cerrahisi

Apse Insizyonu Ve Drenajı

Bademcik Ameliyatı

Tümünü göster


Özgeçmiş

Hakkımda

Merhaba ben Kağan İpçi; Kulak Burun Boğaz alanında hizmet vermekteyim.
Hacettepe KBB ihtisasımı tamamladıktan sonra son 15 yıldır özel heki...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Burun Tıkanıklığı
  • Burun eğriliği
  • Östaki Borusu Tıkanıklığı (Östaki Disfonksiyonu)
Tümünü göster

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


AnkaraAnkara

Diğer Hizmetler


AnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkara


AnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkara

38 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Geniz Eti Ameliyatı

Güler yüzlü, işini harika yapan bir hekim. 6 yaşındaki oğluma geniz eti ameliyatı yapti. Her sorumuzu sıkılmadan sabırla yanıtladı. Deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi bir ameliyat gerçekleştirdi. Hem ameliyat öncesi hem sonrasında biz çok memnun kaldık. Tavsiye ederim

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kulak Burun Boğaz Randevusu

Kızımın geniz eti sıkıntısı için gitmiştik kağan hocama..ve tavsiye üzerineydi gidişimiz..en basit tabirle iyi ki gitmişiz ve iyi ki sizi tanımışız hocam..ameliyattan sonra kızım o kadar rahatladı ki..

Ç
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Geniz Eti Ameliyatı

Oğlum poyraz ali 6 yaşın da ve uzun süredir geniz eti ve bademcik sorunu yaşıyorduk geçen sene Kağan hocamı koru hastanesinde kendisine muayene olmuştu oğlum tedavi uygulandı ama geçmedi bu muayenemizde kağan hocam ameliyatı uygun gördü ve 13.11.2021 cumartesi günü oğlum ameliyat oldu bugün 5 inci günümüz oğlumun ameliyat sonrası okadar az ağrısı oldu ki burda doktorumuzun elinin hafif ve tecrübeli oluşu büyük bir rolü var doktorumuzun ,bize detaylarıyla bilgi vermesi ,ilgisi okadar iyi di ki herşey için çok teşekkür ederiz hocam iyi ki sizi tercih ettik elinize emeğinize sağlık herkese tavsiye ediyorum.Oğlum nefes almaya başladı artık.

R
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Geniz Eti Ameliyatı

Oğlumun uzun zamandır süren geniz eti ve bademcik problemi vardı. Ameliyat olması kaçınılmazdı artık. Gezmediğim doktor kalmadı belki de . Bende artık çocuğum rahat nefes alsın iyi bir doktor bulalım ameliyatı gerçekleştirelim diye düşündüm bu noktada tanıştık Kağan hocamla :) Gerek çocuklarla iletişimi gerek hastasına verdiği değer herşeyde süper bir doktor kendisi. Ameliyat sonrası iletişimi de çok iyi. Ben biraz pimpirikli bir anne olmama rağmen Kağan hocam sabırla beni hep rahatlattı kendisine burdan birkez daha teşekkür etmek istiyorum Ve gözüm kapalı tavsiye ediyorum
Oğlum artık rahat nefes alıyor çok teşekkür ederim Kağan bey. Sizin gibi doktorlar iyiki var

Z
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Ben 25 ocak 2021 de doktorum Dr.Ögr.üyesi Kağan İPÇİ tarafından hem sağ burun kemigimdeki yamukluk hemde estetik ameliyatı yapıldım nefes alamiyordum eklem agrilarim vardi acil olarak gittim ve sonuç beklediğimden de muhteşem oldu şu an yıllardır alamadiğim nefesleri alıyorum görüntüm herkesi şaşırtıyor, herkese tavsiye edeceğim tek adres

Dr. Öğr. Üyesi Kağan İpçi

Değerli hastama güzel yorumları için teşekkür ederim.

M

Kağan Bey ameliyatımı yaptı. 5 sene öncesinde farklı bir yerde burun ameliyatı olmuştum ama çok büyük sıkıntılar çektim.Kağan hocaya da özellikle ne zaman nefes alabileceğimi sordum.Eriyen jel tarzından tampon kullanacağını söyledi.Ameliyattan sonra odama geçtim ve nefes almaya başladım.Yeniden doğmuş gibi oldum.Sonrasında ilgi alakası çok çok daha iyiydi.Çevremde de herkese tavsiye ediyorum.Kendisine ulaşmak istediğimde hep görüştüm.Samimi olması herşeye bedeldi.

Dr. Öğr. Üyesi Kağan İpçi

Değerli hastama güzel yorumları için teşekkür ederim

T

Ben doktorumdan çok memnunum, hem şahsi olarak hem hastası olarak babacan tavrıyla yaklaştı.Sorunum kesinlikle çözüldü. Nefes darlığı sıkıntım vardı.Ufak bir operasyon geçirdim.Şu anda yaşadığımı anlıyorum.Nefes almak güzel bir duyguymuş.Hem ameliyat öncesi hem sonrası gerekli bilgilendirmeyi ve açıklamayı yaptı.Sonrasında psikolojik olarak yanımda destekte bulundu. Doktorumu herkese öneriyorum, çevremdeki arkadaşlarımı da kendisine yönlendiriyorum.Hem abi hem baba gibi gibi yaklaştı.Çok kaliteli bir doktor kendisi.

Dr. Öğr. Üyesi Kağan İpçi

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

S

Kağan Bey çok bilgili, ilgili bir doktor.Çok memnun kaldık.Operasyonları da çok iyi, düzgün bir insan.Doktorluğu da gayet başarılıydı.Benim burnumda deviasyon vardı. Rinoplasti oldum.Şimdi daha rahatım.Benimle çok güzel ilgilendi, her konuda bilgilendirdi.Çok alakalı bir doktor, kesinlikle herkese öneriyorum.

Dr. Öğr. Üyesi Kağan İpçi

Değerli hastama güzel yorumları için teşekkür ederim.

O

Benim burnumda eğrilik vardı, nefes alamıyordum. Kağan hocamızın yaptığı operasyon sonrasında inanılmaz mutlu oldum. Hem görünüş düzeldi hem nefes alışverişlerim kuvvetlendi. Yapısal olarak bozukluk vardı, eğrilik vardı. Burnum şu an minimal şekilde çok güzel oldu.Bir abi gibi yaklaştı. Benim burnumun içerisine daha önce kapalı şekilde müdahaleler olmuştu ama Kağan hocanın dokunuşuyla mükemmel seviyeye ulaştı.Kendisine gece bile ulaşmak istediğimde bizimle çok güzel ilgilendi.Gitmek isteyen kişiler zamanlarını, sabırlarını boşa harcamasınlar.Direk Kağan hocayla görüşsünler.Yaşam kaliteniz yükselip mutlu yaşamak istiyorsanız Kağan hocayı tercih edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Kağan İpçi

Değerli hastama bu içten yorumları için teşekkür ediyorum.

I
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

40 yıldır burun estetiğini bozmayan fakat her kulak burun boğazcının gördüğünde mutlaka ameliyat olmalısın dediği bir burun eğriliği ile yaşıyordum. Koru hastanesinde kendisine güvenerek ameliyat oldum.
Fakat önceleri sağ ve sol tarafı hafif kapatan kemik şimdi sağı kapatmıyor fakat solu daha çok kapatacak şekilde yan duruyor. Üstelik sol tarafta bulunan eti de alacağını söylemiş fakat almamış.
Doktor beyle olan bazı konuşmalarımız.
Ameliyat öncesi tomografi gibi tüm işlemler yapılmış olması ve 2 kere muayene etmesine rağmen “ tahminimden zor ameliyat oldu “ diyip burun etlerini almaması.
Tamponları aldıktan sonra soldan hala nefes alamıyorum dediğimde “kemik yüzde yüz düzelecek diye bir şey söz konusu olamaz, burun etleri ileride tekrar büyüme yapabilir o zaman ilaçla küçültmeyi yada tekrar cerrahi operasyonu düşüne biliriz.”

1 ay sonra kontrole gittiğimde hastaneden ayrıldığını öğrendim. Başka bir doktora göründüm. Bana “ ameliyatlarda bazen bu tür durumlar olabiliyor ve genelde düzeltmek için yapılan ikinci müdahalelerde, kaynamada zorluk gibi daha da sıkıntılı sonuçlar olabiliyor, burun etleri alınsa bir nebze rahatlama olabilir.”

Sonuç itibari ile naif bir kişilik, en çok korktuğun tampon alım esnasında eli çok hafif, %50 ile nefes aldığım söyleniyordu bunun %10 daha arttığını düşünüyorum.
Düşüncelerim bunlar takdir sizin.

Dr. Öğr. Üyesi Kağan İpçi

yazdıklarınıza cevaben,
Burnunuzdaki eğriliğin gittiğiniz tüm doktorlarca ameliyatla giderilebileceğinin söylenmesi ameliyat öncesi burnunuzun ne kadar sıkıntılı olduğunu zaten gösteriyor. Dolayısıyla '' hafif eğrilik'' olarak bunu nitelendirmeniz zaten tezat. Hiçbir hekim hafif eğriliklerde cerrahi önermez sonuçta. Ameliyatınızın zorlu geçmesi de çok sıkıntılı olan burun kemiğinizden kaynaklanıyor. Ameliyat sonrası tamponlar çekildiğinde burun kemiğinizin orta hatta olduğunu hatırlıyorum. Ancak ödem ve kabuklanmaya bağlı ilk haftalarda optimum nefes alamamanız iyileşme sürecinde beklenebilir.
Burun etine gelince.... Burun eti, burnumuzun normal bir dokusu, bir fazlalık değil. Çoğu meslektaşım gibi ben de burun etlerini artık tamamen alma gibi kaba bir tedavi yapmıyoruz. Bu yüzden öncelikle küçültmeyi tercih ediyoruz. Bundaki amaç sizin burun sağlığınızı ön planda gözetmemiz. Ancak burun eti küçültme sonrası etlerin tekrar büyüme ihtimali de bilinen bir gerçek. Ömür boyu hastayı geri dönüşümsüz burunda kurumaya maruz bırakmaktansa bu ihtimali göze alabiliyoruz. . Bunları da her hastamda yaptığım gibi size de ameliyat öncesinde anlatmış, burun etinizi alma değil küçültme yapacağımı söylemiştim . Zaten dediklerimi kendiniz de yazmışsınız . Bu yüzden
'' burun etimi alacağını söyledi, almamış '' cümleniz gerçeği
yansıtmamaktadır. Zaten burun eti alma işlemini yıllardır
yazdığım nedenlerden ötürü yapmıyorum.
Doktor olarak biz hastamızın istediğini değil onun
sağlığı için uygun olanı yapmakla yükümlüyüz . Bunu yaparken
elbette şikayetlerin nüks etme olasılığı her branşta olduğu
gibi olabilir. Sağlık hizmetlerinde hiçbir hekimin garanti vererek çalışmadığını , bazen tedavilerin yineleme gereksinimi olabileceğini bilmek gerekir.
Daha önce gittiğiniz diğer meslektaşlarımın size önerdiği bu tedaviyi zor burnunuzda emek vererek uygulamam sonrası artan burun nefesinizi, farklı şekilde aktaran bu düşüncelerinize ve Size uyguladığım tedavide bir eksik olduğuna katılmıyorum.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Merhaba ben Kağan İpçi; Kulak Burun Boğaz alanında hizmet vermekteyim.
Hacettepe KBB ihtisasımı tamamladıktan sonra son 15 yıldır özel heki...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Burun Tıkanıklığı
  • Burun eğriliği
  • Östaki Borusu Tıkanıklığı (Östaki Disfonksiyonu)
Tümünü göster

İlgili aramalar