Kağan İpçi, Kulak Burun Boğaz Ankara

Dr. Öğr. Üyesi Kağan İpçi

Kulak burun boğaz

34 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar

SGK


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı

Kulak Burun Boğaz Randevusu

Randevu

Adenoidektomi +72 daha fazla

Akustik Nörinom Cerrahisi

Apse Insizyonu Ve Drenajı

Bademcik Ameliyatı

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Merhaba ben Kağan İpçi; Kulak Burun Boğaz alanında hizmet vermekteyim. Hacettepe KBB ihtisasımı tamamladıktan sonra son 15 yıldır özel hekimlik y...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Burun Tıkanıklığı
 • Burun eğriliği
 • Östaki Borusu Tıkanıklığı (Östaki Disfonksiyonu)
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1995 - 2001
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 2001 - 2006

Fotoğraflar


Bilinen Diller

İngilizce, Türkçe

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


AnkaraAnkara

Diğer Hizmetler


AnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkara


AnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkara

Görüşler

5

Genel skor
34 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Z
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Ben 25 ocak 2021 de doktorum Dr.Ögr.üyesi Kağan İPÇİ tarafından hem sağ burun kemigimdeki yamukluk hemde estetik ameliyatı yapıldım nefes alamiyordum eklem agrilarim vardi acil olarak gittim ve sonuç beklediğimden de muhteşem oldu şu an yıllardır alamadiğim nefesleri alıyorum görüntüm herkesi şaşırtıyor, herkese tavsiye edeceğim tek adres

Dr. Öğr. Üyesi Kağan İpçi

Değerli hastama güzel yorumları için teşekkür ederim.


M

Kağan Bey ameliyatımı yaptı. 5 sene öncesinde farklı bir yerde burun ameliyatı olmuştum ama çok büyük sıkıntılar çektim.Kağan hocaya da özellikle ne zaman nefes alabileceğimi sordum.Eriyen jel tarzından tampon kullanacağını söyledi.Ameliyattan sonra odama geçtim ve nefes almaya başladım.Yeniden doğmuş gibi oldum.Sonrasında ilgi alakası çok çok daha iyiydi.Çevremde de herkese tavsiye ediyorum.Kendisine ulaşmak istediğimde hep görüştüm.Samimi olması herşeye bedeldi.

Dr. Öğr. Üyesi Kağan İpçi

Değerli hastama güzel yorumları için teşekkür ederim


T

Ben doktorumdan çok memnunum, hem şahsi olarak hem hastası olarak babacan tavrıyla yaklaştı.Sorunum kesinlikle çözüldü. Nefes darlığı sıkıntım vardı.Ufak bir operasyon geçirdim.Şu anda yaşadığımı anlıyorum.Nefes almak güzel bir duyguymuş.Hem ameliyat öncesi hem sonrası gerekli bilgilendirmeyi ve açıklamayı yaptı.Sonrasında psikolojik olarak yanımda destekte bulundu. Doktorumu herkese öneriyorum, çevremdeki arkadaşlarımı da kendisine yönlendiriyorum.Hem abi hem baba gibi gibi yaklaştı.Çok kaliteli bir doktor kendisi.

Dr. Öğr. Üyesi Kağan İpçi

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.


O

Benim burnumda eğrilik vardı, nefes alamıyordum. Kağan hocamızın yaptığı operasyon sonrasında inanılmaz mutlu oldum. Hem görünüş düzeldi hem nefes alışverişlerim kuvvetlendi. Yapısal olarak bozukluk vardı, eğrilik vardı. Burnum şu an minimal şekilde çok güzel oldu.Bir abi gibi yaklaştı. Benim burnumun içerisine daha önce kapalı şekilde müdahaleler olmuştu ama Kağan hocanın dokunuşuyla mükemmel seviyeye ulaştı.Kendisine gece bile ulaşmak istediğimde bizimle çok güzel ilgilendi.Gitmek isteyen kişiler zamanlarını, sabırlarını boşa harcamasınlar.Direk Kağan hocayla görüşsünler.Yaşam kaliteniz yükselip mutlu yaşamak istiyorsanız Kağan hocayı tercih edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Kağan İpçi

Değerli hastama bu içten yorumları için teşekkür ediyorum.


S

Kağan Bey çok bilgili, ilgili bir doktor.Çok memnun kaldık.Operasyonları da çok iyi, düzgün bir insan.Doktorluğu da gayet başarılıydı.Benim burnumda deviasyon vardı. Rinoplasti oldum.Şimdi daha rahatım.Benimle çok güzel ilgilendi, her konuda bilgilendirdi.Çok alakalı bir doktor, kesinlikle herkese öneriyorum.

Dr. Öğr. Üyesi Kağan İpçi

Değerli hastama güzel yorumları için teşekkür ederim.


I
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

40 yıldır burun estetiğini bozmayan fakat her kulak burun boğazcının gördüğünde mutlaka ameliyat olmalısın dediği bir burun eğriliği ile yaşıyordum. Koru hastanesinde kendisine güvenerek ameliyat oldum.
Fakat önceleri sağ ve sol tarafı hafif kapatan kemik şimdi sağı kapatmıyor fakat solu daha çok kapatacak şekilde yan duruyor. Üstelik sol tarafta bulunan eti de alacağını söylemiş fakat almamış.
Doktor beyle olan bazı konuşmalarımız.
Ameliyat öncesi tomografi gibi tüm işlemler yapılmış olması ve 2 kere muayene etmesine rağmen “ tahminimden zor ameliyat oldu “ diyip burun etlerini almaması.
Tamponları aldıktan sonra soldan hala nefes alamıyorum dediğimde “kemik yüzde yüz düzelecek diye bir şey söz konusu olamaz, burun etleri ileride tekrar büyüme yapabilir o zaman ilaçla küçültmeyi yada tekrar cerrahi operasyonu düşüne biliriz.”

1 ay sonra kontrole gittiğimde hastaneden ayrıldığını öğrendim. Başka bir doktora göründüm. Bana “ ameliyatlarda bazen bu tür durumlar olabiliyor ve genelde düzeltmek için yapılan ikinci müdahalelerde, kaynamada zorluk gibi daha da sıkıntılı sonuçlar olabiliyor, burun etleri alınsa bir nebze rahatlama olabilir.”

Sonuç itibari ile naif bir kişilik, en çok korktuğun tampon alım esnasında eli çok hafif, %50 ile nefes aldığım söyleniyordu bunun %10 daha arttığını düşünüyorum.
Düşüncelerim bunlar takdir sizin.

Dr. Öğr. Üyesi Kağan İpçi

yazdıklarınıza cevaben,
Burnunuzdaki eğriliğin gittiğiniz tüm doktorlarca ameliyatla giderilebileceğinin söylenmesi ameliyat öncesi burnunuzun ne kadar sıkıntılı olduğunu zaten gösteriyor. Dolayısıyla '' hafif eğrilik'' olarak bunu nitelendirmeniz zaten tezat. Hiçbir hekim hafif eğriliklerde cerrahi önermez sonuçta. Ameliyatınızın zorlu geçmesi de çok sıkıntılı olan burun kemiğinizden kaynaklanıyor. Ameliyat sonrası tamponlar çekildiğinde burun kemiğinizin orta hatta olduğunu hatırlıyorum. Ancak ödem ve kabuklanmaya bağlı ilk haftalarda optimum nefes alamamanız iyileşme sürecinde beklenebilir.
Burun etine gelince.... Burun eti, burnumuzun normal bir dokusu, bir fazlalık değil. Çoğu meslektaşım gibi ben de burun etlerini artık tamamen alma gibi kaba bir tedavi yapmıyoruz. Bu yüzden öncelikle küçültmeyi tercih ediyoruz. Bundaki amaç sizin burun sağlığınızı ön planda gözetmemiz. Ancak burun eti küçültme sonrası etlerin tekrar büyüme ihtimali de bilinen bir gerçek. Ömür boyu hastayı geri dönüşümsüz burunda kurumaya maruz bırakmaktansa bu ihtimali göze alabiliyoruz. . Bunları da her hastamda yaptığım gibi size de ameliyat öncesinde anlatmış, burun etinizi alma değil küçültme yapacağımı söylemiştim . Zaten dediklerimi kendiniz de yazmışsınız . Bu yüzden
'' burun etimi alacağını söyledi, almamış '' cümleniz gerçeği
yansıtmamaktadır. Zaten burun eti alma işlemini yıllardır
yazdığım nedenlerden ötürü yapmıyorum.
Doktor olarak biz hastamızın istediğini değil onun
sağlığı için uygun olanı yapmakla yükümlüyüz . Bunu yaparken
elbette şikayetlerin nüks etme olasılığı her branşta olduğu
gibi olabilir. Sağlık hizmetlerinde hiçbir hekimin garanti vererek çalışmadığını , bazen tedavilerin yineleme gereksinimi olabileceğini bilmek gerekir.
Daha önce gittiğiniz diğer meslektaşlarımın size önerdiği bu tedaviyi zor burnunuzda emek vererek uygulamam sonrası artan burun nefesinizi, farklı şekilde aktaran bu düşüncelerinize ve Size uyguladığım tedavide bir eksik olduğuna katılmıyorum.


F

Kendisi inanılmaz iyi bir doktor. Ben rinoplasti ameliyatı oldum ve çok memnun kaldım.İlgisi alakası ve başarısıyla herşey çok güzeldi.Ameliyatım çok kolay geçti.Arkadaşlarım da farklı yerlerde ameliyat olmuşlardı ama bende hiç morarma, ağrı olmadı.Öncesi sonrası Kağan Bey beni çok detaylı bilgilendirdi.Ne kadar sürede iş hayatına dönebileceğimi anlattı.Çok kişiyi de Kağan Bey'e yönlendirdim.İkna etme çabasından çok yapıp yapamayacağı şeyleri çok güzel anlatıyor.Samimi, içten, başarılı olduğunu gösteriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Kağan İpçi

Değerli hastama güzel yorumları ve geribildirimi için teşekkür ederim.


R

Çok memnunum ben hocamdan,bize göstermiş olduğu ilgi alaka efsane.Burnum mükemmel oldu, hiçbir sıkıntı yaşamadım.Benim burnumda eğrilik vardı, estetik operasyon geçirdim.Son derece başarılı oldu, kemiğim vardı, temizlendi.Çoğu kişi anlamıyor operasyon geçirdiğimi, çok doğal oldu.Bu süreçte beni bilgilendirdi, her konuda ulaşabiliyorum.Son derece destek ve yardımcı oldu.Her sorumu yanıtladı.Hiçbir problem yaşamadım.Harika bir operasyondu.Hocam çok kibardır, çok naiftir.Size herşeyi detaylı anlatır.İlgi alaka gösterir.Herhangi probleminizde geri dönüş sağlar.Herkese tavsiye ederim.

Dr. Öğr. Üyesi Kağan İpçi

Değerli hastama yorumları için çok teşekkürler


S

Kağan Bey'den çok memnundum, tesadüfen tanıştık ve ameliyat oldum.Kendisiyle sürekli görüşüyoruz, çevremdeki herkesi de kendisine yönlendirdim.İşinde çok iyi, iletişimi beni çok etkiledi. Ameliyattan sonraki süreçte takibi çok hoştu, sürekli sordu ve takip etti.Alanında çok başarılı bir hoca.Nefes alma problemim vardı.Burnumun içindeki kıkırdak düzeltildi.Ben daha önce de burun ameliyatı olmuştum ve tedirgindim. Kendisi beni çok güzel aydınlattığı için tereddüt etmeden ameliyatımı oldum. Şu an kendimi çok iyi hissediyorum.

Dr. Öğr. Üyesi Kağan İpçi

Değerli hastama yorumları için minnettarım. Herşeyin başı işini severek yapmak .....


E

Ben burnumla aşk yaşıyorum.Benden çok bana hassasiyet gösterdi.O kadar korkarak ilk muayenemi olmuştum, sıkıntılar da vardı.Kıkırdak, eğrilme, burun yapısında bozukluk vardı. Kağan Bey makul konuşuyor, sağ duyulu şekilde konuştu ve karar verdim.Ameliyat sonrasında morluk, şişlik olmadı. Ben ameliyattan çıktım, sonraki gün kimse ameliyat olduğumu anlamadı.Yüzümde hiçbir zedelenme yoktu.Çok güzeldi.Benim alın çizgim vardı, dudağıma işlem uyguladı.Dolgu ve botoks işlemleri uyguladı, olması gerektiği gibi çok doğal oldu.Çok dürüst çalışıyor, hakkını vererek çalışıyor.İletişim konusunda çok başarılı, çok sıcak bir insan.Sizi anlayabilen bir doktor.Bir kardeşim gibi güvenebiliyorum kendisine.Çok güzel yetenekleri var, el becerisi çok özel.Ben burnumu yaparken hiçbirşey söylememiştim.Kendimi emanet ettim, aynaya baktığımda şaşırdım.Yüze göre işlem uyguluyor.Altın oran bilgisi çok iyi.Vertigo rahatsızlığım da vardı.Benimle ve kızımla ilgilendi.Tıbbi anlamda da donanımları çok iyi.Bir yıl oldu burun ameliyatımı olalı, hiçbir sıkıntı yaşamadım.Hiçbir komplikasyon yaşamadım. Kendisiyle tanışmış olmak güzeldi.

Dr. Öğr. Üyesi Kağan İpçi

ne mutlu bizlere bu güzel yorumlarınızı haketmişiz.
sağlıklı günler dilerim.....


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Merhaba ben Kağan İpçi; Kulak Burun Boğaz alanında hizmet vermekteyim. Hacettepe KBB ihtisasımı tamamladıktan sonra son 15 yıldır özel hekimlik y...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Burun Tıkanıklığı
 • Burun eğriliği
 • Östaki Borusu Tıkanıklığı (Östaki Disfonksiyonu)
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1995 - 2001
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 2001 - 2006

Deneyimler

 • Ankara Özel 100. Yıl Hastanesi, Uzman Doktor
 • Ankara Özel Çağ Hastanesi, Uzman Doktor
 • Iğdır Devlet Hastanesi, Uzman Doktor
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen Diller

İngilizce, Türkçe

İlgili aramalar