Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

1400 Sok. No:6 D:3 Ege Spect Medical Lounge Alsancak, Konak, İzmir
Kamil Özekli Muayenehanesi


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar

Allianz Sigorta

Yapı Kredi Sigorta + 1 daha fazla


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Nakit, Kredi kartı
0850 333..... Numarayı göster

Randevu

Gıda İntolerans Testi (Pinner Test)

Hipertiroidide Radyoiyot (Atom) Tedavisi


Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm.Dr. Kamil Özekli şuan kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.


İlgi alanları

  • Hipertiroidi
  • Tiroid Hastalıkları
  • Tiroid Guatr
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

  • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi (1977)

Fotoğraflar


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


1400 Sok. No:6 D:3 Ege Spect Medical Lounge Alsancak, İzmir

Ücretler Hakkında

Kamil Özekli Muayenehanesi

Diğer Hizmetler


1400 Sok. No:6 D:3 Ege Spect Medical Lounge Alsancak, İzmir

Ücretler Hakkında

Kamil Özekli Muayenehanesi1400 Sok. No:6 D:3 Ege Spect Medical Lounge Alsancak, İzmir

Ücretler Hakkında

Kamil Özekli Muayenehanesi

16 hasta yorumu

Genel skor

K
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kamil Özekli Muayenehanesi Diğer

Tiroit hastası olan kızım için gitmiştik. Tiroit ameliyatı sonrası kontroller yapıldı. Sürecimiz çok güzel ve hızlı bir Şekilde ilerledi doktorumuzdan çok memnunuz.

A

Doktorumuza bir başka doktorumun tahlillerim sonucu, Dr. Kamil beye yönlendirmesi ile Dr. Kamil beyle tanıştım. Rahatsızlıklarım sürekli kontrolü gerektirdiğinden, üç aylık ve altı aylık periyotlarla kontrollerime yıllar öncesinden devam etmekteyim. Doktorumdan çok çok memnunum, çok mütevazı, güler yüzlü, cana yakın, her derdinizi dinleyerek çözümlerine, diğer Dr. arkadaşlarını bizzat arayarak ,yardımcı olan 7-24 arayabilme güvence hissini yaratarak insanı huzura kavuşturan, soru sorabilme, rahatlığını veren, hastalarına ayırdığı zaman dilimi ile detaylı bilgi alma ve verme yönü ile birçok tedavi bilgi ve önerileri hastaya kazandıran, elinden gelen her türlü yardımı esirgemeyen ender kişilik özelliklerine sahip doktorlarımızdandır. Bu kadar güzel nitelikleri olan bir doktoru tavsiye etmemek mümkün değildir.

B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kamil Özekli Muayenehanesi Diğer

Kamil Abiyle 20 dir aşağa yukarı gidiyorum ben zehili guatir oldum 2 sefer ameliyat oldum 2 ci Ameliyatim bosuna yapmislar ses tellerim zedelemisler 5 ay konusamadim toparlanamadim Daha sonra Kamil Abiyle tanistim 35 kilolara düştüm bedenen ruhen cok yiprandim ilkonce kilo almami sagladi tedavimi yapti simdi cok iyiyim ama omur boyu troit hapi kulanicam iyiki tanidim Allah ondan razi olsun mukemmel bir Doktor...

F

Doktoruma bir arkadaşımın tavsiyesiyle ulaştım. Doktoruma süregelen triod ve insülin direnci ile ilgili başvurdum. Doktorum işine hastalarına karşı saygılı özenlidir. Doktorum kendi alanıyla ilgili olmayan sağlık sorunu yaşasak bile ilgilenir doğru tedavi görmemiz için gerekli yerlere yönlendirip şifa bulmanızı sağlar. Benim için baba gibidir. Doktorumu evet herkese tavsiye ederim.

K

2001'den beri doktorum kendisi, artık ağabeyim oldu, çok memnunum kendisinden. Güvenerek gittiğim tek doktorum diyebilirim. Tiroid kanseri ile başlamıştım kendisine, o günden beri de kendisi takibimi yapıyor. Aldığım tavsiye ile ulaşmıştım. Alanında çok iyi bir uzman, sağlık her zaman her şeyin önüne geçiyor, ben de buna istinaden her konuda bilgisine güveniyorum. Artık aile doktorumuz gibi oldu .

S

Doktorumdan çok memnunum, yaklaşık 17 yıldır hastasıyım. Tiroid ve gizli şeker tedavisi için gidiyorum kendisine. Hatta gizli şekeri de Kamil Bey buldu uzun tetkikler sonrasında, daha önce gittiğim hekimler farkedememişti. Oğlumu da götürdüm sonrasında, onun da şeker riski vardı. Öncelikle ilaçlı bir tedavi uyguladı, sonrasında da sağlığı için kilo vermesi adına ikna etti. Biz ikna edememiştik ama Kamil Bey bunu başardı, hala irtibat kurarlar, görüşürler. Hem insani ilişkileri çok güzel, hem de mesleki açıdan harika bir doktor. Her zaman da araştırmacı, kafasına göre ilaç yazmıyor, tüm tetkikleri yapıp inceliyor ve ona göre yazıyor.

S

10 yıldır hastasıyım Kamil Bey'in, sadece gitmiş olduğum şikayetim ile ilgili değil, her hastalığım için fikir ve destek alabiliyorum kendisinden. Her zaman ulaşabildiğim ve destek alabildiğim bir hekim kendisi. Her hastalık hakkında beni bilgilendiriyor ve ilgili hekimlere yönlendiriyor. Gittiğinizde de kısa süreli bir görüşme yapıp göndermiyor sizi, yaklaşık bir saat sizinle konuşuyor ve ilgileniyor. Ben bir arkadaşımın tavsiyesi ile gitmiştim ve ben de çevremde bir çok kişiyi yönlendirdim.

E

Tiroid ile ilgili bulunduğum yerde tahlil yaptırdım; burada bir şeyiniz yok dediler fakat tahlilllerim tam tersini söylüyordu. Bir tanıdığım aracılığı ile Kamil Bey'e gittim. Diğer bazı rahatsızlıklarımı da teşhis etti. Tedavilerime başladık, rutin kontrollerime devam ediyorum ve çok memnunum. İnanılmaz araştırmacı bir doktor, kendi ailemden birisi gibi hissediyorum. Hastalarıyla bağ kuran bir insan ve çok doğru tespitlerde bulunuyor. Sıkıntılarımın hiçbiri kalmadı. Tiroid ve insülin direncim nedeniyle hayatım boyunca hep kiloluydum. 15kg verdim, cildim daha sağlıklı ve tırnaklarım da öyle. Şekerim daha iyi ve insülin direncim de öyle. 7/24 ulaşılabilir ve her an yönlendirebiliyor. Bir hastanın her an doktoruna ulaşması çok güzel bir şey. Ailecek kendisinin hastasıyız.

F

2007'den beri hastasıyım Kamil Bey'in, aldığım tavsiye ile tiroid kanseri şikayeti ile gitmiştim kendisine. Çok güvenilir, çok içten hastalarına karşı. Sizinle saatlerce konuşur, her sorunuzu yanıtlar. Tedavi ile ilgili aklımda hiç soru işareti kalmamıştı. Ben de ihtiyaç duyan kişilere öneriyorum kendisini.

M

Yaklaşık 25 yıldır hastasıyım Kamil Bey'in. Hekimliği zaten ön planda ama bunun yanı sıra kişiliği ve karakteri de harika bir hekim. Ben, kızım ve çevremden bir çok yakınım kendisine gidiyoruz. Bana göre çok zor bulunacak bir hekim. Hastasına karşı her türlü desteği sonsuza kadar gösteriyor. Her ihtiyaç duyduğumda arayabiliyorum ve destek oluyor. Hastayı bir bütün olarak ele alıyor ve tedavi ediyor, tek bir noktaya bağlı kalmıyor. Ben onun sayesinde tiroidlerimi kontrol altında tutuyorum, kızım da aynı şekilde. O benim için bir hekim değil, adeta abim gibi oldu artık. Ona sonsuz teşekkür borçluyum, bana ve yakınlarıma sunduğu destekten dolayı.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm.Dr. Kamil Özekli şuan kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.


İlgi alanları

  • Hipertiroidi
  • Tiroid Hastalıkları
  • Tiroid Guatr
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

  • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi (1977)

Deneyimler

  • .

Fotoğraflar


İlgili aramalar