Doç. Dr.

Kemal Erdinç Kamer verifiedCreated with Sketch.

Genel cerrahi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • I
  Konum: İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  08.06.2018 tarihinde safra kesesi operasyonumu gerceklestiren doktorum doc.dr.kemal hocama yakin ilgisi uzman fikirleri ve guler yuzu icin cok tsk ediyorum.su an iyilesme safhasindayim hic bir sorun yasamiyorum.kesinlikle guvenimi bosa cikarmadi.saygilarimi sunuyorum

 • Hakkımda

  Hakkımda

  Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.Doçentliğini İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde almıştır.
  Lütfen soru yazmayınız cevaplandıramıyorum, teşekkür ederim...

  Hizmetler

  İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

  Gzt.Hasan Tahsin Cad.Basın Sitesi 253 Sok.No 43 Yeşilyurt, Konak

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  20 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • I
   Konum: İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

   08.06.2018 tarihinde safra kesesi operasyonumu gerceklestiren doktorum doc.dr.kemal hocama yakin ilgisi uzman fikirleri ve guler yuzu icin cok tsk ediyorum.su an iyilesme safhasindayim hic bir sorun yasamiyorum.kesinlikle guvenimi bosa cikarmadi.saygilarimi sunuyorum

  • Konum: İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Muayene

   Bugün rahatsızlığım sebebiyle endişeyle geldiğim hastaneden son derece memnun ayrıldım bunda Kemal beyin katkısı çok büyük. Bir hastaya nasıl yaklaşması gerektiğini bilen güler yüzlü, hasta psikolojisinden anlayan Kemal beyi herkese tavsiye ederim.

  • Aylardır özel hastanelerde birçok dr.a muayene oldum.karın bölgemdeki endometriozis tümörlerinin ameliyatla alınması gerekiyordu.ancak hiçbirisi bana güven vermedi.araştırmalarım sonucu saygı değer dr.kemal erdinç kamer beye gittim.insana verdiği güven ve pozitif enerjisi sayesinde hic düşünmeden ameliyat olmaya karar verdim.cok başarılı bir operasyonla sağlıma kavuşmamı sağlayan doktoruma minnettarım.işinin ehli ve insani ilişkileri mükemmel olan doktoruma teşekkürlerimi iletiyorum.benim için sizinle tanışmak bir şanstı.iyi ki sizin gibi hekimler var.

  • Eşim 17.03.2017 tarihinde kapalı yöntemle safra kesesi ameliyatı oldu... Son derece başarılı geçti... Kendilerine giden herkes fark edecektir. Hocamız hastalarına büyük ihtimam gösteriyor. Ameliyat öncesi ve sonrası sürekli takibinde oluyorsunuz... Hiç öyle düşünüldüğü gibi ekşi doktor yüzü görmeniz asla mümkün değil... henüz iyileşme sürecinde ama çok şükür bir sıkıntısı yok... hem ben hemde eşim duacısıyız.. çok teşekkür ediyoruz.

  • Ö

   2013' de Annemin guatr ameliyatını başarıyla gerçekleştirdikten sonra, mükemmel ilgisi ve cerrahi yeteneğinden dolayı Annemin kolon ameliyatının sorumluluğunu paylaşabileceğimiz cerrah da kendisinden başkası olamazdı. Annemin kolon ameliyatını da başarıyla gerçekleştiren Doktorumuza, ameliyat öncesi ve sonrasında verdiği destek için minnettarız. Annemin bu zor sürecinde kendisine ve yakınları olarak bize vermiş olduğunuz moral; Bu süreçte ailemizden biri gibi bizimle sevinip bizimle üzülmeniz inanın Dünyalara bedeldi. Başarınız ve erdemli duruşunuz ile siz bizim gerçek kahramanımızsınız. Annem, Ben ve Tüm Ailemin adına sonsuz teşekkürler.

  • M

   Benim troit amelyatima giren bir toktordur cok iyi herkese tafsiye ederim her zaman allah yardimciniz olsun

  • K

   Ameliyat olacak hasta öncelikle Doktoruna güven duymalı.Kemal Erdinç KAMER' in muayene-tahlil sürecinde vermiş olduğu güven ve pozitif duruşu beni ameliyat olmaya ikna etti doğrusu.Safra kesesi ameliyatımı sorunsuz geçirdim.Herkese şiddetle öneririm.Kendisine teşekkür eder,başarılarının devamını dilerim.Emeğinize sağlık...

  • N

   Safra kesesi amaliyatimi yapan ve beni sagligima kavusturan doktorlarimiza sonsuz tesekkur ediyorum. Birgun sonra taburcu oldum, dogrusu tereddutlerim vardi ama gerek kemal erdinc kamer bey gerek diger hocalarimiz isinde cok iyiler bu ameliyati olacak arkadaslar genel cerrahi servisinin hepsi cok iyi oneriyorum.

  • F

   Safra kesesi ameliyatımı yapan Doç.Dr.Erdinç Kamer'e tarafıma göstermiş olduğu ilgi ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunar, meslek hayatında başarılar dilerim.

  • M

   kemal hoca teşis koymada on numara ınanın elleri cok hassas muayene ettikten sonra teşis koyma eger ameliyat olmak istiyorsan kemal hoca en iyisi hasas ellerriyle sizi kısa zamanda saglıgınıza kavuşturur,