Doç. Dr.

Kemal Erdinç Kamer

Genel cerrahi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Aylardır özel hastanelerde birçok dr.a muayene oldum.karın bölgemdeki endometriozis tümörlerinin ameliyatla alınması gerekiyordu.ancak hiçbirisi bana güven vermedi.araştırmalarım sonucu saygı değer dr.kemal erdinç kamer beye gittim.insana verdiği güven ve pozitif enerjisi sayesinde hic düşünmeden ameliyat olmaya karar verdim.cok başarılı bir operasyonla sağlıma kavuşmamı sağlayan doktoruma minnettarım.işinin ehli ve insani ilişkileri mükemmel olan doktoruma teşekkürlerimi iletiyorum.benim için sizinle tanışmak bir şanstı.iyi ki sizin gibi hekimler var.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.Doçentliğini İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde almıştır.
   Lütfen soru yazmayınız cevaplandıramıyorum, teşekkür ederim...

  Hizmetler

  İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

  Gzt.Hasan Tahsin Cad.Basın Sitesi 253 Sok.No 43 Yeşilyurt, Konak

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  18 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Aylardır özel hastanelerde birçok dr.a muayene oldum.karın bölgemdeki endometriozis tümörlerinin ameliyatla alınması gerekiyordu.ancak hiçbirisi bana güven vermedi.araştırmalarım sonucu saygı değer dr.kemal erdinç kamer beye gittim.insana verdiği güven ve pozitif enerjisi sayesinde hic düşünmeden ameliyat olmaya karar verdim.cok başarılı bir operasyonla sağlıma kavuşmamı sağlayan doktoruma minnettarım.işinin ehli ve insani ilişkileri mükemmel olan doktoruma teşekkürlerimi iletiyorum.benim için sizinle tanışmak bir şanstı.iyi ki sizin gibi hekimler var.

  • Eşim 17.03.2017 tarihinde kapalı yöntemle safra kesesi ameliyatı oldu... Son derece başarılı geçti... Kendilerine giden herkes fark edecektir. Hocamız hastalarına büyük ihtimam gösteriyor. Ameliyat öncesi ve sonrası sürekli takibinde oluyorsunuz... Hiç öyle düşünüldüğü gibi ekşi doktor yüzü görmeniz asla mümkün değil... henüz iyileşme sürecinde ama çok şükür bir sıkıntısı yok... hem ben hemde eşim duacısıyız.. çok teşekkür ediyoruz.

  • Ö

   2013' de Annemin guatr ameliyatını başarıyla gerçekleştirdikten sonra, mükemmel ilgisi ve cerrahi yeteneğinden dolayı Annemin kolon ameliyatının sorumluluğunu paylaşabileceğimiz cerrah da kendisinden başkası olamazdı. Annemin kolon ameliyatını da başarıyla gerçekleştiren Doktorumuza, ameliyat öncesi ve sonrasında verdiği destek için minnettarız. Annemin bu zor sürecinde kendisine ve yakınları olarak bize vermiş olduğunuz moral; Bu süreçte ailemizden biri gibi bizimle sevinip bizimle üzülmeniz inanın Dünyalara bedeldi. Başarınız ve erdemli duruşunuz ile siz bizim gerçek kahramanımızsınız. Annem, Ben ve Tüm Ailemin adına sonsuz teşekkürler.

  • M

   Benim troit amelyatima giren bir toktordur cok iyi herkese tafsiye ederim her zaman allah yardimciniz olsun

  • K

   Ameliyat olacak hasta öncelikle Doktoruna güven duymalı.Kemal Erdinç KAMER' in muayene-tahlil sürecinde vermiş olduğu güven ve pozitif duruşu beni ameliyat olmaya ikna etti doğrusu.Safra kesesi ameliyatımı sorunsuz geçirdim.Herkese şiddetle öneririm.Kendisine teşekkür eder,başarılarının devamını dilerim.Emeğinize sağlık...

  • N

   Safra kesesi amaliyatimi yapan ve beni sagligima kavusturan doktorlarimiza sonsuz tesekkur ediyorum. Birgun sonra taburcu oldum, dogrusu tereddutlerim vardi ama gerek kemal erdinc kamer bey gerek diger hocalarimiz isinde cok iyiler bu ameliyati olacak arkadaslar genel cerrahi servisinin hepsi cok iyi oneriyorum.

  • F

   Safra kesesi ameliyatımı yapan Doç.Dr.Erdinç Kamer'e tarafıma göstermiş olduğu ilgi ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunar, meslek hayatında başarılar dilerim.

  • M

   kemal hoca teşis koymada on numara ınanın elleri cok hassas muayene ettikten sonra teşis koyma eger ameliyat olmak istiyorsan kemal hoca en iyisi hasas ellerriyle sizi kısa zamanda saglıgınıza kavuşturur,

  • C

   kemal hoca önce insan olarak sonra hekim olarak harika bir insan hastasına yaklaşımı hastasına cok güzel muayene bilinçli teşis koyması hassas elleri ameliyat etmesi kısa zamanda saglıgına kavüşması dilerim bütü hekimler onu gibi olsun hocam allah sana uzun ömürler versin. cevdet yılmazer

  • T

   Eşimin safra kesesinde çok sayıda taş vardı. Değişik hastanelere gittik. En son bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldiğimiz ve ameliyatını kapalı olarak sorunsuzca yapan sayın doktoruma şükranlarımı sunarım.

  • S

   40 yaşındayım ve daha önce ciddi sayılabilecek bir rahatsızlık yaşamamıştım. Sağ troid bezimde MALİGNİTE YÖNÜNDEN KUŞKULU SİTOLOJİK BULGULAR içeren bir nodül tespit edildi. Ameliyat olması gerektiği belirtildi. Tavsiye üzerine Doç. Dr. Erdinç Kamer Bey'le görüştük. Ben ameliyat olmaktan çok korkuyordum. Sağlık sorunumdan dolayı ailemin üzülmesini istemediğim için de çok fazla kaygı içerisindeydim. Erdinç Bey gerekli tetkiklerin yapılması, benim korku ve kaygılarımın giderilmesi konusunda çok hassasiyet gösterdi. Ameliyat hakkında ve sonraki süreçle ilgili olarak anlaşılır bir biçimde sürekli bilgilendirmede bulundu. Çok metodik, disiplinli ve titiz bir çalışma prensibine sahip olmasından dolayı hasta-doktor iletişiminde ve tedavi sürecinde her hangi bir sorun ya da olumsuzlukla karşılaşmıyorsunuz, varsa bile sıkıntının giderilmesi için hemen çözüm üreten bir uzman. Eylül ayında ameliyat oldum ve başarılı bir operasyon gerçekleşti. Hasta takibi devam ediyor. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyor ve sağlıklı günler diliyorum.

  • M

   Başarılı bir ameliyat gerçekleştirmiştir.Ameliyat ve sonrasında uygulanacak tedavi hakkında bilgilendirmeyi pozitif moralle destekleyerek bu süreci daha rahat geçirmemi sağlamıştır.Kendisine çook teşekkür eder sağlıklı günler dilerim.

  • Ö

   Anneme pek çok doktor ameliyat olması gerektiğini söylediği, yakınları olarak biz de destek verdiğimiz halde güvenebileceği bir cerrah tarafından ikna edilmesi gerekiyordu. En büyük şansımız Doc. Dr. Kemal Erdinç Kamer ile tanışmamız oldu. Doktorumuzun engin bilgisini anneme samimiyetle aktarması ve eski hastalarından aldığımız olumlu yorumlar sayesinde annem ameliyat olmaya ikna oldu. Nodülün ses tellerine çok yakın olmasına rağmen çok başarılı bir ameliyat geçirdi, sesinde kısılma olmadı, yeniden doğmuş gibi. Doktorumuz iyileşme sürecini de özenle takip ediyor. İlgisi ve profesyonelliği tek kelime ile mükemmel. Doktorumuza buradan derinden teşekkürlerimizi sunar, ihtiyacı olanlara tavsiye ederiz.

  • F

   Annem 30-35 yıldır tiroid amaliyat olmaktan korkan bir hasta iken Dr. Kemal Erdinç Kamer sayesinde amaliyata ikna olup çok başarılı geçen bir amaliyat sonrası rahatlamış durumda tek kelime ile diyorum ki İzmir de Genel Cerrah arıyorsanız hastasına yakınlığı, ilgisi işindeki titizliği ile Dr. Kemal Erdinç KAMER diyorum..Ben çok araştırdım ve isabetli doktorumuzu buldum...doktoruma buradan ayrıca çok çok teşekkür ediyoruz(Bizim tiroid amaliyatımız da öyle basit olan bir şey değildi yıllardır korkup kaçtığı için hastamızın yemek borusuna kadar saran ve ses telleri hiç zarar görmeden doktorumuz sayesinde başarılı geçen bir amaliyattır))

  • M

   Beni bu kötü hastalıktan kurtaran ve desteğini esirgemeyen dokturuma çok teşekkür eder saygılarımı sunarım.MY.

  • E

   Bana tiroid bezi kanseri olduğum söylendiğinde dünyam başıma yıkılmıştı. Taki dokturumla tanışana kadar. dr. Erdinç Bey in yaptığı başarılı ameliyat sonrası ve verdiği destekle hayata tekrar kavuştum. kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

  • F

   Bana başka bir hastanede tiroid kanserisin dediklerinde dünyam başıma yıkılmıştı. Ancak Dr.Erdinç Bey in yapmış olduğu başarılı ameliyat ve sonrasında bana vermiş olduğu moralle tekrar hayata döndüm.Dokturuma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum....

  • K

   Eşimi (tiroid kanseri) başarılı bir ameliyat ile iyileştiren sayın doktoruma en derin şükran veteşekkürlerimi sunarım.kendisinden Allah razı olsun...