Adres

Körfez Mahallesi 19 Mayıs Üniversitesi, Atakum
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Beyin Tümörleri
  • Beyin Tümörleri
  • Omurga Tümörleri
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
15 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
B
Konum: Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bel Fıtığı Ameliyatı

Bizim Keramettin Hocayla tanımamız 6 yıl önceydi babamın başında tümör vardı istanbulda çok iyi hekimlerede gitti ama felç korkusundan ameliyata bir türlü ikna edemedik 2015 yılında Medicanada bababamı bel fıtığından ameliyat etti beynimizdeki tümör hala duruyor Allah razı olsun ondan çokkk beyfendi gerek doktorluk gerek insalığı yaklaşımı çok ilgili ne zaman arasak yardımcı oldu bize 11 -12 yıllık bir tümörle tekrar gitcez kendisine Önce Rabbim sonrada Hocamızın sayesinde bu tümörde inşallah bizde kurtuluruz.
Allah Keramettin Aydın Hoca gibileri başımzdan eksik etmesin


Y

Yakup AKBULUT 02.11.2015 Sayın Prof. Dr. Keramettin Aydın ve ekibine 24.03.2015 tarihinde 4cm. 8,5cm büyüklüğünde araknoit kistin vermiş olduğu rahatsızlıklardan (kafa içi basınç, gözlerde ağrı ve uzun süren aradabir zonklama türü baş ağrıları) dolayı şant amaliyatı oldum, amaliyatım çok başarılı geçti, amaliyat öncesi rahatsızlıklarım kalmadı. ALLAH'ıma şükürler olsun şifa cenabı ALLAH'tan vesilem ise bilgisi ve de cerrahisiyle hocam; kendisine ve ekibine teşekkür ederim.


B

Merhabalar,
Hastamın aniden başlayan bel ağrıları gitgide artmıştı.Çok efhamlı bir insan olduğu için doktor ve hastane ortamından korktuğu için biraz daha bekliyorduk.Ağrılar geçmeyince Medicana Hastanesi beyin ve sinir cerrahisini tercih ettik yapılan muayne ve mr görüntüleme sonrası hastamda omurilik tümörü olduğu anlaşıldı.Tümör alınırsa ya da alınmazsa neler yaşanabilir bunlar izah edildi.Hastam çok korktuğu için ameliyat olmak istemiyordu fakat hocalarımızın engin bilgileri ve ilgileri onu ikna etti.Ameliyat çok riskliydi felç kalabilirdi tümörün hepsi çıkarılamazsa radyoterapi görebilirdi .Çok şükür bu zorlu operasyon oldukça başarılı geçti , hastam ayaklarının üstüne basabiliyor günlük hayatına döndü bile.Tümörün hepsi çıkarılabildiği içinde radyoterapi görmesine gerek kalmadı.Hocamız o kadar titiz davrandı ki patoloji materyalimiz hem özel klinik de hem de tıp fakültesinde tekrar bakıldı.Samsun için bu alanda gözü kapalı tercih edilebilecek bir hekim iyi ki böyle doktorlarımız var.Allah onları başımızdan eksik etmesin.12 günlük hastane de kaldığımızda her gün hastamızı ve diğer hastalarını ziyaret etti moralmen destek oldu ve ilgilendi . Hocamız ve ekibine özverili çalışmalarından dolayı minnettarım.Böyle zorlu bir operasyonu bu kadar başarılı tamamlamaları beni bu yorumu yapmaya sevketti. Ayrıca Adnan Hocama ve Coşkun Bey'e de çokk teşekkür ederiz. İyi ki böyle hekimlerimiz var ...


S

Ağır bir trafik kazası sonucu karşılaştığımız Keramettin Aydın nişanlımın tedavi sürecinde uzman görüşleri ve bilgileri sayesinde nişanlımın iyileşmesinde çok büyük katkıları olmuştur.Gerek bilgisiyle gerek insani yönleriyle mükemmel bir insan olan Keramettin Hoca'ya ve ekibine sonsuz teşekkürler.(Mihriban Yeşeren)
Tedavi sürecimde uzman görüşleriniz ve bilgileriniz sayesinde beni tekrardan hayata döndürdünüz ve Mihriban'ıma kavuşturduğunuz için size çok teşekkür ederim.(Salih Yıldırım)


I

Trafik kazası geçiren kardeşim Salih Yıldırım'ın ağır kafa travması tedavisi süresince verdiğiniz isabetli kararlarla, kardeşimin iyileşmesinde aldığınız rol ve sorumluluk için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. İyi ki ekibinizle karşılaşmışız. Sonsuz teşekkürler.


M

Ender Marta : Eşim Melek Marta da tespit edilen beyin tümöründe yaşadığımız şokun arkasından Keramettin Hoca ile karşılaşmamızda verdiği güven bizi hızla operasyona hızla ikna etti. Ameliyatımız son derece başarılı olarak gerçekleşti. Hocamızın karşımıza çıkmış olması bizim için büyük bir şans oldu. Bilgisi, duruşu ve verdiği güven ile mucizemiz oldu ! Sonuçta operasyona konu organ beyindi. Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla,


ibrahim yüksel (11 mayıs 2015) bundan bir yıl sekiz ay önce hipotez tümerinden amiliyat oldum cok başarılı bir amaliyat geçirdim bundan iki ay önçede bel fıtıgı amalıyatımı kerametdın hocam yatı üç fıtık aldı cok memunum kendisine ve ekipine cok teşekkür ederim kendisi başarılı bir hoca oldugu kadar hastalarına karşı ilgili bir hekim kendisine cok teşekkür ederim


E

Bel fıtığı şüphesiyle gittiğim muayenede omuriliğimde tümör olduğu tespit edildi. Daha sonra Keramettin Bey'e muayene oldum, ameliyat öncesi ve sonrası olabilecek tüm riskler hakkında bilgi verdikten sonra ameliyatımı gerçekleştirdi. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim.. Şu an çok iyi durumdayım. Başta Keramettin Bey olmak üzere tüm ameliyat ekibine, poliklinik personeline çok teşekkür ederim. Bu tarz ciddi ameliyat olması gereken herkese tavsiye ederim.


Y

Keramettin beye 18.11.2013 yılında meynimdeki ur hipofiz ameliyati oldum.allah a şükürler olsun ki iyiyim şimdi.keramettin hoca çok iyi alçak gönüllü bir insan.allah razı olsun hocam senden.
Yusuf karaaslan .sinop


F

hocamız insan sağlığına önem veren ve bu zman da bile insanlik ölmemiş detırten samımıyetıne ve tetkiklerıne sonsuz güveneceğınız cok başarılı bır insandır hiç endişe etmenden canı gönülden aklınızda en ufak bir şüpe olmadan kendisine güvenebilirsinız....


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Beyin Tümörleri
  • Beyin Tümörleri
  • Omurga Tümörleri
Tümünü göster