Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi

(4 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi

Türkkuyusu Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi No:60/1

48400 , Bodrum ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Alp Günay Diğer

  Tek kelime ile "Hayatımı kurtardı".
  başlangıç safhasında olan bir lezyonu görerek hemen gerekli ameliyatı yapabilecek en iyi cerraha beni yönlendirdi. Önce ve sonrasında dikkatli takibi ve tavsiyeleri ile hayatımı kurtardı. Ayrıca midemde de 3 ayrı sorunu görerek başarıyla ve kısa sürede iyileştirdi. Gata gibi bir değerli okuldan olmasının yanı sıra kendi özellikleri ile de ülkemiz çapında iyi bir doktor olduguna şahidim. Kolonoskopileri de inanılmaz kolay geçiyor.

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sarenur Esener Dermatoloji Randevusu

  Öncelikle sizin gibi birisini tanıdığıma çok mutluyum. Hem klinik işlem hem de kozmetik işlemlerde çok başarılı kendisi. Çoklu seans kriyoterapi ve dolgu-botoks iiçin gittim. H100 (gençlik aşısı) için de gittim. çok memnun kaldım, bodrum içinde başka bir yere gitmeyi artık hiç düşünmem. Çok teşekkür ediyorum Sarenur hanımcım iyi ki varsınız.

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sarenur Esener Botoks

  Botoks için gittiğim sarenur hanım ,uzun zamandır gördüğüm en işini hakkıyla yapan hekimlerden biri.işlem öncesi detay detay bilgilendirmesi,işlemi yaparken yaptığı işlemi anlatması ve işlem sonrası neler yapmam gerektiğini büyük bir ilgi ve ayrıntıyla bilgilendirmesi gerçekten çok etkileyiciydi.gözünüz kapalı kendinizi teslim edebileceğiniz kadar güven verici..

  Uzm. Dr. Sarenur Esener

  Nazik yorumlarınıza çok teşekkür ediyorum.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ömer Orçun Koçak Diğer

  Orçun Bey şüphesiz Bodrum'un en bilgili,en kontrollü doktorudur.Her durumu düşünür,konunun uzmanına yönlendirir,uzun uzun bilgilendirmeler yapar.Aklıma takılan soruları daha ben sormadan cevaplardı.Kendisi sayesinde ilk doğumum ve normal olmasına rağmen stressiz,keyifli,güle oynaya yaptım.Hamilelik ve doğum sürecimde en ufak bir kötü anım yoktur sayesinde.Tavsiye edip pişman olan bir arkadaşım bile yoktur.Yolu Orçun Bey e düşen kadınlar çok şanslı olduklarını bilmeli.

  Hata oluştu, tekrar deneyin