Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Adent Ağız Diş Sağlığı Kliniği, İmplant ve Estetik Diş Hekimliği Merkezi

Atatürk Caddesi Kemal Özülkü İş Merkezi Kat:2 No:17

01120 , Seyhan ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Cihazlarımız

 • Cerec - CAD CAM (Bilgisayar Destekli Tasarım ve Bilgisayar Destekli üretim)
 • Dijital Gülüş Tasarımı Stüdyosu
 • Dental Lazer Cihazları
 • Dijital Panaromik Röntgen Cihazı
 • Dijital Periapikal Röntgen Cihazı
daha fazla

İşlemler

 • Dental Implant Tedavisi
 • Porselen Lamina
 • Zirkonyum Kaplamalar
 • Seffaf Plak Ortodontisi / Telsiz Ortodonti
 • Lazer ile dişeti şekillendirilmesi, (Pembe Estetik)
 • Lazer ve Işıkla Diş Beyazlatma
 • Lazer ile dişeti tedavisi
 • Dijital Gülüş Tasarımı
 • Kompozit Lamina Uygulaması
 • Kok Kanal Tedavisi
 • Estetik Dolgu Uygulamaları
 • Kırık Diş Tamir ve Tedavisi
 • Cocuk Dişhekimligi ve Genel Anestezi
 • Gömülü Diş çekimi
 • Yirmi Yaş Dişi çekimi
daha fazla

Hastalıklar

 • Bruksizm
 • Diş çurukleri
 • Diş Eksikligi
 • Dişlerin Renk Bozuklukları
 • Diş aşınmaları
 • Diş çapraşıklıkları
daha fazla

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  J
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ekin Can Yapıcı Porselen Laminate Veneer

  I’ve been wanting to get veneers for so long but I always postponed it because I didn’t exactly know what to expect. I was afraid of making a mistake and getting irreversible damage to my teeth. But when I spoke to Dr. Ekin all my fears went away. He explained everything so well. He doesn’t rush when he is explaining. You can tell he knows what he’s doing very well. He took photos, measurement of me and designed the veneers on his computer first to plan everything beforehand. And somehow in just 2 days I received my veneers and even went to a restaurant yesterday. They look and fell incredible. They’re very natural looking. I cannot be happier. Recommended.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ekin Can Yapıcı Şeffaf Plak Tedavisi (Telsiz Tedavi)

  Plak tedavisi gördüm öncesine çekimlerim dolguların oldu çok memnunum iyi bir süreç geçirdim ilgi alaka on numara


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Şenol Yapıcı İmplant

  Ağzımda hiç dişim kalmamasına rağmen yapılan implantlar,doktorumun ve tüm personelin emeğine ilgisine teşekkür ediyorum.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Şenol Yapıcı İmplant

  Şenol hocama ilk defa 2012 yılında, implant yaptırmak amacıyla gitmiştim... Çok memnun kaldım ...
  İşinin ehli, elinin hafifliği ve samimi tavırları nedeniyle önce benim, sonra ailemin, şimdi de dostlarımın da dişçisi oldu...


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ekin Can Yapıcı Bilgisayar Destekli Diş Tasarımı

  Dr. Ekin beyi Almanya’da internet üzerinden buldum. Yıllardır kullanmış olduğum diş kaplamalarımdan hiç memnun değildim özellikle de gülerken çok dikkat etmeye çalışıyordum. Çünkü yapılan disler çok yapmacık ve sahte duruyordu. Ekin beyin beni dinlemesi diş hassasiyetimi dikkate alarak ilgilenmesi ve onagöre müdahale etmesi beni çok rahatlattı. Etrafımdaki herkes dişlerimin çok doğal olduğunu söylediler. En önemlisi de gülerken düşünmeden cok rahat bi şekilde gülüyorum :) ayrıca mütevaziliği çok bilgili ve dolanımlı hastaya yaklaşımı, kuruduğu iletişimi, itinayla işini yapmasıyla tek anlamıyla mükemmel bir diş hekimi...Muayenehanesi ise; temizlik, hijyen, dizayn olarakta güven veriyor olması ve çalışma arkadşlarının birbirleriyle uyumu ,samimiyetleri ve içtenlikleri gerçek bir ekip olduklarını gösteriyor.
  Doktor beye ve ekibine hizmetleri ve emekleri için çok teşekkür ediyorum. Ağız ve diş sağlığı için tüm kalbimle Dr. Ekin Can Beyi herkese öneriyorum. İşini bu kadar özenli, sabırlı ve özverili yapan hekimlerin çoğalması dileğiyle…


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ekin Can Yapıcı Randevu

  Ekin beyi internet üzerinden buldum. Kendisine şikayetlerimi ve isteklerimi anlattım. Tüm işlemleri fotoğraf ve video çekimleri sonrası bilgisayar üzerinde planladı. Sadece 3 gün içinde bana 4 implant ve 6 lamine yaptı. İmplantların üstüne dişleri taktı. Lazerle dişetimi düzeltti. Geri kalan dişlerim de yine lazerle beyazlattı. Kendisi çok bilgili ve her türlü teknolojik imkana sahip en önemlisi de çok titiz. Sonuç olarak hersey gerçekten mükemmel, inanılmaz bir değişim oldu. Hiç yabancılık çekmedim. Bu kadar sene boşuna beklemişim. Şiddetle tavsiye ederim.


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ekin Can Yapıcı Laminate Veneer

  Dr. Ekin Yapici was brilliant , he made me feel very comfortable ,I had some missing teeth and I wasn’t happy with my appearance. He offered to do implants to replace the missing teeth and laminate veneers along with laser bleaching to improve my smile. The whole procedure was very fast and I feel absolutely great after the treatment.His fluent English and warm personality made this experience a great one. In addition to my treatment , i have to add that the clinic is gorgeous.
  Highly recommended.


  Dt. Ekin Can Yapıcı

  I'm glad that you enjoyed our experience with us. It's always nice to hear that our work is appreciated and I personally am flattered by your kind words.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ekin Can Yapıcı Lamina Uygulamaları

  Çok çok keyifli ve alakalı bir diş yaptırma serüvenim oldu sonucu da Ekin Bey’in tecrübesi ve titizliği neticesinde tabiki harika... Tereddütsüz memnun kalacağınız kapsamlı bir klinik. Ayrıca tüm çalışanları Ece Hanım, Alev Hanım, Emine Hanım hepsi ailenizden gibi içten ve samimi...Sayenizde gülümsemek artık daha güzel

  Dt. Ekin Can Yapıcı

  Güzel sözleriniz için teşekkür ederiz. Memnuniyetiniz bizleri de mutlu ediyor.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ekin Can Yapıcı İmplant

  Dr Yapici was absolutely great,I had 2 implants, 8 veneers and 2 crowns done in just 4 days. During the treatment period I didn’t have any discomfort. The clinic simply is world class. He specializes in dental aesthetics and it truly shows. My appearance changed completely. Since he is extremely fluent in English the communication was great and he was very informative as well. Highly recommended. He is the best .

  Dt. Ekin Can Yapıcı

  I truly enjoy hearing that you’re happy with your new teeth. We do our best and it feels great to be appreciated.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ekin Can Yapıcı Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları

  Kendisine yaklaşık 3 ay önce gittim. Düşme sonucu ön dişlerim kırılmıştı. Beni tedavi süreci hakkında bilgilendirdi. Konuşarak benim için en uygun tedavi yöntemini beraber seçtik. gerçekten cana yakın bir insan tüm korkularımı atmama yardımcı oldu. Zaten süreç hızlı ve ağrısız geçti benim için. Diş hekimi korkumu attım diyebilirim. Teşekkür ederim :)

  Dt. Ekin Can Yapıcı

  Güzel düşünceleriniz icin çok teşekkür ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar