Buradasınız: 
Klinikler
Psikiyatrist
Psikiyatrist Aydın
Ahmet Giray Arıhan Muayenehanesi

Ahmet Giray Arıhan Muayenehanesi

Psikiyatrist

Bilgileri düzenle

Ahmet Giray Arıhan Muayenehanesi kadrosunda 1 adet psikiyatri uzmanı, bulunmaktadır. Ahmet Giray Arıhan Muayenehanesi Aydın ilinde Kıbrıs Cad.1 sokakülker apartmanı No:1/2 Kurtuluş mahallesi adresin... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ahmet Giray Arıhan Muayenehanesi kadrosunda 1 adet psikiyatri uzmanı, bulunmaktadır. Ahmet Giray Arıhan Muayenehanesi Aydın ilinde Kıbrıs Cad.1 sokakülker apartmanı No:1/2 Kurtuluş mahallesi adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Muayenehane

Adres bilgisi

 • Ahmet Giray Arıhan Muayenehanesi

  Kıbrıs Cad. 1 Sokak Ülker Apt. No:1/2 Kurtuluş Mah., Efeler

  9000, Aydın,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ahmet Giray Arıhan

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   ÜNİVERSİTE YILLARIMDA KENDİMİ BİLMEZ BİR ŞEKİLDE 6 AY YAŞADIM ADIMI SORDUKLARINI ADIMI BİLMEZ HALDEYDİM, ÖSS DÖNEMİNDE TERAPİ HOCAMIN SAYESİNDE GİRAY ARIHANIN ADINI VERDİLER AİLEME, AİLEMDE ÜNİVERSİTE YARIYILINDA BENİ DOKTORA GÖTÜRDÜLER, ONDAN SONRASI ALLAHIN İZNİ VE DOKTORUMUNDA YARDIMLARIYLA HERŞEY DAHA GÜZEL OLDU, GÜZEL DÜŞÜNEBİLMEYİ ÖĞRENDİM, HER ZAMAN DUA EDERİM ALLAH İŞLERİNİ AÇIK ETSİN, YAR VE YARDIMCISI OLSUN.

  • çok memnunum

   10 tane yer gezdim bir sürü doktor gördüm ama hiç biri bana Giray bey kadar yardım edemedi yada benim diyişimle doktorum. hiç kimseye güvenemezken onun söylediklerine sorgusuzca inandım ona güvendim abana ettiği yardımları kimse yapamazdı bu iyilikler ne aldığı maaşla ödenir nede başka bişeyle size çok teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at