Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 9 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 9 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet embriyoloji ve histoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 91 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet neonatoloji uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 6 adet tıbbi patoloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ankara ilinde Etlik Cad. Zübeyde Hanım Doğumevi adresinde bulunmaktadır. Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123220180 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Adres

Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Etlik Cad. Zübeyde Hanım Doğumevi, Ankara
Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi logo

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (19)

Genel skor

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Süleyman Cebeci Burun Estetiği

  Kasım 2022 de burun estetiği oldum ama burun sırtında hafif çıkıntı ve burun ucunda sola doğru kayma oluştu maalesef. Ameliyat öncesinde istenilen sonuç alınmazsa 2. Ameliyatı yapacagini söylemişti ama 1 sene dolduktan sonra bu konuyu açınca 2.ameliyatin riskli olacağını söyledi. Maalesef istediğim sonucu alamadım.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Z
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Derya Cırık Akdağ Diğer

  Derya Hanım'a yoğun regl kanamalarım nedeniyle ve hormon kontrollerim için gitmiştim, kontrollerim sonrasında çok doğru şekilde yönlendirmeler yapan bir doktor oldu benim için, görüşmemiz sırasında da sonrasında da güvenilir ellerde olduğu hissettirdi bana.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yıldız Akdaş Reis Diğer

  Hem bilgisi hem hastalarına karşı tutumu çok güzel. İlk doğumunu özel hastanede yapmış biri olarak ikinci doğum için bir arkadaşımın tavsiyesiyle Yıldız hocam ile tanıştık. 40 haftalık süreçte sürekli yanınızda olduğunu hissettiriyor ve bilgisi ile size güven veriyor.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yıldız Akdaş Reis Diğer

  Yıldız Hanımı,Etlik Şehir Hastanesinde Jinekoloji bölümüne sürekli kalamam olduğu için gittiğimde tanıdım. Güler yüzlü,ilgili ve gerçekten bilgili bir doktor. Yıldız Hanım, benimle çok güzel ilgilendi. 2cm polip olduğu ortaya çıktı ve sürecin devamında beni ameliyat edip polipi aldı. Şu an hiçbir sıkıntım yok. Eli çok hafif ve güler yüzlü aynı zamanda çok ilgili. Herşey için kendisine teşekkür ediyorum. İyi ki Yıldız Hocam gibi Hekimlerimiz var. Elleri dert görmesin.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yıldız Akdaş Reis Diğer

  Yıldız hocamla bugün tanıştım.kendisi uzman doktordur. hakkında araştırma yapmıştım ,bir tek bile kötü yorum yok kendisi hakkında ,tüm anne adayları memnuniyetle ve ilgiyle bahsediyorlar ,bende tanışma fırsatı buldum gerçekten yıldız hocamın hakkında yapılan iyi yorumlar az bile ,hamileliğimin 5.ci haftasındayım daha yeniyim ve ilk gebeliğim.Yıldız hocamın samimiyeti ,güler yüzlülüğü, detaylı bilgi vermesi , tek kelimeyle harika bir doktor .kapıdan içeri girer girmez pozitif bir enerji saçıyor ,ben hayatımda bu kadar mükemmel bir doktor görmedim :) alanında uzman doktordur asistan değildir . Gebeliğim çok yeni olduğu için hemen benden bi kan aldı ,geleceğim günü söyledi ,çünkü kese çok yeni ..yıldız hocam nereye giderse gitsin peşinizi bırakmıycam :) gebeliğimin ilerleyen süreçlerinde sizinle devam edeceğim inşallah …verdiğiniz güven ,beni çok motive etti.allah sizi karşıma çıkardı :) inşallah bir an önce etlik şehir hastanesine geçiş yaparsınız:) annelerin duası kabul olurmuş:))

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yıldız Akdaş Reis Diğer

  Doktor hanımla hiç bir yakınlığımız olmadığı halde işine olan saygısı , hastaya olan ilgisi beni çok etkiledi. Yıldız hanımla gebeliğimin 7. Haftasında tanıştık ve doğum süreci boyunca hem fiziken hem de manevi olarak hep yanımızda oldu. Ankara’da kadın doğum için tavsiye edebileceğim mükemmel bir doktor. güler yüzlü, süreçle ilgili , detaycı , işini titizlikle yapan bir hekim . Gözünüz kapalı gidebilirsiniz . Canım hocam iyi ki varsınız! İyi ki sizin gibi bir insanla tanışmışım . Başarılarınızın devamını dilerim .

  T
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Fulya Kayıkçıoğlu Diğer

  Yaklaşık 15 yıl once aniden ogrendigim ve acil ameliyat olmam gereken yaklaşık üç kiloluk miyom ameliyatımı cok başarılı yapan bu muhteşem doktora tekrar teşekkür etmek istedim.. miyom o kadar cok ve rahmi sarmisti tıpkı patates çuvalı görüntüsü.. rahim alınmadı ince ince temizledi hicam dualarim o günden beri sizinle fulya hanim sonsuz saygi sevgi selamlar yolunuz hep aydın açık olsun...

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Rahmi Sinan Karadeniz Dörtlü Tarama Testi

  16. haftamdayım gittiğim 3. dr. oldu sinan bey yarın için randevum var.eğer benim gibi karasız ve temkinli bir anne adayı iseniz gözünüz kapalı sinan bey i tercih edebilirsiniz.O kadarki aklımda bir sürü soru ile gittim ama ben daha sormadan tek tek sormaya anlatmaya başladı.çok saygılı,hoşgörülü ve ilgili bir hekim.ben onu tanıdığıma çok memnun oldum bundan sonrada bir aksilik olmazsa yolculuğuma sinan bey le devam etmek istiyorum.iyiki varsınız hocam,varlığınız daim olsun

  D
  Doğrulanmış
  Ass. Dr. Sezin Ertürk Diğer

  Kendisi dünya tatlısı bir insan. Devlet hastanelerinde onun gibi işinin ehli , kibar , hastayı sakinleştirme çabasına giren doktor bulmak çok zor. Allah razı olsun , işini gücünü rast getirsin. Geçmeyen ve sürekli tekrarlayan bir enfeksiyon problemim vardı. Kurtardı beni bu dertten. Buldum ben doktorumu

  F
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yıldız Akdaş Reis Diğer

  Yıldız Hanım hayatınızda tanışabileceğiniz en iyi Kadın doğum doktoru. Böyle bir güler yüz, böyle bir samimiyet göremezsiniz. Hamileliğimin 16. haftasında tanıştım. Onun vesilesiyle suda doğum yaptım. Hiç bir çıkarı olmadan her konuda yardımcı oldu. İyi ki tanımışım sizi Yıldız hanım. Sizi çok seviyorum :)

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular